Kdyby měl Bowser asistentaDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:5 586

Občas to vypadá, že jsou na všechno to zlovolné plánování videoherní padouši dočista sami. A podle toho pak někdy vypadají i jejich nepovedené plány. Jak by to ale vypadalo, kdyby měli asistenta? Dnes se podíváme na Bowsera, záporáka z her o Mariovi a Luigim.

Přepis titulků

- Tady máte latte, šéfe. - Díky, Keve. Nastavil jsi točící se ohnivé koule, jak jsem po tobě chtěl? Ne. Místo toho jsem najal bezpečnostní agenturu na hlídání hradu. Kde jsi na to sehnal peníze? A je s polotučným, nebo odstředěným mlékem? Doslova všude tu poletují mince. A je to sójové mléko. Laktóza vás nadýmá. Tango, palte!

Červený i zelený cíl byl zlikvidován. Zrovna mi dali vědět, že Maria i Luigiho zastřelili. Cože? Ty jsi zabil Maria a Luigiho? - Jo. - Ale já měl složitý plán, jak je zastavit! Jo, viděl jsem váš plán a všiml jsem si v něm několika chybek. Zaprvé, všechno! Zadruhé, ještě další věci! Točící se ohnivé koule?

Snadno přeskočitelné díry? Kupa želv, co chodí tam a zpátky? Dokonce tam byl týpek, co z mraku náhodně vyhazoval vlastní děti. Neříkej paní Lakitu, co se stalo s jejími dětmi, naštvala by se. A proč je sekyra, co zničí most, na kterém stojíte, přímo za vámi? Tohle? To má dekorativní účel. Je pravda, že může zničit ten most, ale nejdřív by se Mario musel dostat za mě, což je nemožné. Je maličký a já jsem veliký.

A co princezna? Není pořád za vámi? Zcela nestřežená? Cože? Ano, ale... - Stojí za mnou, co? - Jo. Panebože! Panebože! No dobře, vypněte tu hudbu. No tak, jedeme do nemocnice.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na konci je narážka na tohle video:
Mario Goes Berserk
:-)

40

Odpovědět

Už je to tu přeložené Mario se utrhnul ze řetězu

00

Odpovědět

Pěkný :D

10