Harry Potter: Mix nejlepších fanouškovských teorií

Thumbnail play icon
54 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:7 564

Nejabsurdnější i docela pravděpodobné teorie ze světa Harryho Pottera s melodiemi z filmu, a to v podání Petera Hollense!

Přehled teorií:

Předznamenání Fredovy smrti

Mary Poppins chodila do Bradavic

Ginny Harrymu podstrčila Elixír lásky

Voldemort miluje zpěv Buclaté dámy

Brumbál je Ron Weasley, který cestuje v čase

Malfoy je vlkodlak

Snape je upír

Harry je nesmrtelný

Voldemort je kanibal

Hagrid nemůže vykouzlit Patrona

J. K. Rowlingová je Rita Holoubková

Přepis titulků

Od konce devadesátek, kdy byl Harry Potter napsán, našli lidé, kteří mají až moc času, věci, které J. K. vynechala. Jako že jsme věděli, že Fred umře, od chvíle, co jsem přišel o ucho. A že i Mary Poppins Pán zla zabil, když čistou krev násilím hájil.

Slyšeli jste správně, Mary Poppins zemřela kvůli němu právě. Ministr kouzel byl toho názoru, že chůva mudlů měla být víc na pozoru. Pomáhala skrývat mudlovské čaroděje, na lžičku cukru rychle zapomeňte. Prvních šest knih lidi dumou, kdo bude Harryho ženou.

Pak Ginny najednou za ruku vzala ho, jak kdyby matoucí kouzlo je zasáhlo. Ale co když ne. Prostě láska na první dobrou. A podstrčila mu nápoj lásky jednou. Tohle jako trochu hloupé beru, ptejte se Harryho, jak líbím se mu. Síly spojte, práci zdvojte, oheň palte, v kotli strojte.

Síly spojte, práci zdvojte, Něco zlého přichází! Přijď za námi v ten náš modrý svět, nad zemí náš zpěv neslyšet. Máš hodinu jen krátký čas, ztracené bys získal zas. Podle někoho byl můj Ron skutečným hrdinou všeho, protože se vrátil z budoucnosti, to je úplně absurdní.

Asi to vypadalo divně, že tam Brumbál vždy byl. Když byl potřeba, objevil se. Možná byl tak matoucí, protože přesně věděl, co dělá.

JSEM RONNNNN! A já se také stanu Brumbálem! Nebuď směšný, můj mladší dvojníku, a dej ponožku rozkošnému domácímu skřítku. Určitě vás uchvátí další teorie, jak Šedohřbet učinil vlkodlakem Malfoye. Tato teorie od Borgina a Burkese pochází, kde Malfoy Borginovi výhody smrtijeda předvádí.

Jen jedna věc nám tu nesedí. Že nikdy nespatříme jeho Zla znamení. Proč tedy zmiňuje, že Šedohřbet navštíví je, a přitom ruku svou ukazuje, ačkoli na ní jistě není Zla znamení, protože si jeho otec u Raddlea dobře nestojí. Malfoye potrestali a Fenrir dostal svůj díl.

Malfoy má nečistou krev a na úplněk vyl. Když o dvojí krvi mluvíme, Snape se dle některých zdá býti upírem. Když Snape naznačí něco o Lupinových zvířecích pudech, ohání se Lupin esejem o upírech. Za mě osobně, bojím se Snapea hrozivě.

Jestli těm vašim pověrám věřit mám, radši si do turbanu česnek dám. Neudělali byste to taky, kdyby vás tohle sledovalo? A p-pořád se kolem jako přerostlý netopýr v-vznášelo. Jeden z nich musí zemřít rukou druhého, ale vše se změnilo, když zabil Lily Potterovou. Neboť ani jeden nemůže žít, jestliže druhý zůstává živ.

Ale co to znamená? Harry nemůže umřít? Bylo Snapeovo "Navždy" k Lily náznakem, že se Harry nesmrtelným stane zázrakem? Nejhorší ale je tahle teorie. Při tvoření viteálů mě honila mlsná. Co tedy musí Pán zla naposled udělat? Skrýší pro část mé duše bude mi had.

Bertíkovy fazolky nemají jen jednu příchuť, aby kanibalismu i jiní nepřišli na chuť. Asi nejsmutnější teorií tu je, že Hagrid Patrona nevyčaruje. Pro bratra zkouším dělat to nejlepší, těžko uvěřit, že matce byli jsme přítěží. Po falešném obvinění ohledně Tajemné komnaty zbyl sám se svými neobyčejnými zvířaty.

Většinu z nich však vzali mi, třeba zas někdy setkám se s nimi. Třeba Hagrid nějakou šťastnou vzpomínku vlastní, řekněme, že zapomněl, ať nejsme nešťastní. Fígle a finty J. K. zbožňujeme, ale co když něco víc sdělit nám potřebuje? Poslední teorie i odrážečem zachvěje, co když J.

K. ve skutečnosti Ritou Holoubkovou je? Jestli se ty příběhy vážně udály, pak se nám Rita alias J. K. směje za zády. Ahoj, Hollensovo rodinko, díky moc za zhlédnutí, moc rádi jsme to pro vás udělali. Voldemort a já se budeme střídat. Snad jste si to užili. Díky moc za zhlédnutí, hodně to pro mě znamená. Jestli se chcete podílet na tvorbě podobných videí, koukněte na patreon, protože to je super.

Měl jsem tu čest pracovat s Annou, je úžasná. Řekněte, poznali byste rozdíl mezi ní a skutečnými postavami? Já ne. Na konec dám své oblíbené video od ní. Kdo má rád Harryho Pottera, ať tam jde, je tam spoustu věcí. Jestli máte tip na další songy, víte, kam s nimi. Co myslíte, jsem děsivý?

Syna jsem asi vyděsil k smrti. Vy jste úžasní, můj tým je úžasný. Jsou tady, miluju vás, bez vás bych to nedal. Překlad: Líza www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Tak toto boli dosť úbohé teórie.

10

Odpovědět

Musím se přiznat, že jsem to taky nezvládl dokoukat, ale vypl sem to skoro před koncem, chybělo fakt málo :D

10

Odpovědět

Jsem rád za videa s tématikou Harryho Pottera, ale takhle ne

100

Odpovědět

Podle toho náhledu jsem to typoval na nějakou porno parodii na HP. Tak zase nic...

50

Odpovědět

Kdyby to bylo nijak normalne podane s podklady a podobne mozna by to melo i vetsi zabavnou hodnotu.

130

Odpovědět

To že k vytvoření viteálu je třeba kanibalismus je blbost. Tom Raddle starší byl kromě toho, že byl mrtvý netknutý.
Třeba ten "děsivý čin" je poslechnout si Kotlík horké silné lásky čtyřicet devětkrát za sebou.

60

Odpovědět

To že k vytvoření viteálu je třeba kanibalismus je blbost. Tom Raddle starší byl kromě toho, že byl mrtvý netknutý.

00

Odpovědět

Ten zpěv je děsnej, musel jsem to vypnout. Dík za popisek, je tam všechno.

90