Mozkomorův polibekA Very Potter Sequel (S02E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:270
Počet zobrazení:7 767

Je tu další díl našeho oblíbeného muzikálu a napětí se začíná stupňovat. Navíc uslyšíte v tomto díle, jak jsem již minule předeslal, jednu z mých nejoblíbenějších písní z celého Sequelu v podání Joea Walkera. Jsem zvědav, jak se bude zamlouvat vám. Která píseň vás zatím zaujala nejvíc? :-) Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Lupine, jsem tak rád, že tě zase můžu obejmout a zulíbat. Víš, kdo si zaslouží zulíbat? Tyhle děcka! Máš pravdu! Hermiono... vedla sis skvěle. Vážně jseš ze všech roštěnek v tvým věku ta nejchytřejší. Děkuju. Teď si připadám vážně výjimečná. To je dobře. A ty... Rone!

Kluk, co vždycky pomůže! Díky, že pomáháš! Hej... Žádnej problém. V pohodě. A ty... malej Drákula Falmoy. Jseš Malý B, že jo? To jsem.

Pojď ke mně. Tobě... vděčím za svou svobodu. Co pro tebe můžu udělat, hrabě Drákulo? No... Líbí se mi jedna dívka, ale... nejsem si stoprocentně jistý, že se jí také líbím, takže... měl bych jí vyjádřit své city dopisem nebo kresbou?

Nebo výhružným e-mailem? Ne. Pravidlo č. 1, hoši: Holce nikdy nesmíš říct, že se ti líbí. Pak akorát vypadáš jako idiot. A ty... Harry. Když jsem hnil ve svý cele v Azkabanu, víš, jaká šťastná myšlenka mě držela při životě?

Myšlenka na tebe. Díky, žes mě zachránil, Harry. Musel jsem, Siriusi, jseš... Jseš to jediný, co mi zbylo. Co uděláme s Petrem Pettigrewem? No, asi ho odnesem na ministerstvo a oni stáhnou moje obvinění.

- A pak budeš konečně volnej. - To si piš. Tak jo, bando. Dojdem pro košťata a honem vyrazíme na ministerstvo, dobrá? Na cestu nám bude svítit nádhernej úplněk! Do háje. Teda... Do hajzlu! Moje přeměna. Lupine, můj nejlepší příteli!

- Vzal sis dneska svůj lektvar? - Co se to děje? Lupine... vždyť znáš svý pravý já! Ty přece žiješ v tomhle srdci! V tomhle! Tady! Přeměna za úplňku? Lupin musí být...

gremlin! Tak se tady mějte... parchanti z Týmu Edward. Ne, ne... Utíká nám. Musí přece dokázat Siriusovu nevinu. To nám bude prd platný, když budu tuhej. Remusi... já jsem Sirius...

tvůj nejlepší kamarád. Vzpomeň si... Je po nás! Co? Co to je? Co to je za zvuk? Hej... kam to jde? Kam jde?

Vlkodlaci reagují na volání svých druhů. V Zapovězeném lese jich musí být plno. Jo, třeba ten, co nás honil o Halloweenu. Ten, co šlohnul Lupinovi brož. To mi připomíná jeho nejlepšího kamaráda Siriuse... Sirius! Je mrtvej? - Skoro.

- Vrať se mi, Siriusi! Asi chceš říct... Vrať se Umbridgeový! Ku*va, nachytala jsem tě při činu, Harry Pottere! Nachytala jsem tě, jak pomáháš Siriusi Blackovi. A teď už nejste žádné dětičky. Jste zločinci! A všichni se můžete těšit na mozkomorův polibek. - Harry, podívej!

To je Brumbál! - Umbridgeová, dost! Ty nejseš naštvanána na ty sexy chlapce, ale na mě. Brumbále... Přišly ti moje zprávy? Jistě, že mi přišly. Přišlo mi jich všech 900! Schránku jsi mi zaplňovala už dost dlouho! Vůbec jsi mi neodepsal. Brumbále, úplně jí přeskočilo! - Spolčila se se Smrtijedy!

- Chtěla zabít Harryho! - Já vím, děti, ale s tím je teď konec! Umbridgeová... snažil jsem se bejt hodnej. Snažil jsem se bejt fér, ale občas přijde chvíle, kdy se zákon prostě musí porušit. Tohle je moje škola a moji šmudlové! Je čas, abys odsud vypadla a nikdy se nevrátila! Brumbále, tohle je jen naše první hádka.

A taky naše poslední. Panebože, Brumbále... proč musíš být tak hrozný přítel? Copak to nechápeš, ty šáhlá megero? Jsem gay! Tak zkus přestat být gay! Umbridgeová... jestli s tím nepřestaneš, budu muset použít násilí.

Nikdy... nijak... nesmí muž vyhrožovat své partnerce! A je po bezový hůlce. - Po jaký bezový hůlce? - Na tom nesejde, Harry. - Umbridgeová... možná bysme mohli něco vymyslet. - Ne! Ne! - Na to je pozdě!

- Proč? Dolores, budu tvým přítelem. Ne! Vzpomínáš si... jak jsi se mnou nemluvil? Vůbec jsi se mnou nemluvil... včerejší den. Rozuměli jsme si. Trochu jsme si spolu zatancovali. Teď ti zazpívám jednu písničku.

