Star Wars: Klonové války 5. sérieFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:32
Počet zobrazení:5 085

HBO GO na začátku května zařadilo do své nabídky prvních pět sérií Klonových válek s titulky i dabingem. Mezi fanoušky nejlépe hodnocená pátá série má premiéru 22. května. Pojďme si připomenout, co dělá Klonové války tak legendárními.

Přepis titulků

Něco se děje v podsvětí. Cítím, že je to pro Maula živná půda. Ať si hraje na povstalce. Pro senát to oproti separatistické hrozbě nic není. Zahajte útok. Tohle je válka, Steelo. Onderon je náš. A budem jim to připomínat, dokud ho nedostanem zpět.

Steela je rozený vůdce. Objeví se více droidů. Volte si své cíle moudře. Za Republiku! Čas je proti nám. Věříme, že proniknete na separatistickou bitevní loď a ukradnete šifrovací modul. Jste naše tajné zbraně. Jsou tu občané Republiky, kteří si myslí, že se jediský řád změnil.

Pokud chrám zničit chtějí, útočníci daleko zajdou, aby chyceni nebyli. Můžeme vám pomoct získat zpět Mandalore. Vzkříšení našich dávných válečníků se už blíží. Mandalore bude váš, a Kenobi, ten rádoby sith Dooku a všichni naši nepřátelé padnou.

Pozor! Jste klon a voják v armádě Republiky. Naše mise na tom závisí. Cítím v tobě velký vztek. Vše, za co jsi tak tvrdě bojoval, bude zničeno.

Anakine! Někdy hrdinové padnou, navzdory své síle. Za Mandalore! Pamatuj. Můžou být jen dva. A ty už nejsi mým učedníkem. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Offtopic, ale máte taky u každého videa půlminutovou reklamu na BILLA?

310

Odpovědět

Česky, prosím.

107

Odpovědět

Souhlas, tu češtinu ještě piluj.

51

Odpovědět

Proč do háje kresleně to jde, ale nový živě hraný filmy jsou taková slátanina...

230

Odpovědět

Ono to jde, takovej hranej seriál Mandalorian je taky pecka. Ale ty poslední filmy prostě schválně dodrbali nebo nevim :D

111


Odpovědět

dúfajme že Duna 2020 bude supeer

110