Grand Theft Auto V trailer

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:427
Počet zobrazení:5 772
Vcelku milá zpráva se objevila minulý týden na internetu, kdy Rockstar vyslal do světa první trailer k pátému dílu slavné série Grand Theft Auto a dal lidem vůbec najevo, že na něm pracuje. Z toho, co ve videu vidíme, lze usoudit, že se ocitneme ve Vinewoodu, který svým jménem i vzhledem připomíná slavnou filmovou losangelskou čtvrť Hollywood.

Přepis titulků

Proč jsem se sem přestěhoval? Asi kvůli tomu počasí. Nebo kvůli... Co já vím, prostě kvůli tamtomu. Tomu kouzlu. Často to vidíte ve filmech. Chtěl jsem seknout s tím, co jsem dělal. S tím... s tím svým oborem. Bejt jednou dobrej člověk. Rodinnej typ. A tak jsem si koupil obrovskej dům, přestěhoval se do něj, dal si nohy na stůl a říkal jsem si, že budu táta jako každej jinej.

A moje děti by byly jako ty, co vidíte v televizi. Hráli bysme si s míčem, vyhřívali se na sluníčku, ale vždyť víte, jak to chodí. Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čakať až do septembra bude hrôza :D

180

Odpovědět


Odpovědět

Pro mě bude vždycky nejlepší Vice City, prostě srdcovka a první hra na Pc kterou jsem kdy hrál, ale tohle vypadá velmi slibně. GTA: San Andreas II. (A to je rozhodně dobře :D)

181

Odpovědět

Ten trailer ve mě vzbudil takovej divnej pocit nadšení, jako když jsem hrál GTA SA poprvé. Doufám že si páni z Rockstar dají záležet a že to bude pecka.

180

Odpovědět

Stejně San Andreas je super :D

180

Odpovědět

Vlastne ja rasista sem takze je mi to u p****e !

182

Odpovědět

Chami je mi uplne burt jestli to byl hispanec, ind nebo naky krocak z Afriky proste hrat za n***a je rasisticke !

183

Odpovědět

Atmosférou se to jako by vrací k Vice City, ale zatím je asi moc brzy na nějaké hlubší analýzy.

180

Odpovědět

Když se proti sobě postaví GTA IV a Mafia 2, tak Mafia 2 vyhrává na plný čáře jak grafikou, tak příběhem ;) Snad bude GTA V stejně legendární jako GTA San Andreas :)

184

Odpovědět

fana: GTA SA je nejpopulárnější GTA ty hovado :D
Každopádně se tam hraje za hispánce ;)

182

Odpovědět

cekam ze zas budu hrat za nejakeho posraneho n***a jako v san andreas. To me muze nejvic n****t.

1811

Odpovědět

Uz sa tesim :)

180

Odpovědět

Tady je to samy odbornik na grafiku jak vidim. Zkuste si uvedomit kolik veci se v celem gta hybe v realnem case a kolik kilometru muzete ujet bez jedineho loadingu. Gta ma vzdy jedno z nejlepsich technickych zpracovani...

180

Odpovědět

Přesně v okamžiku, kdy řek: "No ale víte jak to chodí" mi ten trailer vyloudil na tváři přiblblej úsměv, který mě neopustil až do konce. Starý dobrý GTA: SA se vrací!!!

181

Odpovědět

Omg po otevřené simulaci města chcete nádhernou grafiku jako Crysis 2 a podobně? Kvůli těmhle grafickej hltálkům se odebrala kvalita příběhů, hratelnosti a zábavy kolikrát někam do pr.... na úkor "krásné" grafiky. Radši se budu u hry bavit. Existujou i filmy pro toho kdo neví!!!

180

Další