Pokémon Rusty #18: Legendární PokémoniDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:6 638

Rusty je sice součástí Elitní čtyřky, ale aby se stal tím nejlepším trenérem, musí pochytat i všechny legendární Pokémony. A jeho Bidoof dojde osvícení, které vše změní.

Přepis titulků

Proboha, Buráku, to je legendární Pokémon. Rychle, použij... Co že to umíš za útoky? Tento. Ach jo, další kostěný typ? U spousty Pokémonů, se kterými bojujeme, se ukáže, že to jsou kostlivci. Hej, ty tam, ztratil ses své skupině? Naskoč k nám. Díky, raději se bez dohledu toulám lesy.

Lesy? Ne, tohle je rezervace legendárních Pokémonů v safari. Jsou tu všichni a nemůžou utéct? Páni! Vítám vás na této jízdě. Jsem Safari Marge. Nalevo se nacházejí elementální ptáci. Napravo se nachází hromada malých víl. Myslel jsem, že v safari platíte za to, abyste házeli kameny na klokany.

Na tom jen vyděláváme. Jsme i přírodní rezervací. Jak jste dokázali chytit tato mocná božská stvoření? Legendární Pokémoni nejsou bohové. Jsou legendární, protože jsou velmi ohrožení. Podívejte. Pytláci legendární Pokémony loví, protože jsou údajně kouzelní. Ve skutečnosti se neliší od ohnivých koní nebo nadpřirozených kachen.

Pokud je nebudeme chránit, vyhynou. Podobně jako dinosauři nebo psi. - Psi mi chybí. - To snad každému! Tito legendární Pokémoni by venku nepřežili. Podívejte se támhle. Nemá pusu ani nohy. Nevím, co za Boha to vytvořilo, ale už mu zjevně docházely nápady. Pojď sem, chlapáku.

Namelu tě a prodám tě tomu nadrženému obchodníkovi z Kalosu. Sakra, Dougu, co jsem ti říkala o pytláctví? Marge, poslyš, co z toho je roh? Dělám si srandu, vezmu tě tam celého a bude to. Dnes jsem poznal skutečného nepřítele. Lidskou chamtivost. Je velmi efektivní. Otče, naučil jsem se Soucitu.

Ale už znám čtyři útoky. To je nuda, zapomeň to. Budiž to zapomenuto. Také bych se rád naučil Žízeň po pomstě. To zní hustě. Do toho! Páni, teď mě čeká hromada papírování. Vskutku. Utrpení mého lidu musí být vyrovnáno.

Toto byl jen první krok. Chápu, kam tím míříš. Zmizím ti z cesty. Tedy pokud nepotřebuješ temného posla. Každopádně jsem v pohodě. Marge je v pohodě. Ano, dnes vane temný vítr. Myslel jsem, že mým posláním je sloužit. Avšak nyní vidím, že mám vládnout. Ukončím na tomto světě věk lidí a přivedu ho do věku Doofa...

Tím, že budeš mým kamarádem a budeš plnit mé příkazy. Miluju, jak si vzájemně dokončujeme věty. Do Pokébalu, otroku. O 6 MĚSÍCŮ POZDĚJI Tohle je na prd. Stýská se mi po vězení. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

luxusný diel.

30

Odpovědět

Sleduju to teda od posledních několika dílů a furt nějak nechápu, co je na tom vtipného nebo jakkoliv zábavného. To hodnocení. Chápu to u jiných videí, které mě nebaví, i když většinu jo, v takových případech mám pochopení, že se ostatním může líbit co mně ne, že je to mnou, jiným smyslem pro humor, samotné téma mě nebaví apod. Ale v tomto nevidím vůbec nic, ani z pohledu nejširší perspektivy. Sice nejsem ročník '96 plus, ale vím o čem pokémoni jsou a parodii také dokážu pochopit/ocenit. Ostatně na starší Dorkly před Rustym jsem klikal rád. Ale toto je pro mě fakt oříšek. To mi vysvětlete, co je na tom?

Je to vážně jen o tom, že jsem na pokemonech nevyrůstal nebo to zvládá ocenit i někdo takový??

415

Odpovědět

je to funny, netreba sa zbytocne zamyslat nad kokotinami

93

Odpovědět

Mě se tahle série celkem líbí:
Co na to říct, prostě je to jednoduchej humor. Formou parodie (Rusty je prostě retard) to ukazuje, jak je ten svět Pokémonů přitaženej za vlasy. Někomu to sedne, někomu ne. Mě se to třeba líbí proto, že už jako malému mi Pokémoni (seriál v televizi, ne hra) přišli jako kravina. Té mánii jsem podlehl taky, ale jen velmi krátce.

20