Detektiv PikachuFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:8 673

Detektiv Pikachu je připravovaný film, kde se podíváme do světa Pokémonů trochu z jiného úhlu. Mladý Tim Goodman hledá ztraceného otce a k tomu mu pomáhá Pikachu, kterému hlas propůjčil Ryan Reynolds, všem známý jako Deadpool.

Přepis titulků

Vítejte ve městě Ryme, které je oslavou harmonie mezi lidmi a Pokémony. Time, tvůj otec byl v tomto okrsku legendou. - Pokud jsi aspoň trochu jako on... - Nejsem. Pamatuju si, že jsi jako malý chtěl být trenérem Pokémonů. Jo, ale to zrovna nevyšlo. Je tam někdo? Ať jsi kdokoliv, nebojím se to použít.

Ježiši, no nic. Vím, že mi nerozumíš. Polož tu sešívačku, nebo ti dám pořádný šok. Ty mluvíš? Páni, ty mi rozumíš? Proboha, ty mi rozumíš! Byl jsem tak osamělý! Mluvím pořád, ale oni slyší jen pika, pika.

- Slyšíte ho, že ano. - Pika, pika. Jo, pika, pika, pika. Je rozkošný. Ty jsi rozkošná. Nerozumí mi, kluku. Slyší ho ještě někdo? Nepotřebuji Pokémona, tečka. A co prvotřídního detektiva? Pokud chceš najít tátu, jsem tvoje největší šance. My dva to zvládneme.

VAŠÍM PARŤÁKEM BUDE LEGENDA Dalo nás dohromady kouzlo. A tomu kouzlu se říká naděje. Poslyš, známe způsob, jak tě donutit mluvit. Nebo hrát pantomimu. Pověz nám, co chceme slyšet. Trubka. Jo. Plechovka. Šoupat? Strkat. Odstrkuju lidi a nesnáším, když odcházejí.

Říká, že si můžeš trhnout. Co? Mám si trhnout? Vyměníme si role! - Já jsem zlý poldy, ty hodný polda. - Ne, nejsme poldové! Představoval jsem si to jinak. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ááá tady se i mažou komentáře.

16

Odpovědět

N**r, n**r, n**r, n**r!!!!!!! Cože? systém automaticky blokuje to označení černochů na N?

16

Odpovědět

Jen ten n**r to kazí. Možná bych pochopil rejži, ale n**r? To jako fakt?! Cpát propagandu dětem, že se nestydí.

36

Odpovědět

jojo, dnes se musejí cpát N E G Ř Í C I všude a by se necítily dalších 100 let utlačovaně a mladá hloupá generace bílých je přijala. V USA se nedaří potlačit chudoba neg*rů a hrozí jim ob. válka. Taky je to dost totalitní režim. A proto dávají zpičené N7E7G7R7Y všude, film bez afročmouda už z emeriky nesmí do světa..

14

Odpovědět

+W P § DREDDKrok č.1. Černoch ve filmu, krok č.2, krok č.3 zisk...

01

Odpovědět

Pane prezidente Zemane a vite jaky je prvy vyvojovy stupen pikacuho?

62

Odpovědět

je to smutný bejt v mým věku nadšenej z tohodle filmového počinu :D :D

191

Odpovědět

Je mi 28 let. Na Pokemonech jsem vyrostl. Takže já jsem po tomhle traileru rozhodně nalákán do kina.

282

Odpovědět

31, #metoo.

70

Odpovědět

Pokemony nemusim, ale jestli tohle nejni joke, tak to vazne musim videt! :D Uz kvuli Deadpoolovi, kterej ho namluvil.

70

Odpovědět

Já se k tomu tak nějak stále nedovedu plnohodnotně vyjádřit :D Chvilku mi trvalo, než mi došlo, že tohle fakt není vtip a vyjde to. A celé je to prostě...nesmírně směšné :D A to v každém slova smyslu, ale může to být fakt super pokud to absolutně nebudete brát vážně.
Z ekonomického hlediska je to v roce 2018 skvělý tah. Lidé kteří dnes milují Deadpoola často milovali v dětství pokemony. Nostalgie + Deadpool? To zboří kina.

180

Odpovědět


Odpovědět

Přesně na tohle jsem čekal - až někdo využije potenciál pokemonů. Myslím, že tohle by mohlo mít opravdu úspěch. Celá jedna generace vyrostla na pokemonech a nyní díky pokemon go se vnutila i dalším generacím. Ten nápad toho světa je dost dobrý a má obrovský potenciál. To se jasně ukázalo na úspěchu pokemon go.
Původní seriál je hodně primitivní, nedotažený, obsahuje mnoho chyb. Dobrý jsou na něm snad jenom ty pokemoni.

Tím nepíšu, že bych byl šílený fanda pokémonů, ale ten nápad se mi líbí a pokud ten film bude dostatečně dospělý, tak bych se na to podíval.

210

Odpovědět

Pokémony jsem začal sledovat jako malý, snad ve dvanácti, ale, v podstatě jak píšeš, dobří na tom byli právě jen ti pokémoni, seriál jako takovej se mi nelíbil (Ash byl bylbec). Ke konci serie se to pak trochu zlepšilo, ale stejně to za moc nestálo...
Kdyby byli schopní udělat něco trochu "normálnějšího" ať už animovaného (japonci umí i dospělé kreslené seriály) nebo klidně hraný film, bylo by to boží.

Film ale dostatečně dospělý nebude, na to se moc netěš. Bude to spíš zábavná blbina. Ale třeba jednou...

00

Odpovědět

Bola to otázka času

18

Odpovědět

To je vtip nebo to někdo opravdu natočil?

300

Odpovědět

Deadpoolkachu.

182

Odpovědět

svet sa v kravsku p..u obracia

1128