GTA V - Gameplay komentovaný trailer

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:610
Počet zobrazení:7 336

Sérii Grand Theft Auto asi není potřeba představovat, už roky patří mezi ty nejoblíbenější značky na videoherní scéně. Užijte si dnešní trailer, trochu ale tušíme, že opravdová pecka v podobě online traileru teprve přijde. Hra by měla vyjít v září a pevně doufáme, že do té doby tvůrci oficiálně ohlásí i PC verzi.

Přepis titulků

V GTA V se Rockstar pokusil o několik změn v hraní v otevřeném prostředí. Herní svět je překrásný, obrovský a rozmanitý. Jedná se o upravené a satirické vyobrazení dnešní Jižní Kalifornie. Obsahující hory, oceány, luxusní obchody a nákupní centra, opuštěné čtvrti i nedotčenou přírodu. Pláže a venkov, krásu i absurdnost, chamtivost a pokrytectví. Pověz mi, co po mně vlastně chceš, a já ti do detailu povím, proč to nejde. Cože?

- Co tu vůbec děláme? - Makáme, amigo. Poprvé v sérii hráč nehraje pouze za jednu, ale hned za tři postavy. A co teď? Michaela, bývalého úspěšného lupiče, nyní neúspěšného otce. - Jseš fakt blbec! - Jak jsi mě to právě nazval? Oba toho nechte! Narušujete moji jógu. Franklina, pouličního kriminálníka, který je přesvědčený, že je obklopen idioty. Nemůžeš si vzít půjčku na někoho, kdo už je mrtvej, ty dementní hovado.

A pak tu je Trevor. Čím méně o něm víte, tím lépe. Se třemi postavami se příběh mění způsobem vyprávění i podobou misí. Hráči mohou přepínat mezi postavami a přeskakovat tak z jedné akce do jiné. Mám tě. Má za sebou podporu! - Dostaň nás odsud. - Jdu na to. Tento systém přidává do misí nové možností a přidává na jejich intenzitě.

Když zrovna neplníte misi, můžete své hrdiny sledovat. Kdykoliv lze přepnout a podívat se, jak vaši noví přátelé tráví čas. Ty vogo, táto, ještě pár takových věcí a možná se dožiju 35 let. Herní svět je opravdu rozlehlý a dá se v něm dělat spousta věcí. Upravovat auta. Létát letadly. Nakupovat oblečení. Sportovat.

Hledat nirvány. Potápět se v oceánech. Sledovat, lovit i být loveni zvířaty. Sledovat podivíny, nebo se s nimi dokonce spřátelit. Lovit odměny a mnoho dalšího. - Jak žiješ? - Jo, jde to skvěle. - Co ty? - Někde mezi super a skvěle. Velký důraz byl také kladen na herní prvky a mechanismy, aby byl každý zážitek zábavný a věrohodný.

Vše od řízení a střílení... až po tenis a ježdění na kole je zábavné a věrohodné. Nicméně mimo tyto odpočinkové záležitosti musí lidé také pracovat a vydělávat. Ať už se jeví jakkoliv, tito muži jsou nebezpečnými zloději. Je to průmyslová oblast, ne? Takže by to chtělo auta. Zablokujem je popelářema a odtahovačem to do nich napálíme. Aby přežili, musí uspět v několika neustále obtížnějších loupežích.

Pánové, věnujte pozornost tomuto plánu. Hráči si plány chystají sami, a pak se rozhodují, jak a s kým je vykonají. Jsou dva způsoby, jak to provést. Buď na to půjdeme chytře... nebo pitomě a nahlas. Nenuťte mě prosím zničit všechnu tu práci vašich plastických chirurgů. Jakmile je lup rozdělen, sami se rozhodnete, co nakoupíte. Všechno od rozumných věcí, jako jsou tetování a rychlá auta... až po rizikové věci, jako je burza a reality.

A poté tu je ještě GTA Online, které vám již brzy představíme. Překlad: Axchoo www.videacesky.cz

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě uplně deprimuje, jak tam Michael střílí po těch týpcích v tý kanceláři a dává přesný headshoty, už vidim, jak tam budu střílet po celý obrazovce a do nich se netrefim :-D

200

Odpovědět

oh s**t, jak já se těšííím

190

Odpovědět

už se těším až si to stáhnu

1931

Odpovědět

2:28 "hey officer, give it up, this is getting way outta hand!"

180

Odpovědět

Co to sakra udělali z GTA? Já myslel, že The Sims dělá EA. -_-

1871

Odpovědět

Když už, tak The Sims dělá Maxis. EA nic nevytváří, EA jen vyžírá.

