Pokémon Rusty #3Dorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:560
Počet zobrazení:8 486

Je tu třetí díl miniseriálu Pokémon Rusty. Z Rustyho se stal sice trenér pokémonů, ale vypadá to, že svou přípravu trochu zanedbal. Dnes se totiž střetne s Rakeťáky, kteří mu udělí pořádnou lekci.

Přepis titulků

Zubat. Jé, Zubat. Páni, Zubat! Zubatů je tu fakt spousta. Co bych to byl za trenéra, kdybych je všechny nechytil? Ale, ale, ale... kam si myslíš, že jdeš, kluku? - My jsme Rakeťáci! - Mezinárodní zločinecký syndikát, co krade pokémony a... Bože můj! Tady jsou, všechny si je vemte! Páni, obvykle je to větší fuška. Díky, jseš pěkná baba. Panebože, vemte si, co chcete. Jen mě prosím nezabíjejte! Nezabíjejte mě!

- Ježiši... Co to sakra je? - To je můj Bulbasaur, je strašně vzácný. Myslím, že jsem první, kdo ho chytil. Spíš je to Bulbasaur s vrozenou vadou. Co tam má dál? - Kristepane! - To koukáte, co? Proč máš pohromadě tolik Bidoofů? Došly mi Pokébally. To mám přestat chytat každého Bidoofa, na kterého narazím? Musíme je okamžitě odnést do Pokécentra!

- Proč? K čemu by to bylo? - Abysme je uzdravili! Pokémoni se dají léčit? Já je vždycky vyhazoval. Ty jseš ale natvrdlej grázl. - Vem mu tu Kakunu a mizíme. - Ne, Pikachu mi neberte! Bože můj, vyvinula se z čiré radosti z toho, že jsem na ni sáhnul. Cos jí to udělal? Pikachu, ty ses vyvinul, abys mě zachránil. Honem, pomoz mi!

Au, můj obličej! To nic Beedrill, už jsi v bezpečí. Pojď, půjdeme zapálit nemocnici. Dobrá Rusty, vypadá to zle, ale ty to zvládneš! Tati, mohl bys pro mě přijet? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kazdej dalsi dil me jen utvrzuje ze to stoji za preklad!

220

Odpovědět

Tenhle díl je spolu s 9 nebo desítkou (Návrat Beedrila) nejlepší v celé sérii :-)

Chudáci pokémoni :-)

A chudák LOYF, kterému někdo někde šlápl na kuří oko, tak se šel ventilovat na Deavina.

182

Odpovědět

Já kuří oko neměl ani jednou :D občas puchejř, jednou bradavice... ale ani jedno kuří oko :) A kdybych měl v nějakém krajním případě nouze si ventilovat něco ventilovat, tak jiným způsobem, než na internetu... ale ten jeho komentář mi prostě nedal... respektive to slovo "Sračka"...

1813

Odpovědět

+LOYFhuh... nejdřív mi to ventilovat zmizelo a teď to tam je dvakrát :D

189

Odpovědět

+LOYFhmmm, nikoho tady nezajímá co za hnisavý vředy máš na nohách. A nikoho nezajímá, jak moc souhlasíš s mým komentářem

183

Odpovědět

+LOYFMě to zajímá :-)

180

Odpovědět

Mám Rustyho litovat, smát se mu, nebo facepalmovat nad tím jaký je k***t a s****a?

1823

Odpovědět

chudáčku.. asi ti nedošlo, že to je animovaná postava, a je schválně napsaná tak, aby byla tak hloupá.. tudíž nevím, kde jinde, než v nevědomosti, se bere tvoje označení s****a.... takže, mám tě litovat, smát se ti, nebo facepalmovat nad tím jaký jsi k***t a s****a?

1937

Odpovědět

+LOYFNeprožívej to tak :D

185

Odpovědět

+LOYFNeprožívám :D Právě, že to vypadá, že to Deavin prožívá víc, než večerní dobrodružství Ulice :D

1918

Odpovědět

+LOYFProblem officer?

182

Odpovědět

regant: třetí zubat

186

Odpovědět

to by mě zajímalo co bylo v tom neotevřenym pokeballu... a nebo radši ne, před chvílí jsem večeřel

185

Odpovědět

Rataty a Geodudi dohromady, sem tam proložené nějakým tím Caterpiem :-D

180