Conan recenzuje hru GTA VCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 326
Počet zobrazení:20 291

Minulý týden jsem to nestihl, ale tentokrát už je dlouho očekávané video tady. Hra GTA V dobývá v těchto dnech celý svět a Conan si ji samozřejmě nemohl nechat ujít. Do role jeho parťáka se opět vrací Aaron Bleyart, takže už nic nebrání tomu, aby to pořádně rozjeli a zpotili pár ovladačů, když bude třeba!

Přepis titulků

Milí pařani, dočkali jste se. Tohle je pecka. Grand Theft Auto V. Tahle hra právě vyšla. Ještě jsem se nedíval na internet, ale předpokládám, že nejde vůbec na odbyt, protože všichni čekají, až si vyslechnou mou recenzi. - Připojí se ke mně můj kolega Aaron Bleyaert.

- Zdravím tě! Jsi digitální nerd, co mi pomáhá. Jakýsi Sancho Panza mého digitálního Quijotea. Říkám si spíš internetový producent, ale v poho. V té hře hraješ za víc postav. Tohle je Franklin. Trevor je takovej pervitinovej pošuk, který bydlí poblíž Alamosského moře. Nejdřív budem hrát za Michaela. - Začínám u mě doma, že jo? - Jo. Dobře, támhle máš auto.

Jdi k němu. - Velkou součástí téhle hry je řízení. - Jo. O tom to je. Jo, a už jedeš. Jo, jo, dobře. - Čím se couvá? - Levým horním. Dobře, trochu se projeď a dostaň to do ruky. Je to boží. Takhle jezdím každý ráno do práce. Taky můžeš cokoliv ukrást.

Když se ti nějaký auto líbí, můžeš vystoupit a šlohnout ho. Jejda! Pěkně! Jo. Dobře. Rychle mu ujeď s autem. Pěkně. Máš pěknýho Mini Coopera. Někdo ti volá, zmáčkni zelenej a zvedni to. - Čau, Jime, jedu zrovna na drink. - Jim je tvůj syn. Tati! Sakra! Ujížděj ti s lodí po západní dálnici! - Ukradli ji!

- Cože? Ukradli mi jachtu? Tvůj syn chtěl prodat tvou jachtu, aniž bys o tom věděl. To se mi stává pořád. Syn chce prodat mou jachtu, aniž bych to věděl a pak ji ukradnou a jedou s ní po dálnici. To je tvá loď! Odboč doleva! To je tvá loď! Musíš zajet za ni a Franklin na ni z auta skočí. Snaž se do ničeho nevrazit. Panebože. - Dobře.

- Jeď! - Už jedu, už jedu! - Bože můj! - Nechtěj mě tam pustit. Vypadnul z auta. Dostaň mě znova sem. "Franklin zemřel." Víte co? Znám ho sotva osm minut. To je toho, Franklin je tuhej. Tady to máš. Tak, můžeš jet. Trochu se potím, promiň. Bože můj, ten ovladač je nechutnej.

- Proč je ten ovladač tak nechutnej? - Jsem nervózní! Jeď doleva! Já zatáčím, ale tys mi tu zpotil ovladač, ty prase. Já vím. Když jsem nervózní, začnou se mi hrozně potit ruce. Jo, dostaň ho těsně za loď. Jen se do ní snaž nevrazit. Skoč! Skoč! Skoč! Skoooooooooooč! Panebože, už to bude. Mazej na tu loď!

Jo! Doprava, doprava! Musíš chránit Franklina! - A kde je Franklin? - Jeď pořád rovně, vedeš si dobře. - Co teď? - Musíme toho chlápka zastřelit. - A jak? - Musíš zmáčknout tenhle knoflík. - Udělej to. Nakloň se a udělej, co je potřeba. Pravým kloboučkem se snaž zamířit. Ukaž, udělám to. - Do toho. - Ale musíš řídit. Doprava. Ujel nám.

