Pokémon Rusty #20: Bidocalypsa 2. částDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:6 292

A je tu velké finále. Podaří se Rustymu porazit dokonalého Bidoofa a zachránit tak svět?

Přepis titulků

Nebojte se, smrtelníci, brzy budete v Bidoofu. A tím chci říct, že budete mrtví. Sakra, pomočil jsem se. Celý jsem se pomočil. Ne, takhle to neskončí! Nehodlám takhle umřít! U Jorsuse! Zadoofoval Stevea. Horší to už být nemůže. Tohle prostě nemůžeme vyhrát, Rusty. Řekněte mé ženě, že vzkazuju: "Blagorgle."

Rusty, prožili jsme toho spolu dost. Možná nejsi dokonalý, ale teď jsi mou jedinou nadějí. Dobře, profesore, udělám, co budu moct. Rusty, potřebuju, abys zapálil tohoto obřího jointa, abych se mohl totálně zkouřit. Říkám mu Zabiják. Zapal ho a nech mě odejít do hrobu na obláčku z prvotřídní trávy. Je to mým posledním přáním.

No nic. Tohle je fajn. Profesore, neeeeeee! Pojď, otče, konečně buď v Bidoofu. Proboha, co se to se mnou děje? Cítím se pod psa. Jako by to byla má chyba. Poprvé se cítím, jako bych nebyl tím nejlepším. Proboha, je to pravda?

Rusty se naučil empatii. Vím, co musím udělat. To už jsi zkoušel. Víš co, z tvé kůže si udělám opasek. Cink, cink. Nemáte zvonek ani dveře, takže jsem prostě šel dál. Mám tu dodávku pro antibidoofský odboj. Pro Barce?

Kurva, to je ta obložená bageta, kterou objednal Bart. Dnešek měl probíhat úplně jinak. Hele, to je budoucí já. Už jsem naplnil svůj osud? Ach jo, ne! Běž domů, Rusty z lahůdek, jsi fakt otravný. Stůj! Tvůj batoh nádherně voní. Díky, to je Rustyho specialita.

Můj vlastní recept. Musím to ochutnat. Přijímám hotovost, Venmonat a PayPalpitoad. To je to nechutnější jídlo, jaké jsem kdy ochutnal. Je to jednoduché, ale tak elegantní. Děkuji, hodný Rusty. Ukázal jsi mi, že se i v tom nejhorším člověku skrývá naděje. Hustě, nazval tě nejhorším člověkem. Stěr!

Hodný Rusty, vydáme se ke hvězdám a budeme hledat naději, kterou jsi mi zjevil. To zní dobře. Beru s sebou i tuto sexy vílu. Ne, ale no tak! Ale počkej chvilku. Já taky chci na vesmírné dobrodružství. Neměj strach, zlý Rusty. Mám odměnu odpovídající tvému nadání. Jo, Rustyho nezastavíte.

To stojí na mém tričku, které pořád nosím pod bundou. Připraven můj sendvičový princi? Tak jako nikdy. Vyrazíme tedy. Na znamení vděčnosti zvrátím vše, co jsem udělal. Svět se vrátí k normálu. Foodib. Všechny následky Doofagedonu pominuly.

V Kantu opět zavládl mír. Další zprávy: Místní obchod s lahůdkami prodává dokonalý sendvič. Brzy se dozvíte podrobnosti. Tady, pane. Jedna Rustyho specialita. Díky, kluku. Máš opravdu potenciál. Kde mám tu peněženku? Mám šanci, budu mistrem Pokémonů.

Nesnáším, když jsem uvázán k jednomu místu a musím plnit objednávky. Čím jsem si to zasloužil? Zpátky do práce, nevděčníku! Pohleď, Rusty, galaxie je plná zázraků. Jůůů, navždy spolu. Clafaye. Překlad: Mithril www.videacesky.cz KONEC

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

čím víc ke konci tím víc to gradovalo! Super serial

32

Odpovědět

Byl to parádní webseriál :D

191