Nebezpečná rychlostUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:7 771

Od Disneyho (20th Century Fox) a chlápka, co natočil Smrtonosnou past (Jan De Bont), přichází tři akční scény naskládané na sebe, zakryté kabátem, tvářící je se jako film.

Poznámky:
Divoká jízda pana Ropušáka je jedna z atrakcí v Disneylandu.
"I doubt your commitment to Sparklemotion" je replika z filmu Donnie Darko, nyní ekvivalent nadšení pro věc, do které by neměl být nikdy nikdo zapálený. Sparklemotion byla ve filmu taneční show malých holčiček ve velmi nevhodných šatech a kreacích.

Přepis titulků

Toto léto budeme upřímní ohledně letních trháků. Sledujete Upřímné trhákové léto! Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od Disneyho a chlápka, co natočil Smrtonosnou past, přichází tři akční scény naskládané na sebe, zakryté kabátem, tvářící se jako film. Nebezpečná rychlost Kdesi v Los Angeles mají bombu v autobusu, který když zpomalí...

tak vybouchne! - Když půjdeš pod 80, bouchne to. - Přesně. - Pokud zpomalíme, vybuchne. - Jo. - Městský autobus při zpomalení exploduje. - Není to tak složitý! - Musíš zůstat nad osmdesátkou. - My víme! Řekni té kočičce za volantem, aby nezpomalovala. Jmenuje se to Nebezpečná rychlost! My to chápem! Pokračujte! Prošli jsme si pravidla.

Tohle je polda Jack Traven z L.A. Mladej, blbej a užvejkanej. Jack a jeho parťák jsou hloupější poloviny komických dvojic a k tomu vybuchnou vzteky, když je někdo přechytračí. Nebo jen vybuchnou. Proti nim stojí Howard Payne, jeden z top telefonických padouchů. - Už mám tvou pozornost, Jacku? - Nemáš kurva ponětí, o čem mluvím! - To jsou sračky! - Víš vůbec, co jsem provedl? - Zavěsíš a kuchnu tě jak rybu!

- To bylo nepříjemné. Už to nedělej. Dennis Hopper exceluje jako Joker bez líčidel v tak přesvědčivém výkonu, že se ani nedivíte, jak blbě drží telefon. Jasně, bomba mu zgramlasila levou ruku, ale zároveň ohluchl na pravé ucho?! Pfff! Ještě řekněte, že auta nelítaj! Nastupte do autobusu plného lidí, co právě zjistili, že umřou... Nebo se takhle v busu tváří každý? Sledujte proměnu Sandry Bullock z "té holky z Demolition Mana" v miláčka Ameriky díky tomu, že roli odmítla Halle Berry...

A Ellen DeGeneres? To by bylo divný. - Jsi mi občas vděčná za svou kariéru? - Vím, že si myslíš... Sandy zazáří jako žena udržující autobus nad osmdesátkou, zatímco udržuje chemii nad bodem mrazu s lidským ekvivalentem šutru. Ať ten tachometr ukazuje cokoliv, nejedou víc jak padesát! Jsem chytřejší než celej film! Což není žádná výhra... Jdu si domů užít sex. Na romantiku zapomeňte, protože vás čeká samá akce.

A víte, že to bude rychlý... - Ale když je to rychlý až moc... - Nebylo tam dítě, ale plechovky! Jediným řešením je zrychlit ještě víc! Zrychli! Šlápni na plyn! Až na zem! - Zrychlím a přeskočíme na druhou kolej! - To je pitomost... Jacku! Je něco z toho možné? Ne. Ale držte pec! Tohle není Gravitace! I když ta je taky pěkně pitomá.

Tak se svezte s trhákem, co prostě funguje. Díky sympatickým hvězdám, vtipným dialogům od nekreditovaného Josse Whedona... - Jsme na letišti. - A? Letiště už jsem viděl. A uvolnění napětí tak mistrovskému, že i oběti v busu z toho mají bžundu. Dost juchání! Všichni umřete! A i kdyby ne, pořád jste v autobusu. To je lepší.

Hrají: Dennis postrach ulice, Občas pochybuju o tvé oddanosti věci. Autobusy jezdí rychle. Když zastavíte a rozhlídnete se, tak vybuchnete. Devádesátková udělátka, Devadesátkové tance? Copak takhle někdo někdy tančil? A... na co dělat vtipy, pustíme si klip s průjmem z Blbého a blbějšího! Divoká jízda pana Kameňáka. Interaktivní televize, Jacku!

Závan budoucnosti. Říká se tomu YouTube, pane Hoppere... A jste na něm!!!

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Omlouvám se za chyby, překlad jsem tvořila po třídenním festivalu a celkovém čistém času spánku cca deset hodin. :)

116

Odpovědět

V pohodě, po deseti letech co tuhle stránku navštěvuji jsem mohl opravit překladatele. ! Takže já ti děkuji ! Cítím se teď jako by angličtina byl můj rodný jazyk :D

30

Odpovědět

V 3:03 by tam mělo být spíš : Nebylo tam dítě, ale plechovky...místo peněz. :) ?

20

Odpovědět

Je to tak, díky, opraveno :)

00

Odpovědět

Nejedná se spíše o film Donnie Darko než Requiem za sen? :)

30

Odpovědět

Vskutku, díky, opraveno :)

00