Není čas zemřítFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:7 966
Daniel Craig se naposledy vrací jako agent 007, aby pomohl najít svému starému příteli, Felixi Leiterovi, ztraceného vědce. Brzy ale zjistí, že je za únosem něco mnohem spletitějšího a nebezpečnějšího, než si původně dokázal představit.

Přepis titulků

- Proč bych tě zrazovala? - Všichni máme tajemství. Tvoje ale zatím neznáme. Svět se vyzbrojuje rychleji, než dokážeme reagovat. Kde je 007? Potřebuji laskavost. Věřím jenom tobě. Svět se změnil, veliteli Bonde. - Jste agent 00. - Dva roky. Takže se držte ve svém pruhu.

Budete zaclánět a střelím vás do kolene. Do toho zdravého. Myslela jsem, že si sednete. Jméno? Bond. James Bond. - Tak vy žijete. - Zdravím, Q. Chyběls mi. Je to nejcennější zdroj této země. Pokud budete cítit, že ztrácíte nervy... Neztratím...

nervy. Jamesi, vzdal ses kvůli ní všeho. Až vyplave její tajemství na povrch, bude to tvá smrt. - Co to je? - Nevíš, co to je. James Bond. Povolení zabíjet.

Násilná minulost. Jako bych mluvil do svého odrazu. Ale tvé schopnosti zemřou s tvým tělem a ty mé přežijí dlouho poté, co odejdu. Dějiny nejsou vlídné k lidem, kteří si hrají na boha. NENÍ ČAS ZEMŘÍT Překlad: Karolína I. www.videacesky.cz V kinech od 8.

dubna 2020

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:58 vz.58 :)

20

Odpovědět

tak už vím na co půjdu do kinaaa

00

Odpovědět

na frozen 2

60