Loki, WandaVision a The Falcon and the Winter SoldierFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:4 138
Čtvrtá fáze MCU se blíží a Disney+ se po konci Mandaloriana snaží nalákat nové předplatitele tímto teaserem na své nové seriály. Budete se koukat taky?

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Je čas. Wando, vítej doma. Visionova rezidence. MCU SE ROZRŮSTÁ The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision a Loki Spálím to tu na uhel. POUZE NA DISNEY+ JIŽ BRZY

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už se těším na to, jak budu ležet a koukat na počítači na Lokiho seriál.

00

Odpovědět

Asi jsem to nepochpil... na co že to má bejt reklama? Myslel jsem, že to má bejt další superhero film... jen nechápu, proč je najednou WandaVision, místo normálního Vision, kdo je Winter Solider (ale oni vyráběj ty superhrdiny tak rychle, že mě to nijak nepřekvapuje...) a proč je v názvu videa jednou "a" a jednou "and" (asi chyba překladatele?).

021

Odpovědět

Jak je uvedeno už v popisku, jedná se o teaser na nové seriály Disney+. Jména seriálů: WandaVision, Loki a The Falcon and the Winter Soldier :)

01

Odpovědět

Dobrý trolling.

01

Odpovědět

+HehTo neni trolling... nečtu popisky (od tý doby co jsou pod videem). O Disney+ jsem v životě neslyšel a o existenci těch seriálů jsem taky nevěděl. Loki, Vision a Falcon jsou ti jejich hrdinové, Winter Solider může bejt další... a video částečně i vypadá jako trailer na další film.

16

Odpovědět

+BullOverWinter Soldier je súčasťou Marvel filmov už od druhého Kapitána Amerikua bol aj v posledných dvoch Avengers filmoch, Disney+ je streamovacia služba ako napríklad Netflix alebo Amazon Prime

01

Odpovědět

+BullOverPopisek (nejrelevantnější informace k videu) nečteš, ale komentáře (většinou naprosto nesouvisející) píšeš a čteš, to je teda logika :D

31

Odpovědět

+AnonyMařkaTo nemá s logikou nic společnýho... stejně jako umístění popisku pod video...

04

Odpovědět

Kreténa takovýho formátu bych mlátil rezavou tyčí, dokud by se v něm nevzbudila schopnost myslet. A pokud by se tak nestalo, tak by to ničemu nevadilo. Náš svět by přišel jenom o dementní hovno, které svojí leností, zbytečným rozčilováním, neschopností si dohledávat informace a obecnou stupiditou, jenom přispívá k úpadku.

22

Odpovědět

+PravdounTak proč se rozčiluješ?

01

Odpovědět

Keď vie Disney robiť seriály iba o mŕtvych postavách, tak to už niečo o ňom ukazuje.

29

Odpovědět

?

31

Odpovědět

Serialy nesledujem. Treba zit ;)

19

Odpovědět

Řekl někdo, kdo kouká na videa o seriálech.

143