Pokémon Rusty #19: Bidocalypsa 1. částDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:6 122

Svět se změnil a všem vládne božský Bidoof Burák. Ale odboj s ním bojuje. A potřebují Rustyho, aby to vše mohli zastavit.

Přepis titulků

Chci být tím nejlepším otrokem na světě. Kutat do kamenů je mým úkolem, protože nemám na výběr. Ano, už mě jen třikrát zbičují, a stanu se super otrokem. Rusty, pojď rychle. To jsi ty, Barte? Není čas to vysvětlovat. Páni, nikdo mi neřekl, že otroci mají takovou hustou podzemní odpočívárnu. Moment, já vás znám.

EV trenér? Profesor Tree? Sexy víla? No... nejspíš... Brad? Co tu děláte? Na začátku bidocalypsy Red shromáždil všechny nejlepší trenéry v jednom hnutí odporu. Pak je Bidoof všechny zabil. Zbyli jsme už jen my. Nyní potřebujeme tebe.

Vytvořil jsem Buráka a jako jediný ho můžu zastavit. Ne, ty to nechápeš, Rusty? Celé je to tvá chyba! Potřebujeme tě, abychom tě zastavili. Podle našeho nejlepšího a jediného vědce... Jak je? ...se všechno špatné stalo jen kvůli tobě. Chytili jsme Dialgu a použili jsme ji k vytvoření stroje času. Pošleme tě zpět do toho dne, kdy jsi mi přinesl sendvič.

Víme, že posloucháš jen sám sebe. Potřebujeme, abys svému minulému já rozmluvil své sny a navždy pracoval v lahůdkách. Jedině tak zastavíme perfektního Bidoofa. Jsem pro až na tu práci v lahůdkách. Další nápady? Pokud jsou mé výpočty správné, zabije to jen jednoho z vás. O 18 EPIZOD DŘÍVE Dones tohle kuřecí panini profesorovi a mazej do školy.

Je hned na rohu od... Já vím, mami, žádný jiný dům ve městě není. Bože. Budu tím nejlepším... Rusty, to jsem já, Rusty z budoucnosti. Páni, jsem slavným trenérem Pokémonů? Ano, to teda jo.

Tak dobrý, že mám za úkol zachránit svět. Můžu ti pomoct? Jo, až do smrti musíš pracovat v lahůdkách. Tak se stanu skvělým trenérem? Věř mi, já jsem ty. Budu dělat sendviče jako nikdo přede mnou. Zvládl jsem to, teď profesorovi Tree donesu ten sedvič. O 18 EPIZOD POZDĚJI Proto tě potřebujeme, abys své minulé já přesvědčil, že se má vzdát svých snů a pracoval v lahůdkách...

- To jsem už udělal. - Cože? - Kdy? - Minule. Moment, ty jsi Rusty, kterého jsme už do minulosti poslali? Tak proč jsme pořád v pr*eli?! No, někdo se musí stát nejlepším trenérem Pokémonů. Ty jsi udělal všechno úplně stejně?

Kdybych měl šanci, udělal bych to znovu. Moment, pokud druhý Rusty pracuje v lahůdkách, neznamená to, že tě tvůj otec nejel vyzvednout a nenabourali jste do Snorlaxe? Ta návaznost nedává moc smysl... Proboha, našel nás! Všichni chcípneme! Všichni tu chcípneme, ku*va! Ne, dokud je tu Rusty.

Je na čase naplnit svůj osud. Sakra, mačkal jsem Béčko. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtěl bych být pokémon...uměl bych jedno slovíčko a rozuměl by mi celý svět! :D JaaJ, JAAAAAJ, JaJ

102

Odpovědět

Pika pika. :)

20

Odpovědět

V tom případě máme u nás ve městě hromady pokémonů. Druh neznám, ale jsou snědé barvy a ozývá se od nich samá pi*a pi*a...

10