Pomoc!Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:182
Počet zobrazení:6 938
Typické chování videoherních postav je takové, že se nemohou pohnout ze svého místa ve hře. Jaké to ale může mít důsledky?

Přepis titulků

- Dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc! - Copak? Můj dům hoří a žena a dítě jsou uvnitř. - Sakra! Tak honem! - Hodně štěstí, dobrodruhu. Pojď, honem! Má žena shodila svíčku a zažehla požár. Musíš nám pomoci! - To je hrůza! - Ano. - Pojďme zachránit tvou rodinu! Střecha spadne na mé dítě! Ano!

Tak je pojďme zachránit! Za domem u jezírka jsou vědra. - Paráda! Jdeme! - Hodně štěstí, dobrodruhu. Takže... Půjdeš mi s tím pomoci? Za domem u jezírka jsou vědra. Nechci být neslušný, vím, že je to těžká situace, ale chtěl jsem se ujistit, že půjdeš pomoct zachránit svou rodinu. Má žena shodila svíčku a zažehla požár. Chceš pomoci své rodině?

Skoro mrtvé rodině? Za domem u jezírka jsou vědra. - Rád pomůžu, ale je to tvoje rodina. - Hodně štěstí. - Bylo by fajn zachránit svou rodinu, ne? - Střecha spadne na mé dítě! - Takže tu budeš jen tak stát? - Hodně štěstí, dobrodruhu. A sledovat, jak ten oheň uhasím? Ve kterém je tvá rodina? - Dobře.

Ty seš ale sráč. - Hodně štěstí, dobrodruhu. Fakt pěknej sráč. - Ale udělám to pro tebe. - Hodně štěstí, dobrodruhu. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Dobrodruzi, potřebuji vaši pomoc! Odebírejte Viva La Dirt League! Teď chceš pomoc od nich? To si neumíš s ničím poradit sám?

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jojo, přesně takhle se cítím ve spoustě her.
"Pomoz mi, šlechetný vědmáku, utekla mi koza do lesa, asi tak sto metrů tímhle směrem..."
:D

290

Odpovědět

Jo jo tento quest znám :D

10

Odpovědět

Super dil, vyborne zahrany :D

160

Odpovědět

Haha :-D Tentokrát to zahráli dost přesvědčivě.

350