Crossover – Papírový dům a 6 underground

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:26
Počet zobrazení:4 519

Crossover – ochutnávka k filmu 6 underground: Tajné operace, který můžete vidět na Netflixu od 13. prosince, a 4. řady seriálu Papírový dům, který Netflix zveřejní 3. dubna 2020.

6 underground: Tajné operace je akční komedie Michaela Baye. V hlavní roli Ryan Reynolds, Melanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Adrian Arjona, Corey Hawkins, Ben Hardy a Dave Franco.
Šest jedinců předstírá svou smrt, aby vytvořili skupinu ochránců, kteří bojují proti známým zločincům. Všichni byli přijati do týmu jejich vůdcem (Reynolds) pro jejich jedinečné schopnosti a touhu vymazat svou minulost a změnit budoucnost.

Papírový dům je populární španělský seriál. Trailer na 3. řadu si můžete pustit tady na VideaČesky.

Přepis titulků

Je to 001 nebo...? Sakra! Kolik čísel je zapotřebí na zavolání do Španělska? Jdeme na to. - Ano? - Ahoj profesore. - Číslo jedna? - Je to jenom „jedna“ bez čísla. Příčí se mi prosit tě o to, ale potřebuji tvou pomoc. Zajímavé... dokonce až pošetilé. Ty jsi mi nikdy nepomohl.

Ani jednou. Nikdy jsi nežádal o pomoc. Dýchejme zhluboka a začněme znovu, ano? - Zní to dobře? - Ano. - Potřebuji několik tvých lidí. - Koho máš na mysli? Tokio a Denvera. - Žádný problém. - Opravdu? Ano. Pokud ale já mohu počítat se Čtyřkou a Sedmičkou. Můžu ti poslat Dvojku a Pětku.

Nemají co na práci. Jsme domluveni, nebo ne? Ano. Máme velkou dohodu. Mimochodem, kdy zajdeme na večeři? Sni dál. Mohlo to jít lépe. 6 UNDERGROUND 13. prosince PAPÍROVÝ DŮM 3. dubna Překlad: Pauli www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hm, na 6 underground jsem se díval pár dní zpátky a tenhle telefonát tam vůbec nebyl

30

Odpovědět

v potitulkovej scene

22

Odpovědět

+v m vargaŽádná tam nebyla :D

00

Odpovědět

vsadím se že vím čí tohle byl nápad :D

02