Kdyby měl Giovanni z Pokémonů asistentaDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:4 790
Asistent Kevin pomáhal už Bowserovi i Thanosovi. Jak poradí Giovannimu, záporákovi z první generace Pokémonů?

Přepis titulků

Tak o čem jsi chtěl mluvit, Kevine? Všiml jsem si, že máte u sebe jen pět Pokémonů, i když jich můžete mít šest. Zajímavá volba. Já jich u sebe mám 20, protože jsme zločinci! No jo, ale mých pět Pokémonů... Určitě uznáš, že jsou velmi silní. Hele, najednou můžeš mít aktivního jen jednoho Pokémona! No nevadí, nejsem na řadě, takže... Myslíš, že zločinci hrají na kola?

Pokémoni, jděte zabít ty jeho! Hitmonchane, ty zůstaň tady a udělej mu z obličeje fašírku. To nemůžeš, Kevine! Porušuješ pravidla! Pravidla! O to jde! Jsi šéf zločinecké organizace! Proč hraješ podle pravidel? Proč dovolíš 11letému dítěti, aby zničilo celou tvou organizaci? Proč jsi trenérem stadionu na poslední zastávce dětské bojovky?

No, asi už to chápu. Kevine, otevřel jsi mé napuchlé oči. POZDĚJI Giovanni, přišel jsem si pro poslední odznak a... Oheň! Všude to hoří! Hoří mi vlasy! A roztékají se mi oči! Je to o dost jednodušší než hrát na kola a dávat malému dítěti tisíce dolarů.

Super pocit. Tohle je zločin? Paráda. Dobře jsem si vybral. Jo. Electrode! Pojď sem a použij autodestrukci. - Počkat, co? - Zabili jsme dítě, šéfe. Musíme se zbavit důkazů. V náručích andělů... Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle tady už ale určitě taky bylo...

120

Odpovědět

U nas urcite jeste nebylo.

240