221

Odpovědět

Musím teda říct, že nové hry hned při vydání nekupuju, spíše si počkám na slevy nebo z druhé ruky a taktéž jsem zaměřený zejména sportovní hry, ale u téhle jsem udělal výjimku i já a mám předobědnáno :D

184

Odpovědět

Dobrou chuť.

193

Odpovědět

Nechci dělat naděje, není jistý jestli to vyjde ale http://www.jrc.cz/hra_pc_grand_theft_auto_v tohle už něco znamená ;) :D

180

Odpovědět

toho si nevšímej, Listopad 2013 to určitě

185

Odpovědět

+SalemJá tomu taky moc něvěřim, ale doufám :D

181

Odpovědět

+Salemasi jako prodávali dva roky dopředu Diablo 3 :D

181

Odpovědět

Tak tohle bude bomba. RomeTW II a pak tohle?
Skvělý!

181

Odpovědět

Čtyřka byla neskutečné a nehratelné zklamání.
Z tohohle slintám, bradu mám na zemi a kalhoty u kolen.

1815

Odpovědět

grafika hry opět všechny barvy cpe k hnědýmu odstínu jako ve 4 :(

1818

Odpovědět

Pc verzi RockStar potvrdil nepřímo skrz inzerát, kde hledá programátora, který by jim pomohl s převodem jejich her na PC.

Jenom doufám, že ten programátor bude hodně dobrý.... aby z toho zas nevyšel nehratelný zmetek jako IV nebo Max Payne 3... ta IV mi nechce jet bez patchů ještě dneska! Doufám že to neodbydou!

1910

Odpovědět

o tom hodně pochybuji že zrovna rockstar - tak obrovskej gigant- shání nějakýho típka kterej jim překonvertuje hru :D :D

187

Odpovědět

+cervapodle mě to schválně vydají kvůli pirátsví později

1811

Odpovědět

+cervaa co myslis, ze sa im programatori rodia na strome? Tiez musia hladat ludi cez inzerat.

187

Odpovědět

+cervavědě jsem že inzerát udělali ale hodně rychle ho vymazali - co jsem četl tak prej k sobě stáhli lidi z 2kczech aby jim prej pomohli s gta tak jsem opravdu zvědavej na konečnej výsledek :)

181

Odpovědět

Určitě máš originální hru, když musíš patchovat, že? A MP3 se na PC povedl, takže nevím co tu meleš.

1811

Odpovědět

+MarcoskrCo to meleš? Si asi trochu pleteš crack a patch, ne? :D

194

Odpovědět

+MarcoskrNepletu, ale asi moje chyba. Hru mám koupenou a žádný patch sem nestahoval.

1812

Odpovědět

Koukejte to udělat na kompa, stačí, že ste mě ochudili od kovbojku Red Dead! A chci pořádnou konverzi, ne paskvil, jako byla GTA IV!

194

Odpovědět

Podľa správ, čo vydal predstaviteľ samotného Rockstar Leeds hľadá Rockstar Games nových programátorov, kt. budú mať na starosti konverziu úspešných "next-gen" titulov z xbox/ps na PC, medzi ktorými má byť aj tebou zmieňované Red Dead Redemption. Takže možno som ťa potešil (je to geniálna hra).

180

Odpovědět

Já se bojím jen PC nároků :D

182

Odpovědět

Těch se bát vůbec nemusíš, na kompa to ještě ani neoznámili.

183

Odpovědět

Jo, a ještě maličkost! Trevor je nejlepší!
http://www.youtube.com/watch?v=xGtWbWKq_so

183

Odpovědět

+ČarodějJojo, jak tady psali že se bojí jestli to vydají na PC, o tom nepochybuju, spíš se bojím jaké pak budou nároky

180

Odpovědět

Hele jelikož to má vyjít ještě na současný konzole tak se neboj

180

Odpovědět

Tuším že se někde Rockstar zmínil že Pc verzi (pokud se rozhodnou jí udělat) oznámí až vyjde GTA V na konzole.

180

Odpovědět

Pojede to na stejným Enginu jako GTA IV, ale s tim rozdílem, že teď ho budou mít zvládnutej, takže nároky by měly bejt nižší. GTA IV byla blbě udělaná, když to nemoh skoro nikdo pořádně rozběhnout.

180

Odpovědět

Hlavně ať je to srandovní a hlavně šílené jak minulé díly a jsem spokojen :) (jo a ať to tentokrát lépe převedou na PC)

181

Odpovědět

Saints Row je šílený a vtipný, zkus si ho.

180
Další