Po svém. Mohlo nám to klapat... ale ty jsi nechtěl být... mým partnerem... ani za nic. Ale teď bys to chtěl zkusit. Proč musíš být takový? Nelíbí se mi, jak se ke mně...

chováš. Zlato, no tak, no tak... Nevyháněj mě pryč, když pak říkáš, že jsem ta pravá. My-my-myslíš, že jsem kráva? Promiň, teď jsem trochu zakoktala. Nech si ty řeči pro sebe. Tohle je konec. Nikdy jsem tě neměla ráda.

Nikdy jsi nebyl můj... Nebyl můj milenec. Vzpomínáš na tu noc? Když jsem viděla, jak se třeseš. Vzpomínám si, že mi na tobě... nezáleželo. Vzpomínám si... jak sis myslel, že nade mnou máš moc.

Myslím, že nám bez tebe... bude líp. Teď už vím, co jsi zač a není o co stát. Kdybych věděla, jak budeš nadávat a sténat, už bych to dávno skončila. Vzpomínáš si... jak jsi překročil hranici?

Teď jsi pro změnu překročil čas. Tak mi řekni, co bys chtěl mít na náhrobku. No tak, no tak... Nevyháněj mě pryč, když pak říkáš, že jsem ta pravá. My-my-myslíš, že jsem kráva? Promiň, teď jsem trochu zakoktala. Nech si ty řeči pro sebe. Tohle je konec.

Nikdy jsem tě neměla ráda. Nikdy jsi nebyl můj... Nebyl můj milenec. Já, Dolores Jane Umbridgeová, tímto odsuzuji vás, Siriusi Blacku, ke smrti mozkomorovým polibkem. Umbridgeová, nejdřív si poslechni zdůvodnění. Mrzí mě, že jsi ubožák.

Mrzí mě, že jsem s tebou ztrácela čas. Dobře že jsem tady, abych tě srovnala do latě! Ne! Zastavte! Nechte ho jít! Nechte ho na pokoji! Nechte ho na pokoji, vy parchanti! Nechte ho na pokoji! Nikdy jsi nebyl můj... Nebyl můj milenec. Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy a scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vím, že píšu komentář k něčemu, co je už sakra starý, ale pořád je to naprostá pecka. Viděla jsem A Very Potter Musical a A Very Potter Sequel na videačesky už kdysi, a byla jsem unešená. Taky mám z nich písničky pořád v mobilu...
Nyní koukám znovu a opět je to geniální. O to víc, že už mám Harryho přečteného (četla jsem ho před spaním dětem a to se značně protáhlo:D).
Chtěla bych poděkovat překladatelům za jejich skvělou práci a za zaujetí pro věc.
Dočetla jsem se, že po skončení AVPS budou titulky nahrány na Titulky.com, ale bohužel tam nejsou. Neporadil by mi někdo, kde je mohu sehnat?
Abych přispěla také něco jako fanynka...
Všimli jste si, když Sirius jde každého pochválit a dojde na Harryho, že mu říká jeho pravým jménem (Darren)?:D Moc mě to potěšilo. Jinak se nemohu rozhodnout, jestli se mi víc líbí Darren nebo Joe Walker. S rolemi je to jednodušší, jelikož Voldemort byl bezkonkurenční!

40

Odpovědět

,,Tak se tu teda mějte, parchanti z týmu Edward.'' :D

220

Odpovědět

Joeovo vystoupení fakt super...(a všimli jste si že si Joe oholil podpaží a nohy...) Respekt tohle bych neudelal asi ani kvuli roli :D

240

Odpovědět

já tuhle písničku miluju.. a Joe je naprosto perfektní :D:D

190

Odpovědět

a ešte perfektná - Days of Summer ...

180

Odpovědět

Táto Stutter je perfektná... a ešte Getting Along bola perfektná...:P

180

Odpovědět

U mě asi vyhrává Guys like Potter, ale všechny písničky tam byly fakt dost dobré. I tahle...

A totálně mě dostalo "A je po bezový hůlce."

220

Odpovědět

Gremlin! :D

190

Odpovědět

Mně se taky zatím nejvíc líbí Guys a Voices a už je sotva co překoná :-) Jinak skvělá práce, překladatelé!

190

Odpovědět

Mně se asi nejvíc líbí Guys like Potter a Those voices. Ale jinak se mi líbí všechny a tahle mě dóóóst hodně pobavila :-D

190

Odpovědět

Filip: Všichni to asi neví, ale po zhlédnutí dílu by to mělo dojít všem, ne? :-D Ten popis je jen takové lákadlo.

180

Odpovědět

boze joe walker je tam asi fakt najlepsi, ved ja som toto zacala pozerat len preto lebo ked som si raz pozrela jednu cast a zbadala ho ako voldemorta proste som nemohla prestat pozerat on je fakt naj. a tato cast bola vyborna ako tam spieval

180

Odpovědět

no, já mám těch písniček oblíbenejch tolik, že si ani na všechny nevzpomenu...tahle se mi až tak nelíbila...sirius je pěkně zlej, když dává takovýhle rady :D

180

Odpovědět

No me se osobně ta pisnicka moc nelibila...=) ale to je jedno...jen jestli byste priste mohli dat v nadpisu do zavorky za to jmeno zpevaka koho hraje..nebo sem snad jedinej kdo nezna vsechny jmena hercu ? =D

180

Odpovědět

Moje nejoblíbenější je stoprocentně Guys like Potter.
Ale tahle byla taky dost hustá:)

180

Další