Harry Potter a relikvie smrti

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:162
Počet zobrazení:4 697

Pro všechny fanoušky muzikálu, knih a v neposlední řadě samozřejmě filmů, tu máme bonus v podobě krátkého traileru na budoucí blockbuster, který do kin vtrhne pravděpodobně v listopadu tohoto roku. Těšíte se?

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch Nejsou po něm žádné stopy, můj pane. Přiveď mi ho. Já musím být tím, kdo Harryho Pottera zabije. Chlapec, který přežil... zemře. - Myslíš si, že tenhle pocit neznám? - Ne, neznáš! Tví rodiče jsou mrtví.

Nemáš žádnou rodinu! Vy opravdu nemáte žádnou naději. www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Barina:
jak to dopadlo?

181

Odpovědět

Vůbec se mi nelíbí, jak R. uzavřela sedmičku. Tady tím "po dvaceti letech" sice splnila své výhružky a zajistila si, že to po její smrti nebude nikdo dopisovat, ale taky zavařila sobě a fanouškům. V jejím případě byl každý další díl knihy lepší a lepší, takže se nedá předpokládat, že by se vytratila originalita. Mohla to nechat otevřené s tím, že bude mít za pár let možnost to dokončit...

180

Odpovědět

v sesce si ani nevymysleli spis skratili strasne konec .....

180

Odpovědět

Ježíš, kdo mu radí ty hrozné účesy ? :( kdyby si jen nechal ten rozcuchaný co měl ve čtyrce vypadalo by to skvěle...

180

Odpovědět

Pokud jsem si všimnul velice dobře tak v šestce weasleyových dům neshořel nýbrž okolo něj udělali plameny.

180

Odpovědět

Redcliff vypadá s tim hárem fakt divně :/

180

Odpovědět

kdo muze tocit tyhle hovadiny mg

180

Odpovědět

Na tohle se těšim ;)

180

Odpovědět

Video not found or deleted. :(

180

Odpovědět

Já to tam beru, pokud to má logiku. A tohle po tom, co jsem si přečetl, logiku má. A proč by se tam nemohla konat svatba? Domy je možno znovu postavit, stromy znovu zasadit a děti znovu zplodit :)

190

Odpovědět

to Maerlyn0: Je jasný že filmy nemůžou bejt stejný jak knihy a taky mi v předchozích dílech nevadilo, že sem tam něco vynechali či maličko pozměnili, ale to že si v tom poslednim dílu tuhle scénu se zničením weasleyovic baráku úplně vymysleli mě dost vytočilo. V poslednim dílu se má přeci v jejich domě konat svatba, kde se bude konat asi teď, když nechali jejich barák shořet na popel.

180

Odpovědět

je-to-duležite?: To se nám nezdá, on je divnej. :D Ve čtyřce byl s tim hárem kouzelnej a následně ho příšerně okudlali.

180

Odpovědět

jo, účes se mi zdá dost...podivný...ale film vypadá v celku dobře, už se těším...

180

Odpovědět

hmm, ešte někomu se zdá Harryho účes poněkud... zvláštní? :D
a inak- já jsem celkem ráda že se film od knihy liší...
I když, některé scény s předcházejícich filmú mohli byť trochu jiné ;)

180

Odpovědět

Omg, je úžasný, jak si tu všichni stěžujete na šestku. Chtěl bych vidět, kdo z vás by to natočil lépe. Jako pardon, ale je jasný, že to nemůže být přesně podle knížky, která má kolem 600 stran. Závěrečná bitva tam nebyla z toho důvodu, že by v třech dílech po sobě byli na konci bitvy, což je naprosto logický. Ten útok na Weasleovic jsem taky nejdřív nechápal, ale v jednom rozhovoru to bylo vysvětleno tak, že paní Weasleyová (která v posledním díle bojuje s Belatrix) toho přestává mít dost, jak se do její rodiny naváží a útočí na ni, takže to v tom souboji sehraje taky nějakou roli. Nikomu jeho názor neberu, ale před tím, než začnete něco kritizovat, tak si o tom taky něco zjistěte.

180

Další