Mario ve světě PokémonůDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:209
Počet zobrazení:5 861

Mario vystoupil moc brzy a zůstal trčet ve světě Pokémonů. Jak si s tím poradí?

Přepis titulků

- Moment, tohle není má zastávka. - Nezájem. Hej, je moc nebezpečné... Omlouvám se, myslel jsem, že jsi chlupaté dítě. - Jen pokračuj. - Říkal jsi, že je to nebezpečné. Jsou tam ptáci a nějaké myši. Vezmi si tohle. O 2 MINUTY POZDĚJI Zahlédl jsem tě, takže se mnou musíš bojovat. - Nebudu bojovat s dítětem.

- Běž, Caterpie! No dobře. Běž, ať jsi cokoliv. Jó, konečně vím, jak se to hraje. - Ty krávo, co to jako děláš? - Hraju Pokémony. Ty jo, to je sranda. O MNOHO MINUT POZDĚJI Cože tvému Sentretovi udělal? Hele, támhle! To je on! Tenhle svět je úžasný.

Všude jsou tu bezbranná zvířata, která mohu mlátit. A támhle jsou duchové. Proplížím se kolem díky... Dívám se na ně, proč se tedy pořád blíží? Proč super hvězda nefunguje? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Může být rád, že nenarazil na Alakazama. By ho umlátil lžícemi.

41

Odpovědět

Co jste zase měnili na přehrávači že mi přestal jet ve Firefoxu? :(

246

Odpovědět

U mě ve Firefoxu to je ok ;)

322

Odpovědět

Co jsi zase měnil ve Firefoxu že ti přestal jet přehrávač? :(

1343

Odpovědět

+ArnierJste fakt jak banda trotlů.
Zaprvé, čekal sjem že tu někdo napíše "Mě to ve Firefoxu jde". Neni Firefox jako Firefox. osobních důvodů používám určitou verzi a vní to přestalo jít, nic jsem neměnil. A kód přehrávače se měnil.
Spíš jsem chtěl poukázat na to, proč se v tom furt musí hrabat, když učel to plní.

18

Odpovědět

+ArnierMike: neplac(kaj), veci sa updatuju z roznych dovodov, prave ty by si mohol vediet, ze jeden z nich moze byt kludne bezpecnost. Potom je tu rychlost, typ enkodovania a takto by som mohol pokracovat este velmi dlho. Proste z "osobnych dovodov" pozeraj videacesky.cz na chrome alebo updatovanom firefoxe ako ostatny ludia, co nemaju co skryvat a budes v pohode

10