Jak se z Ryana Reynoldse stal Pikachu

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:203
Počet zobrazení:8 624

Někteří herci kvůli velkým rolím zhubnou nebo přiberou mnoho kilogramů, pracují na své fyzičce, na složitém přízvuku, na gestech, mění svůj hlas a podobně. Jak se ale připravit na to, že budete hrát malého žlutého Pokémona? O to se s námi dnes podělí představitel filmového Pikachu, Ryan Reynolds.

Přepis titulků

PŘED RYANOVÝM ATELIÉREM Žil jsem jako on, stal jsem se tou postavou. Celý rok jsem strávil jako detektiv Pikachu. To, že se na plátně stanu detektivem Pikachu, je privilegium, které neberu na lehkou váhu. Veškerou svou energii věnuju tomu, abych tu postavu přivedl k životu. A to tak dobře, aby byli spokojeni i ti nejnáročnější fanoušci. Jak možná víte, tak se ve svých rolích ztrácím.

Mám vtipnou příhodu s tím spojenou. Jel jsem vyzvednout dcery ze školy, když mi zavolali, že jsem tu roli dostal. Takže jsem do té školy nedojel. Detektiv Pikachu přece neví, kdo ty dvě holčičky jsou. Kdo to je? Jsou to naše dcery. Prostě je tam nechal. Nemá žádnou ženu. Ne.

Je to malý žluťásek. Žije v Ryme City někde ve křoví. Naprosto mě pohltil svět Pokémonů. Četl jsem si o nich, žil v jeho výšce. Chtěl jsem zhubnout 84 kilogramů, ale pak zasáhli lékaři. Ani si nezměnil hlas. Pořád zní úplně stejně. Jde o to, že mé dcery už možná nikdy neuvidí svého otce, ale vsaďte se, že až se v létě budou koukat na plátno, tak uvidí detektiva Pikachu.

Do kina na to nepůjdeme. Pika pika. Jsem to pořád já! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Reynolds mě už začíná docela štvát. Přijde mi, že chce bejt vtipnej za každou cenu, je dost předvídatelnej a myslí si, že je vtipnější než opravdu je. Ale třeba se mýlím, protože hodně lidí to žere a tým, který mu tyhle akce připravuje je určitě spokojen. A taky je z toho hodně peněz.

213

Odpovědět

tak už aspoň víme, na co budou narážky v dalším Deadpoolovi

300

Odpovědět

I swear the God...everything he does is a pure gold.

371

Odpovědět

Green Lantern...

30

Odpovědět

So I should be his plumber...

110