Detektiv PikachuUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:7 290
Po 21 animovaných filmech, 22 řadách seriálu a mnoha hrách se Pokémoni konečně dočkali hraného filmu... Podle divného spin-offu, který se prodával akorát v Japonsku.

Přepis titulků

Následující trailer je kvůli spoilerům označen písmenem S! Video sponzorují Movies Anywhere. Všechny vaše filmy na jednom místě. Stáhněte si apku a mějte všechny své filmy na jednom místě. Milujete Pokémony a Ryana Reynoldse, nesnášíte videoherní filmy a film noir vás asi moc nebere... A tak to Legendary všecko spojí a bude doufat, že to bude fungovat. Pokémon: Detektiv Pikachu Připravte se, Pokéfanoušci, po 21 animovaných filmech, 22 řadách seriálu a mnoha hrách se Pokémoni konečně dočkali hraného filmu.

Podle divného spin-offu, co se prodával jen v Japonsku. Promiň, můžeme ti mrknout pod zástěrku? Ale hádanková hra pro děcka byla dobrá volba, protože ostatní Pokévěci jsou simulátor psích zápasů, drahá karetní hra, nebo online vyhledávač mrtvol. Chcete vidět mrtvolu?

Cože? Na velkém plátně uvidíte všechny své oblíbence – třeba Charizarda. Toho s tím jazykem. Nebo... Fuj, co to je?! A pro ty, které Pokémoni neberou, tu máme Pikachu Ryana Reynoldse! Já – dám elektrošok – tobě. Je to detektiv, jehož vtipný šarm utáhne i tak hloupou zápletku, jako je tahle. Ať máte na Pokémony jakýkoliv názor, lepšího Deadpoola chvíli nedostaneme.

A proč ne? Mrkněte na toho prcka. Na tu malou čepičku! Co jsem to říkal? Ujde to. Je to Pikachu a detektiv. Dostanete, co jste zaplatili. Když chcete někoho, kdo se bojí kreslené ještěrky, volejte Justina Smithe. Odhalte záhadu jeho ztraceného otce, který... Spoiler! Je postava, co mluví přesně jako jeho otec. To je zvrat! Je to tak zvrácené! I Dopinderovi by to hned došlo!

Ale s pomocí téhle holky z úplně jiného filmu... Ale já se nebojím strachu, dělám, co musím, udělám vše, abych dosáhla svého. A to je pravda. Odhalí tajný plán byznysmena na spojení Pokémonů a lidí. Protože... zápletka? Chápu, proč on chce pokétělo, ale proč celé lidstvo... Jé! Tu je můj chlupáček! Můj pika pika! Nemusíš dávat vůbec žádný smysl, viď? Série proslavená zápasy využije jen zlomek svého potenciálu, pak pokračuje scénami, kde naši hrdinové utíkají před Pokémonem...

utíkají před Pokémonem... utíkají před lesem, což je vlastně Pokémon, a utíkají před... - Konec hraní! Řekni to! - Pokémonem! Tak se připravte na film, který byl pro děti trošku temný... - Proměníš mě v lampu? - Pro dospělé moc roztomilý... Ale přesto se řadí na třetí místo v seznamu detektivních příběhů, ve kterých hrají kreslená zvířata!

Tu máš, Senzační světe! Hrají: Spravedlnost pro Smithe. Malý. Žlutý. Odlišný. April O'Neilová. Kačer Zbabělec. Smutný poručík, co se zastavil v Ryme City. Tenhle trailer na Kočky nevypadá zle. Opičí feťák krade benzín. SMÍCH KLAUNA KRUSTYHO To byl Joker!

A když potřebujete britského divadelního herce, aby povznesl pop kulturu, zavolejte Billa Nighyho! Ne! Co jsi to udělal?! Falešná hra s Ryanem Reynoldsem Jak v sequelu dostanou Ryana zpět do těla Pikachu? Nebo to bude obráceně? Ne. Ne. Ne. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na konci mate chybku. Je tam Joker a mate Jokej :)

00

Odpovědět

Díky, opraveno :)

00