Vykrádačka Pokémonů?Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:2 139

Já chtěl bych být ten nejlepší jak nikdo přede mnou… To ale neznamená, že po mně nepřijde někdo, kdo okopíruje všechno, co jsem vytvořil, a na výsledném produktu nevydělá majlant…

Poznámka: Kvůli aktuálnosti epizody jsme pár dílů přeskočili, ale nebojte, i na ně se dostane :).

Přepis titulků

- Co chceš dneska podniknout? - Nevím, nebaví mě pořád dokola to samé. - Mám to stejně. Mohli bychom… - Hele, kdo je to? O tom jsem slyšel. Něco s mazlíčky ze Skycraftu nebo tak. Jo! Podle mě je v téhle hře málo mazlíčků. - Tak na to kouknem? - Jo. Zdravím, trenéři, já jsem profesor Pine. - Profesor Pine? - Přesně tak. To mi něco připomíná.

Je mi to hrozně povědomé… Dobře, že jste dorazili, trenéři. Tento svět je plný stvoření, která se nazývají Skycraftmoni. Někteří lidi chovají Skycraftmony jako mazlíčky, jiní s nimi bojují. Aha! Tak už vím. Skycraftmon? Je to vykrádačka Pokémo… - Ne, ne, ne, není. - Cože? Vždyť je to totéž. - Ne, ne, neříkej to. - Co? Pokémo… Držte huby!

Ne, tohle jsou Skycraftmoni, naprosto původní myšlenka. Můžete chytat divoké Skycraftmony pomocí těchto Skybalů. - Vykrádačka. - Jo. Nejprve si můžete vybrat vlastního Skycraftmona. Zamlada jsem býval aktivní trenér Skycraftmonů. Ale teď už mi zbyli jen tři. Můžete si z nich vybrat svého prvního Skycraftmona. - Budu hádat… - Mám ohnivého Skycraftmona… - Schmarmander.

- Ty vole… Dále pak vodní Skycraftmon… - Blurtle. - Boha jeho. A pak travní Skycraftmon… - Schmulbasaur. - To je děs. - To je trapas. - Souhlas. Hele, můj vnuk Grey. Odmalička je vaším rivalem. Čau, jsem Grey a je mi deset. Do boje! Já chtěl bych být ten průměrný jak lidi přede mnou…

Nad touhle hrou hodně jásám, původní nápad má… Celou zemi prozkoumám, půjdu tam a tam… Chci Skycraftmonům rozumět, ti byli nápad náš… Skycraftmon! Tak co vy na to? - To je neuvěřitelný. - Jo. Vím, že je těžký přijít dneska s něčím původním, ale tohle je děs. - Jo.

- Poserové. Vidím, že Skycraftmon možná nebude pro každého. Možná vás bude zajímat něco jiného. - Co? - Nová karetní hra. - Chceš si zahrát Skwent? - Ty parchante! - Tak jo. - Ku*vadrát. Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Hraju zloděje. - A já svoji krásnou přítelkyni. - Hraju mladého upíra.

- A já svou druhou přítelkyni. - Já hraju enta. - A já svou adoptivní dceru. Pořád ji hledám. Kdo vyhrává? - Nikdo. - Všichni.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář