Když najdete důležitý předmět moc brzyEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:5 128
…tak se můžou dít podivné věci. A může to být celkem otrava.

Přepis titulků

Zdravím tě, dobrodruhu, v Honeywoodu. Sháním dobrodruha, co v dědečkově kryptě najde jeho meč. Rád pomůžu. Děda kdysi obdělával místní česneková pole. Válka ho však vyrvala z domova. Proto ukul meč s rodinným symbolem, stroužkem česneku. - Ten jsem už asi našel. - Poznáš ho podle česnekové rukojeti. Přesně, našel jsem ho v kryptě.

- Nebude to jednoduchý úkol. - Už ho mám. Meč je ztracen po desetiletí. Ztracen v čase. Já ho už našel, takže gratuluju. Cítím se provinile, neb při tomto úkolu jistě zahyneš. Budeš čelit příliš těžkým nebezpečím. Byli to dva koboldi a krysa. A už ho mám, takže mise splněna. - Asi už ten meč v životě neuvidím. - Mám ho tady. - Je to pro mě těžké.

- Hele, tady je! - Byl to nádherný meč. Kéž bys ho viděl. - Koukej, tady ho mám! - Česnek na rukojeti byl krásný. - Tady je! - A kolik nepřátel zabil… Nespočet! Vážně. - Tady! Nikdo z naší rodiny ho po generace neviděl. A jsem si jist, že ho ani neuvidí. - Jo, jo… - I tak ti přeju hodně štěstí, dobrodruhu. Je dobře možné, že tě hodně dlouho neuvidím. No dobře.

Dobrodruhu, ty ses vrátil! Nemůžu uvěřit, že se ti to povedlo! Našel jsi dědečkův meč! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nebo když se ten předmět zjeví až při aktivaci mise. "Cože? Přes celou mapu? Teď jsem tam byl!" Někdy řešení dvou různých úkolů dělí doslova jedna místnost.

110