Pokémon Rusty #16: Útěk z vězeníDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:6 757

Rusty skončil ve vězení kvůli svému Beedrilovi zvaném Pikachu. Zdá se, že se ven jen tak nedostane. Ale už se blíží jedna nadpřirozená záchrana.

Přepis titulků

NÁPRAVNÉ ZAŘÍZENÍ REGIONU KANTO Hej, Rusty, takhle dobrou sekanou jsem neměl od doby, co jsem zabil matku a šel to oslavit k Ruby Theusday. Díky, ale kdybych chtěl podávat hnusné jídlo zlým lidem, zůstal bych doma. Mým osudem je být mistrem Pokémonů. Ne, měl bys být kuchařem. Nebo si otevřít obchod s lahůdkami.

Jo. Rusty. Lahůdky. Rusty. Lahůdky. Rusty. Ne, vy pošahaní Dewgongové. Vy to nechápete! Nesnáším studenou kuchyni! Sním o tom, že budu nejlepším trenérem na světě. Kluku, slyšel jsem, že chceš trénovat s Pokémony. Jo, copak jsi mě teď neslyšel? Tak to bych tu pro tebe něco měl.

Kudlo, použij bodavé objetí. Rusty je zmatený. Mokrý Craigu, dej mu ránu! Pokud vyhraju, dostanu cigaretu. Pokud chcípneš, dostanu dvě! Konečně se znovu setkáváme... otče! Dokonalý Bidoof.

Jako na té soukromé stránce pro dospělé na Deviantartu toho EV trenéra. To je znamení. Hledal jsem tě velmi dlouho, otče. Prosím, řekni mi, co je smyslem mého bytí? Netuším. Ale mým cílem je porazit Elitní čtyřku. Poté je to i mým cílem. Pojď, otče.

Staneme se těmi nejlepšími. Jako nikdo před námi. Budu ti říkat Buráku. Jsme volní! Mizíme odsud! Na co čekáš, Mokrý Craigu? Mokrý Craig není připraven na svět za zdí. Mokrý Craig potřebuje jasný řád. Aspoň na nás zbude víc vražd. Díky, Rusty. Rusty, vraždy!

Rusty, vraždy! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ako vyzerá čierny japonec? :D :D

10

Odpovědět

Asi jako černý Čech nebo třeba Američan.

00

Odpovědět

+firevidím, že ste sa stým už stotožnili :D :D

00

Odpovědět

Neviem, či to je zámerne alebo len prepočuté - ale v 00:57 Wet Craig hovorí: "If I win, I get a cigarette. If you die, I get two." -> nič o postupoch do ďalších kôl

40

Odpovědět

Podle oficiálních titulků na YouTube je tam second round. Teď jsem to kontroloval.

00

Odpovědět

+StaniolV tom případě jsou oficiální titulky na YouTube hromada sraček.

20

Odpovědět

JJ je to tam slyšet i když poněkud zahuhňaně...

00

Odpovědět

Souhlas. Mluví o cigaretách. Věta "If you die, I get two." by vůbec nedávala smysl, kdyby mluvil o "dalším kole".

10

Odpovědět

Taky jsem to chtěl napsat... je to na 100% o cigaretách.

00

Odpovědět

Díky, opraveno. V titulkách to zjevně mají špatně.

30

Odpovědět

More murders for us. :D

50

Odpovědět

that Bidoof.

50