Harry Potter a Relikvie smrti – doslovný trailer

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:932
Počet zobrazení:10 740

Již 18. listopadu! Ano, čas uplynul jako voda a do kin se nám pomalu ale jistě blíží první část finále. Ale abychom to nebrali zase tak vážně, servírujeme vám doslovnou předělávku traileru k pro mnohé nejočekávanějšímu filmu tohoto roku od frajera, který si na YouTube říká Tobuscus. Trailerů má na svém kanále více, takže nebude problém přeložit něco dalšího. P.S. Snažil jsem se o maximální čitelnost titulků, ale autor místy zpívá nadmíru rychle.

Přepis titulků

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz Úvodní záběr přírody z helikoptéry. Zlý chlápek v bezpečné vzdálenosti. Druhý úvodní záběr přírody z helikoptéry. Zlý chlápek v nebezpečně malé vzdálenosti! Otočka. Opatrně, Harry, chybí mu nos! Harry se potřebuje vyspat.

Tenhle potřebuje nos. A on se potřebuje vyspat. A taky nové brýle. A ten zase manikúru. Nechoď ještě spát, Harry, zabije tě! Pozor! Kouzlo, úhyb, moc pasažéru. Dramatická otočka. Jak ho to unese?

Poprvé se dotkl holky. Kamera nahoru, špičatá střecha. Postel z listí, pohled doprava. Tento film je nesmírně důležitý. Slábne silové pole. Dramaticky zvedá ruku. Ten vlak je v háji. Pomalinku hledí vlevo. Tohle je ten nejvýznamnější film, co kdy uvidíte. Zalézá do knihovny. Zvedni ruku s hůlkou. Drak je nasranej, Weasley se bojí bandy záporáků, ale při útěku vypadá statečně.

Musíte si koupit dva lístky. Chlápek s maskou na koštěti uhýbá. Zdrhá, hází, vybuchuje. Běží, záběr z blízkosti, kouzlo. Krčí se. Opatrně s tím klackem, pozdě... Tak jo, čas na pauzu. Díky Bohu. Jen popadnu dech. Drží ho za obličej, nic víc.

Tak jedem. Drak vzlétá, lidé utíkají. Pár lidí sbíhá kopec, napíná se. 1. část, listopad, chůze. Honem za tím plamenem, kouzelníci! Létající kůň... ještěři. Pozor, Harry. Pozdě, dostal ho. Pomoz mu, Rone. Švih! 2. část, červen, hoří. Někdo běží, dozadu, křik. Mává rukou, sukně vlaje ve větru, líbání.

Snape, kouzlo, šplhá, zírají. Celé město v plamenech. Boj Boj s kouzelnými Boj s kouzelnými blesky. Přiblížení. Velké nablýskané P následováno zbytkem písmen.

Komentáře (71)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je jake perfektne!! :D :D

191

Odpovědět

GGG: a radis to podle knih?? knihy sou super vsechny :D

180

Odpovědět

first time he touch the girl :D

190

Odpovědět

Nechtěl by náhodou někdo přeložit tohle? http://www.youtube.com/watch?v=sc0e1jsoohY

180

Odpovědět

Je to boží :D

180

Odpovědět

du da du da du du da du SUBSCRIBE :D
To znám nazpaměť celý, ani jsem nevěděla, že to tu je :)
Super překlad :D

182

Odpovědět

Mne sa páčilo: Pozor Harry nemá nos! xD

191

Odpovědět

Velké nablýskané P následované zbytkem písmen!
Hej naprosto úžasný :D:D:D

180

Odpovědět

Good :D

181

Odpovědět

He needs a nose.
And he needs some sleep.
And some new glasses.
Nejvíc část

190

Odpovědět

Harry needs some sleep and Voldemort needs nose! :DD

180

Odpovědět

Úplně nejlepší už to umím skoro nazpaměť, ale tohle je tohle dobrý http://www.youtube.com/watch?v=Tx1XIm6q4r4
Super

Ps : nevíte kde bych to mohla najít bez českých titulek?
Thank you!!

180

Odpovědět

Kdyby jste ten film viděli celej byla by to pecka tohoto roku ale je na dvě části ale to neva protože druhá čast bude efektivnější a myslím že ta bitva v hradu bude něco nehorázného že to nebudeme stíhat a dojde nám to po pár minutách.

180

Odpovědět

Už to nejde

180

Odpovědět

Super film doporučuju zhlédnout a ten chlápek co zvedá ruku a zastavuje ten vlak jelikož hledaj Harryho

180

Další