Kurva! Tohle dělám v autě sedmkrát denně. - Co jsou zač? - Tihle chlapi žijou poblíž Alamoského moře. Alamoské moře. Vem si mapu, já budu řídit. Jen jeď... Promiň, je zpocenej. Jdem zabít motorkáře, ale háček je v tom... Příště ti nasadím rukavice, je ti to jasný? - Ten ovladač je celej mokrej.

- Hrozně to prožívám. Kterej debil si v týhle hře sedne bez pásu na korbu takovýhle starý plečky? Ten chlap se dožije maximálně dalších osmi vteřin. Nepřijeli jsme se sem podívat na motorkáře? Dobře, takže teď pronásledujem motorkáře. Já budu řídit, takže musíš pak zmáčknout tenhle knoflík nahoře. Jo! Mám ho! Mám ho! Mám ho! Hustý! Ne, ne, ne! Ne, ne, ne, ne, ne! Klídek, tahle kára dopadne vždycky na všechny čtyři.

Ale ztratili jsme Wadea, toho chlápka z korby. Kdo ho tu potřebuje? Vždyť jen seděl na zadku. - K čemu nám je? - Potřebujem ho. Je to náš kamarád. - Jo, potřebovali jsme ho. - K čemu nám sakra byl? Ten chlap nehnul ani... "Zapomněl jsi Wadea." - Přece nám neutnou misi kvůli tomu... - Byl to náš kamarád! - Musíme držet spolu! - ...bezzubýmu feťákovi. Tohle je chyba.

Ztráta Wadea by jenom přispěla... ke zvýšení efektivity naší party. - Kudy se jede do strip baru? - Musíme to otočit. Hurá do strip baru! Uhněte mi z cesty! Tohle je můj strip barovej výjezd. Tady jsem doma. Tak jo, už se valím. Už tam budu.

Pěkný, je to tu pěkný. Co to s ní je? Proč sebou tak šije? Je jak postižená. Kvůli autorským právům jsme museli vypnout hudbu. - Aha. - Takže normálně tancuje na hudbu. Vypadá to, jako by dostala diabetickej záchvat. Zkus požádat o soukromej tanec. Tak ty bys chtěl taneček?

- Jo! - Jo. Jsem celá mokrá. To tam prší? - Tak to myslela? - Můžem na ni sahat a flirtovat s ní. Ještě to nedělej. Chvíli počkej. Cheech Marin. Tímhle knoflíkem můžeš flirtovat. Prosím tě, hlavně mi neříkej svůj životní příběh.

Takhle se flirtuje? Chlap, co se snaží ve strip baru nenaštvat vyhazovače. - O to teď v tý hře jde. - Je zpátky! Tohle tě možná odnaučí sahat, kam nemáš! Ne! Úplně mi tím zbořili stan. Erekce zmírnila můj pád. Jako když šlápneš na brzdu a zarazí tě to do sedačky.

Teď přichází trapná chvilka. Dívej, to je boží. Nejlepší moment hry. - Jdu se tam vrátit. - Nemysli si, že se tam jen tak vrátíš. - Per se! Per se! - To zvládneš. Mačkej tenhle knoflík. Tenhle. - Chceš vytáhnout zbraň? - Jo. Je po nás. - Jak to?

- Zabili tě. Viděli bouchačku a zastřelili nás. Počkej, takže jsem umřel a odvezli mě do špitálu? Jo, vždycky když umřeš, vzbudíš se v nemocnici. Víš, co je fajn? Takhle nějak si to představuje Obama. Má plný krytí. Dívej se na to. Zastřelili ho, dostal se do nejhoršího špitálu na světě a do hodiny je zas na nohách. - Kde je strip bar?

- Támhle! Přejedeš ho! "Pardon, spěchám do strip baru." Každej mě tam totiž zná! Takhle si pozpěvuje. "Díky, před hoďkou jsem tady zhebnul." - Dvě holky! - Pěkně. - Co mám dělat? - To samý. - Co s náma chceš dělat? Netuším. Zbavit vás šilhání? Ne!

