Free Guy s Ryanem ReynoldsemFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:4 938

Příští rok půjde do kin film s Ryanem Reynoldsem Free Guy. A jako takovou ochutnávku se můžete podívat na krátké video s ním i ostatními hlavními postavami.

Poznámky:
Joea Keeryho možná znáte jako Steva ze Stranger Things.
Název filmu, Free Guy, je takový překladatelský oříšek. Guy znamená týpek, chlápek, zároveň je to mužské jméno (Guye Ritchieho asi zná většina z vás).

Přepis titulků

Čím vás přitáhl film Free Guy? Čím mě přitáhl? Ostatní herci. Souhlasím. Příležitost pracovat s těmito lidmi. Já jsem ještě nikdy nebyla součástí tak velkého projektu. Je to děsivé i vzrušující. Jo. Mě přesvědčil scénář. - Zamiloval jsem se do scénáře.

- Jo. A já se zamiloval do téhle košile. Opravdu, je vyrobená ze 100% prodyšné bavlny. A další dvě minuty si ji můžete koupit za pouhých 19,95 dolarů. Ryane, co to mělo bejt? Teď jsme pod Disney, musíme zapracovat na merchi. - Proč by si lidi kupovali... - Je to přirozená věc, ticho. A střih na mě. A tato kravata z limitované edice Free Guy je vyrobená z organických materiálů.

A příští tři minuty bude o tři dolary levnější. Ryane, Free Guy není podle komiksu ani videohry. Je to původní scénář, takže před filmem si nikdo merch kupovat nebude. Víš, co mají lidi radši než filmy? Nebo Joea Keeryho? Hodnoty. A hodnota této jmenovky je ohromná. Buďte první v ulici, kdo ji bude mít. Objednejte si ji hned a dostanete postavičku malého Guye. - To je panenka?

- Akční figurka. Kdo nám volá? Zdravím, volám kvůli té jmenovce. Já se totiž jmenuju Guy. Ku*va, to snad ne, fakt? - Jo, jsem Guy. - No tak! - Nemůžu se dočkat, až ji dostanu. - To není možné! MERCH TRAILER UŽ ZÍTRA Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Reynolds miluje propagovaní filmů, a zde to znovu dokazuje.

00