Grindelwaldovy zločinyFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:7 174

Už v listopadu se dočkáme dalšího dílu Fantastická zvířata a kde je najít, který nese podtitul Grindelwaldovy zločiny. Co na tento trailer říkáte?

Přepis titulků

Mám na vás pár otázek, profesore. Jaké to překvapení. Kolují zvěsti, že Mlok Scamander zamířil do Paříže. Vím, že je to na váš popud. Co mi k tomu řeknete, Brumbále? Kdybyste někdy měl čest ho učit, věděl byste, že Mlok zrovna nevyniká v plnění příkazů. Mloku, blíží se doba...

kdy si budete muset vybrat, na čí straně stojíte. - Jdeš někam? - Ne, oba jdeme. Skvělý! V LISTOPADU KDO POVSTANE PROTI TEMNOTĚ Já proti Grindelwaldovi nemůžu nic podniknout. Musíš ty.

GRINDELWALDOVY ZLOČINY Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč už nenosí hábity dopíče?

00

Odpovědět

Hudba jak z Avengerů, strašně z toho jde cítit ten "líbivý" americký styl, který tomu světu prostě nesedí... Feeling, že by to mělo být ze světa Harryho Pottera je nulový a dokonce ani jména jako Brumbál nebo záběr na Bradavice mi nevehnaly jediný pocit, že by se jednalo o filmy ze světa Harryho Pottera.
Už ten první film byl dost slabý. Velká herecká jména to nezachrání. Snad se pletu, Harry Pottery mám fakt rád. Tohle mi připadá jako jenom dojička mrtvé krávy.

44

Odpovědět

Dle traileru jeste vetsi zklamani jak 1 :-/

34

Odpovědět

Dle toho traileru soudím že to ze Scarmandra chtějí udělat hlavního hrdinu, který porazí Grindenwalda a Brumbál je tam jen okrajově, což je blbost vzhledem k tomu že dle knihy Grindenwalda porazil Brumbál. Navíc měl Grindouše porazit v Kruvalu, ale já si myslím že na to se taky vykašlou a udělají to v Bradavicích. :(

22

Odpovědět

Vieš o tom, že toto je druhá časť z piatich filmov? Nič také ako ty píšeš sa nestane. Scenáristou je samotná Rowlingová a máš snáď pocit, že by si pošliapala príbeh? Súvislosti ti priveľmi nejdu.

72

Odpovědět

A hra Harry Potter Go porad nikde :/

60

Odpovědět

Ak myslíš Hogwarts Mystery tak release má byť "this spring", viac zatial neohlásili.

00

Odpovědět

+MKKHogwarts Myster není to, co myslí. Ta hra od tvůrců Pokemon Go se bude jmenovat Harry Potter: Wizards Unite a datum vydání je zatím neznámé.

10

Odpovědět

Pomasturboval jsem

112

Odpovědět

Zdravím z neznámého důvodu me nejdou přeskakovat reklamy jak na mobilu tak na pc píše to tam celou dobu reklamy přeskočte za 5s a neodečítá se to a u některých reklam které maji pul minuty je to zvlašťe otravné kor když jedu přes data.

Pro lidi co me poradí adblock děkuji nechci. Rád podpořím videačesky shlédnutím reklamy která me alespoň trosku zaujme.

91

Odpovědět

Mam ten samy problem od te doby co je ta nova reklama s lekem proti alergiim (tj. od vcerejska myslim). Nefunguje mi to ale jen ve Widlich na Edgi, na Ubuntu v Chromu mi to preskakovat normalne jde. Snad je to bug jen pro tuhle reklamu, ta je nastesti dostatecne kratka na to aby se z toho clovek nezblaznil...

00

Odpovědět

Jude Law jako Brumbál, super :))

207

Odpovědět

Asi jediná světlá chvilka v tomhle castingovém megaprůseru. V jedničce to byl zase Colin Farrell...

77