Pokémon Rusty #1Dorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:497
Počet zobrazení:8 507

Dnes se v rámci Dorkly Bits zaměříme na animovanou minisérii s názvem Pokémon Rusty. Ta se soustředí na příběhy mladého a ambiciózního trenéra pokémonů a zaručeně pobaví všechny, kteří kdysi Pokémon hry na Gameboyi nebo PC hráli. Těšte se hned na několik epizod!

Přepis titulků

Světe, třes se strachy! Dnes se totiž stanu trenérem pokémonů. Cože? Na to zapomeň, Rusty. Ale, tati, je to můj osud! Ne, tvým osudem je jít studovat na vejšku a sehnat si opravdovou práci. S mámou jsme celej život nedřeli proto, aby z tebe byl nějakej profesionální chovatel. - Redovi máma taky nebránila. - Kdo je ten Red? Boží trenér z Oblázkového města. - Sleduju ho na Twitteru.

- Pořád jen básníš o Oblázkovém městě. - Béžové město se ti nelíbí? - Vždyť ani nejsme na mapě! Je mi deset let, jsem dospělý a můžu si jít, kam se mi zachce. Z právního hlediska ano. Ale dokud žiješ pod mojí střechou, budeš pomáhat s lahůdkami. Koukej doručit profesorovi tyhle kuřecí panini a pak mazej do školy. - Je to v ulici u... - Já vím, mami! Jinej barák v tomhle městě ani není! Bože můj! Ahoj, Rusty!

- Neseš mi oběd? - Profesore Tree, vy toho víte o pokémonech hodně, viďte? Ani ne. Jen to byl ten nejsnadnější grant. Každej měsíc mi chodí výplatnice a mám laboratoř zdarma. Jen musím sem tam spočítat Pidgeye a zbytek času věnuju pěstování trávy. Nějak moc melu. Jsem dost zhulenej. Takže potřebujete někoho, kdo by za vás studoval pokémony! Jo. Boží. Hlásím se!

Má cesta začíná. Tahle Kakuna bude mým prvním pokémonem. Páni, fakt se vyznáš. Já myslel, že je to těžítko. Kakuno, společně je všechny chytíme! Mějte se, profesore. Rodičům řekněte, že jsem umřel! Rusty, počkej! Máš moje panini! Páni, dva Pidgeyové. To je novej rekord. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vy jste fakt zlí - musel jsem se podívat na všechny díly a směju se tu už půl hodiny. :) Mají to celé plné hlášek a geniálně vypointované. 10/10

191

Odpovědět

Tak mi to nedalo a musel jsem shlídnout všech 9 epizod. Takhle dlouho jsem se nezasmál :D Rusty ne největší idiot v jakémkoliv-barevném městě :D Pro ty, kteří hrávali Pokémony, je to must see :D

182

Odpovědět

Taky jsem to musel sčeknout. Nejlepsi pokemoni serial ever:D Kazde dily dorkly bits s pokemonama jsou proste nejlepsi (aspon pro me teda)

180

Odpovědět

Neměla Kakuna náhodou jen jeden "útok", kterej protivníkovi nijak neškodil a jen zvyšoval její obranu? :D

200

Odpovědět

Jen počkej, Rusty to dovede k dokonalosti :D

190

Odpovědět

Když jsi ji chytil jako Kakunu tak jo. Když jako Weedla a pak se vyvinul tak mu zůstaly ty jeho dva útoky, tuším String Shot a Poison Sting. :)

200

Odpovědět

diky moc ze toto prekladate strasne mam rad rustyho prvy diel je slabsi dalsie sa mi viac pacia..kakuna pikachu :D....skoda ze je len par dielov :/

182

Odpovědět

Tolik hlášek ve dvou minutách :D

183

Odpovědět


Odpovědět

Ahoj ,mohli by jste prosim prelozit toto video , docela me zajima predem dekuji......

1836

Odpovědět

nahore mas specialni slozku s nazvem ,,Vzkazy a požadavky'' muzes hadat na co se tato sekce vyuziva :)

183

Odpovědět

vau ,,toto,, video jsem ještě neviděl

182

Odpovědět

Na pokémonech mě vždy udivovaly dvě věci. Že desetileté děti cestují po světě a že tam existují jen povolání zaměřená na pokémony.

193

Odpovědět

vzdyt jsi slysel, ze jsou dospely :D

191

Odpovědět

+PierreMugoJsou tam i jiná povolání...ale málo se vyskytují:)

200

Odpovědět

Doufám že se s tou Kakunou jako prvního pokusí chytit Metapoda.

181

Odpovědět

nezabudnutelny legendarny boj ktory pretrva eony
http://www.paragonsigma.com/images/pokemon/episode004.png

180