Hry, ve kterých jste skutečnými záporáky byli vy!Dorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:7 263
Mnoho lidí hraje hry, protože si chtějí připadat jako hrdinové. Jak je to ale ve skutečnosti s motivací tzv. záporáků? A stojí za zkázou jejich videoherního světa vždy právě oni?

Přepis titulků

Povedlo se! Dal jsem všem bezbranným zvířátkům vlastní skvělé robotické oblečky. Ochrání nás před tím metr dvacet superrychlým ježkem, za kterým čára zůstává? Doufejme. Ať žije král Koopa! Ne, ne, prosím, jsem prostě jen Bowser, nejsem žádný král. Přišel jsem skoncovat s archaistickou monarchií a konečně v Houbičkovém království nastolit demokracii.

Pane? Pokud nechcete být zlý, co tu dělají ty jámy s lávou? Vždyť jsem zrovna dorazil! Neměl jsem čas instalovat jámy s lávou. Asi je sem dala princezna. Není možné, aby měl všechny banány na jedné hromadě ve vlhké jeskyni. Vždyť by se zkazily! Uvidíš. Božínku!

Honem je ber! Uděláme si spoustu koktejlů! Trpím nedostatkem draslíku! Prostě je tu nechali... Zastřelili 18 bizonů a vzali si jen 90 kilo masa. Takové plýtvání způsobí zkázu této země. Jdi, mé dítě. Přesvědč ten povoz, aby naši zemi opustil. Snědl vše, kromě mých očí!

- Cože? Co? - Chtěl, abych to viděla. Chtěl, abych se dívala, jak mě požírá. Panebože! Ta zrůda! Ta Pac-zrůda! Pane, nemyslím, že ta horská dráha je dokončená. Opravdu si nemyslím, že tato horská dráha je dokončená! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Roller Coster je jasný, ale co teprve Sim City a katastrofy.

10

Odpovědět

A co takové The Sims :)

Tam můžete (nebo minimálně bylo možné) zabít i smrt :D

10

Odpovědět

+NitramTo už jsem nehrál. Já nikdy nebyl na hraní si s panenkama :)

01

Odpovědět

Roller Coaster :D :D

100

Odpovědět

Bizonů, ne buvolů.

30

Odpovědět

Díky, opraveno :)

30