Ne! Lezu do vrtulníku. Ukrad jsem vrtulník, co střílí rakety. Když mě vykopnete ze strip baru, vrátím se s raketovým vrtulníkem. - Je přímo pod náma. - Kde? To je ten strip bar? - To je on. - Jé! Co se stalo? - Trefil jsi sloup! Ne! Ne! Měl jsem ten strip bar na dostřel! Musím sejmou ty holky, co se mi posmívaly! - Tamhle je. Vidíš ho nalevo? - Jo, vidím ho. - Namiř trochu níž.

- Jo! - Ne, napálíš to do něj! - Jo! Náraz! To je ono. Máš ho zaměřenýho. Máš zaměřenýho toho vyhazovače. Vrátil jsem se před strip bar s vrtulníkem, co střílí rakety! Vyhazovač už mě vidí! Mám ho na mušce! Jo. On po mně hodil granát? - Jo.

- Odkdy maj vyhazovači granáty? Odkdy jsou vyhazovači připravený na nálet helikoptéry? Conane, teď ohodnoť GTA V. Dobře, řeknu to takhle. Pokud je mlácení náhodných kolemjdoucích a kradení jejich aut za účelem páchání zločinu dobrý... a snaha zničit s ukradenou helikoptérou, která střílí rakety, strip bar jen proto, že vás z něj vyhodili, špatný... řekl bych, že je tahle hra jako projíždění pervitinovým městečkem a bezdůvodné zabíjení členů motorkářského gangu.

Tak to vidím. Bomba. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (57)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ty vole to je maso, čtyři roky staré video o čtyři roky staré hře, když nic nemáte, raději nic nedělejte,
prý legendární videa, LOL

220

Odpovědět

Nikomu dalsimu nevadilo, ze se titulky celou dobu o cca 1s predbihaji? Velmi to kazi zážitek z koukani, pokud clovek spolu s textem i posloucha co Conan říká.

622

Odpovědět

Tý jo tolik komentářů a jsem jedinej kdo si všimnul chyby v 04:52, kdy Conan říká: ,,Ztráta Wadea byla jenom přispěla"?

225

Odpovědět

řekl bych že to nebyl granát.. Conan se odpálil sám když vystřelil sám raketu z vrtulíku na toho vyhazovače co stál hned vedle něj.. v gta4 se mi to stávalo pravidelně :D

541

Odpovědět

Myslite ze je nejak mozne kouknout se na ty videa i prez to ze
"Uživatel, který toto video nahrál, ho nezpřístupnil pro vaši zem" ? :-/

201

Odpovědět

ale notááák, nikdo neví? :-/

190

Odpovědět

+SalynPoužij proxy dané země přes kterou to jde

210

Odpovědět

Ono se dá projet autem i přes Warner Bros Studios, a je tam vidět ten slavný Stage 15, (pro méně znalé, tam se natáčí Conan :D) tak jsem celou dobu čekala jestli na to přijdou :DDD.

311

Odpovědět

Na to, že to byla skoro 10ti minutová recenze, tak to uběhlo hrozně rychle. Prostě moc krátké! Ale dobré. :))

240

Odpovědět

Ovládanie aut vyzerá príšerne

2041

Odpovědět

Počkej si na PC verzi s volantem.

2326

Odpovědět

Já teda nevím, ale stejně se mi nejvíc líbilo to původní první GTA, s příšernou grafikou a z ptačího pohledu :D Ach ty časy, kdy jsem to hrávala :'D

2531

Odpovědět

jj to byly časy :D ja snad tam nikdy ani neuhrál jedinou misy jen jsem prostě zewlil po městě a dělal bordel :D vždycky nahodit cheat na všechny zbraně a jelo se :D

229

Odpovědět

+fan608Ah ano, vzdycky jsem si nasel nejakou pohodlnou zatacku a z vraku aut jsem si tam stvoril barikady. Pak uz to byl proste deatmatch.

