Detektiv Pikachu – Druhý trailerFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:6 859

Další netradiční zpracování světa Pokémonů se pomalu blíží do kin a vy se proto můžete pokochat druhým trailerem na tento film, ve kterém roli Pikachu ztvárnil Ryan Reynolds.

Přepis titulků

Takhle se to stalo. Vzbudil jsem se uprostřed ničeho a s těžkou amnézií. Jediným vodítkem bylo Harryho jméno a adresa na této čepici. Takže jsem se vydal do jeho bytu a našel tu tebe. A tvoji sešívačku. - Už mlč. Jsi jen výplod mé fantazie. - Ty jsi výplod. Takže jsi mluvící Pikachu, který si nic nepamatuje a je závislý na kofeinu. Můžu kdykoliv přestat.

Dávám si je dobrovolně. Další a extra silné. Tmavé jak noc, díky, zlato. Možná se Harry dostal do potíží. Zapletl se se špatnými lidmi. Ty dokážeš mluvit s lidmi, já s Pokémony. Pokud chceš tatíka najít, potřebujeme se navzájem. - Ne, nepotřebuju Pokémona! - A co prvotřídního detektiva? - Moje stopy! - Co to má být? Harry je pořád naživu. Případ uzavřen.

Ale ne do doby, dokud ho nevyřeším. Bylo to takhle. Harry předstíral svou smrt. Nebo jeho smrt nafingoval někdo jiný. Harry nafingoval smrt někoho jiného. - To poslední nedává smysl. - Ne. S tímhle troubou jsem se už očividně utkal. Takže to zvládnu znovu. Kámo, co tam děláš?

Nejde mi to, když se koukáte. Koukej mě odsud dostat! Pika, pika... To je zvrat. To je ale zvrácené. - Chyť ho. - Vždyť se nehýbe. - Neříkej mu to. - Je na motorce, skoč před něj. Stůj. Ale ne.

Tohle muselo bolet. Měl si vzít helmu. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Mewtwo na konci mě pohladil na srdíčku :D

130

Odpovědět

Dúfam, že uvidíme aj Mew-a.

21

Odpovědět

nebylo by spíš to video kde ryan reynolds mluví o tom jak se do role položil
Pokémon Detective Pikachu Teaser Trailer (2019) Ryan Reynolds

130

Odpovědět

Taky bude ;-)

50