Pokemon GO Hack - realističtější pokebally

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:266
Počet zobrazení:14 253

Tato šikovná pomůcka od YouTubera se jménem Useless Duck Company vám zjednoduší práci při chytání pokemónů. Abyste vždy Pokémona chytili na první pokus, následujte přesně pokyny v následujícím videu.

 

Upozornění: Ne, doma to opravdu nezkoušejte!

Přepis titulků

Ahoj všichni, tady Mike ze Společnosti zbytečné kachny. Právě teď jsem posedlý Pokemon GO stejně jako všichni ostatní. Chtěl jsem hru vylepšit. Teď ve hře musíte použít svůj prst a přejet jím přes displej, abyste hodili pokeball. Ale to mi moc nepřijde jako házení míčem. Takže jsem upravil svůj mobil mimo hru k použití pohybu namísto přejetí po displeji. Můžete vidět, když jsem na redditu, a zatřesu mobilem, přejede to nahoru k posunutí stránky.

Také to funguje v téhle malovací aplikaci. Když zatřesu akcelerometrem v mobilu, myslí si, že jsem přejel nahoru přesně tady ve středu. Tahle oblast je perfektním místem pro přejetí k hození pokeballu. Ještě jsem to na skutečném pokemonovi nezkusil, takže pojďme ven jednoho najít a vyzkoušet to. Dobře, tady je Krabby, kterého jsem našel venku. Teď místo toho, abych použil prst k hození pokeballu, použiji akcelerometr. Pokud hýbnu mobilem dostatečně, mělo by to fungovat.

Pokeballe, leť! Dobře, podívejme se, jestli to zafungovalo. Zvládli jsme to, to je perfektní. Takže jsme pokemona chytli, fungovalo to, použitím akcelerometru, co je uvnitř mobilu, to bylo mnohem více realistické. Doufám, že to vyzkoušíte. Děkuji za sledování.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

right now i am obsessed with pokemon go LIKE EVERYBODY ELSE-facepalm boze to je keket.

10

Odpovědět

Na konci ten návod na stroj porcující hajzlpapír vypadá taky zajímavě. Blbec kterej by u toho seděl by měl trochu rozpůlenou vizáž. :-)

40

Odpovědět

Kdo by potřeboval, věděl bych ještě jeden takový hack:
Pokud chcete, aby se vám vajíčka vyklubala rychleji, stačí mobil se zapnutou aplikací strčit do mikrovlnky :) Dáte jí na nejvyšší výkon a pak už jen stačí nastavit minuty podle kilometrů.
To dá rozum, mikrovlnka vytváří teplo, a tak se vajíčka rychlejí líhnou. Takhle je to i v přírodě :)

284

Odpovědět

K cemu to upozorneni? jen at si to doma zkusi :D

60

Odpovědět

za každýho pokémona novej mobil, a to se vyplatí!

103

Odpovědět

Závěrečná pointa v minutovém videu =)

173

Odpovědět

Závěrečná pointa boží. :D

323