Pokémon Rusty #17: Elitní čtyřkaDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:6 312

Rusty jde za svým snem a hodlá porazit Elitní čtyřku. Podaří seč mu to za pomoci jeho dokonalého Bidoofa.

Přepis titulků

Promiňte, zdravím. Jsem Rusty a přišel jsem vyzvat Elitní čtyřku. Ale nemám s vámi domluvenou schůzku. Víš, že nejdřív musíš nasbírat odznaky, kluku? Ano, to vím. RUSTY CHCE HVÍZDAT! FAKT MU TO NEJDE. Buráku, pojď sem. Hleďte, všechny odznaky z Kanta od všech trenérů, kteří je měli. Potřebuješ jich jen osm.

Proč jsou zakrvácené? Nevím. Burák mě nutil celou dobu mít zavřené oči. Souboj, prosím! Opatrně, synku. Moji pokémoní duchové jsou děsiví. Burbasaure, volím si tebe. Ty krávo, co to má znamenat?

BURBASAUR PROŽÍVÁ SELHÁNÍ ORGÁNŮ. Odpočívej v pokoji, bratře. Toto břímě ponesu já. Bidoof. Jsem fakt dobrý! Kdo je další? Nikdo. Změnili jsme pravidla. Nyní patříš k Elitní čtyřce. Gratuluji. Nezabíjej nás. U Golducka, já to dokázal!

Takže když jsme všichni šťastní a živí, vraťme se k jednání. Probírali jsme změnu školských okrsků. Super, můžu s tím bojovat? Rusty, jsme Elitní čtyřka, nejvýše postavení zástupci vlády. Někdy musíme řešit i jiné věci než Pokémony. Zníte jako můj otec po smrti dědečka. Nůďo. Můžeme dělat něco s Pokémony?

Máš děsivého, kouzelného a vraždícího Bidoofa. Měli bychom ho zanést do Pokédexu. Je to legendární Pokémon? Ještě nejsem u konce! Musím chytit všechny legendární Pokémony. Jdeme. Žiji, abych utišil tvou krvežíznivost, otče. Můžeme se po cestě stavit u McDewgonga? Už roky jím jen jídlo z popelnic.

Někdo by to měl říct její rodině. - Já ne. - Já ne. - Já n... Sakra. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

uz je to fakt nuda

17

Odpovědět

Hmmmm, tak to bude ještě masakr :-) Aby na konci seriálu zbyl vůbec někdo živý.

110

Odpovědět

Vraždy v Midsomeru :D

40

Odpovědět

+DanolJop, po těch sériích zázrak, že v celém Midsomeru ještě někdo žije :-) S tou kriminalitou by tam měli vážně něco dělat. :-)

30