203

Odpovědět

+fan608ta hra měla nějaký mise? :D :D

253

Odpovědět

+fan608Jasný, barikády z autobusů a náklaďáků, či co to bylo :D Máme stejný zážitky :D
Pamatuju si, že ty auta pak mizeli, když si kousek odešel. To jsem ještě nečekal, že to bude v každým následujícím díle, kromě V :))

204

Odpovědět

nemužu si pomoct ale ten model poškození aut je prostě strašnej (viděl jsem už jak týpek v plný rychlosti čelně narazil do protijedoucího auta a ani světlo se mu nerozbilo)
to snad už trojka měla lepší

2018

Odpovědět

Rockstar se k tomu vyjadril že když je viečsi mapa tak udelali auta trvacnejši aby se furt nerozbijeli auta

235

Odpovědět

+whowianAta takže to je jistým způsobem fenomén dnešní doby kdy se herní vývojáři snaží zjednodušovat hraní. Osobně by mi nevadilo dávat si větší pozor při řízení, nejsem totiž ten typ co furt drží tlačítko pro akceleraci za každou cenu.

2111

Odpovědět

+whowianJasne jenom ja mam Gta 5 doma a jet cez pulku mapy ktera je fakt velka je dost obtižne. Napriklad byla jedna mise jet z Los Santos na konec mapy a proste to je tak velký že človiek nejde normálne po ceste ale když se nahli jako ja navic když je to časovo omezení tak du cez hory ,reky atd takže mne se to líbi že to udelali.

218

Odpovědět

+whowianale prosimtebe s tim odbhajovanim. tak to mohlo bejt aspoň vizuálně ale takhle když jedeš dvoustovkou a napálíš to do sloupu a nemáš jedinej škrábanec tak je to prostě příšerný (navíc jezdíš asi špatně, vim že ta mapa neni zas tak velká aby si pravidelně cestou roztřískával auta než se dostaneš na druhou stranu)

smutný je že bejt to jakákoliv jiná hra tak se to v recenzích bere jako obrovský mínus, u gta je to krásně přehlíženo

1913

Odpovědět

+whowianRockstar se jenom hloupě vymlouvá, mají jasně říct že už teď měli extrémní problém aby hra byla vůbec hratelná na nějaké přijatelné FPS (A co jsem slyšel tak ani to sem jim občas nedaří) na současné generaci konzolí, takže už si v žádném případě nemohli dovolit udělat tak složitý destruktivní model aut! A vůbec se nedivím, když jsem viděl jak se u kamaráda na PS3 neskutečně sekala GTA4 která ho měla, tak jsem si říkal že už ta hra dosáhla veškerých limitů konzole.

207

Odpovědět

Tak promin když sem te urazil ale ja jen rekl muj nazor a nikdy se mi nestalo že auto když jelo 200 km se mu nestal ani škrabanec . Napriklad mne a videl sem i videa ve kterich se auta rozbila.Ja tu hru mam doma a tak to vidim ja.

190

Odpovědět

+whowianNavíc ta mapa je najviečsí a nejdhlši mapa minimálne historie Rockstaru a asi i v celem videohernim svieťe. Rockstar je velka spoločnosť a pracovali na Gta 5 5 rokov a vrazili do toho asi 266 000 dolarov.

1914

Odpovědět

Ten jeho výraz když mu vyhazovač odpálil tu helikoptéru :D

210

Odpovědět

Už jsem se bál, že Conan nebude recenzovat GTA 5 :D

192

Odpovědět

GTA 5 je skvělá hra, ale strašně přeceňovaná..

2151

Odpovědět

Povedené videjko, Conan jako vždy válel. Scénka ve strip klubu byla dobrá :D

182

Odpovědět

Já prostě věděla, že to bude celý o strip klubu :D

203

Další