Conan recenzuje hru Halo 4CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 076
Počet zobrazení:14 774

Jak jsme již včera předeslali, budete se ode dneška každé úterý ve 20:00 na našem webu pravidelně setkávat s Conanem. Těšte se na starší i nové skeče, rozhovory, různé segmenty z jeho show a také na oblíbené recenze videoher. A abychom vykročili tou správnou nohou, připravil jsem si pro vás hned na začátek lahůdku ve formě nejnovější Conanovy videoherní recenze, ve které si vzal na mušku akční hit Halo 4. Conan bude při recenzi lízat ovladač od Xboxu, mlátit sám sebe do obličeje, ale především pořádně hláškovat. Přeji příjemnou zábavu! Poznámka: Manti Te’o je hráč amerického fotbalu, který se “proslavil” svým srdcervoucím příběhem o smrti své babičky a přítelkyně, nakonec se ukázalo, že přítelkyně ve skutečnosti vůbec neexistuje. Znal ji pouze přes internet a na fotkách, které mu posílala, byla ve skutečnosti jiná žena, která ho ani nezná. Sám se stal obětí tzv. catfishingu. Tento příběh mu velmi uškodil v popularitě a podle magazínu Forbes je 2. nejméně oblíbeným sportovcem Ameriky, i přes fakt, že je oběť.

Přepis titulků

Ahoj, Conan O'Brien se vám hlásí s dalším vydáním Bezradného pařana. V tomto pořadu recenzuji videohry, což je vtipné, protože je normálně nehraju, nejdou mi a vlastně je ani nemám rád. Ale kdo jiný by je měl recenzovat? Dnes si zkusíme zahrát velkolepé Halo 4. Ta hra mě dost zajímá, protože jsem pro ni nadaboval jednu postavu. Nevím, kde v té hře je ani jak se tam objeví, ale už teď je jasné, že to bude vrchol celé hry.

Pozvu si svého pomocníka. Tohle je Aaron Bleyaert. - Aarone, v jakém oddělení pracuješ? - Team Coco Digital. Team Coco Digital. Dobře. Brzo tě převelíme a začneš parkovat auta. Pověz mi něco o Halo 4. Co potřebuju před hraním vědět? Je to začátek druhé trilogie Halo univerza. Je tam jedna mimozemská rasa, takzvaní Covenanti, která válčí s lidstvem, které ještě navíc sužuje válka vnitřních a vnějších kolonií.

Covenanti jsou teokratická rasa. - Rychlý dotaz. - Ano? - Máš přítelkyni? Ne. - Pokračuj. - A ti uctívají starodávnou mimozemskou rasu, takzvané Forerunnery, kteří sváděli bitvu s další rasou, takzvanými Flood, kteří spořádali vše živé v celé galaxii. - Proč to všechno víš?

- Prostě jen hraju Halo. O tomhle ta hra je. Zmínil jsi pojem "teokratická společnost". Víš vůbec, co to znamená? Myslím, že jde o náboženskou... Spojuje je náboženství. Špatně. Jde o společnost soustředěnou kolem postavy Thea z Cosby Show. Pokračujte ve výkladu, pane profesore. Didact vytvoří věc, která se obrátí... Poštve ji proti lidstvu a pak se... to podělá a všichni se...

Jsou tam takoví počítačoví válečníci, které řídí počítač. Prostě po tobě ostatní střílej a ty se je snažíš zabít. Tos mohl říct hned! Tos mohl říct už před 40 minutama. - Teď se podíváme na krátký prolog. - No jistě. Tohle nechápu. V 80. letech nikdo nenatáčel prolog k Pongu. Chápete? Nikdo vám nevyprávěl příběh malé bílé kuličky. Prostě tam byla. Dobře, my jsme na zádi lodi, uloženi v kryogenickém spánku.

- Takže letíme vesmírem a já spím. - Ty spíš. Kryogenický spánek. Páni, už od začátku je to nabitý akcí. Počkat, něco se děje. - Kdo to je? - To je tvá počítačová společnice Cortana. - Jako za starých časů. - Žije v mikročipu, který nosíš v přilbě. Může jít kamkoliv na mým těle, nebo musí zůstat v přilbě? Nemůže občas zabloudit taky do nížin?

Jsem rád, že jsi tady. Zatímco jsi spal, aktualizovala ti firmware. Vůbec bych se nedivil. - Připravena pustit se do práce? - Už jsem se bála, že se nezeptáte. - Kam zmizela? - Dal sis ji do přilby. - Ale není skutečná? - Ne. Skoro jako přítelkyně fotbalisty Mantiho Te'a. - Musíš jít tamhle za roh.

- Kruci. Takhle nějak chodí můj otec. "Už se řítím." "Jsem nadčlověk, který si nerozumí se schody." Horní knoflík! Tenhle, tenhle! "Špinavé prádlo ze třetího patra." Umělá gravitační studna teď stáhla loď Infinity, která nás přiletěla zachránit, na planetu Requiem. - A Didact, který se probral ze spánku...

- Proč všichni furt chrněj? My jsme chrápali pět let a teď budím nějakýho Didacta. Nejspíš jsme na planetě Rohypnol. Aspoň to tak vypadá. Všichni tu jsou furt v limbu. Pak se vzbuděj, zabijou pár lidí a řeknou: "Je čas na dalšího šlofíka!" Teď si zahrajeme kooperační mód. Ty budeš nahoře, ano? - Proti tomu se nedá nic namítat. - Tak jo, jdem na to. Já se jen motám dokola. Začal jsem z toho boje panikařit a motám se v kruhu.

V lese nás potkaly problémy, takže naskočíme do tanku. - Jedem. - Jedem! - Jeď tamhle doprava... Víš co? S tankem mi to jde líp, než když jsem měl jen svý vlastní tělo. Jo. Když jsem vyrůstal, naši měli takový obří auto - Pontiac z roku 1970. Na něm jsem se naučil řídit a tohle se řídí dost podobně. Hele, vyhodil jsem ho do vzduchu! Dej si smrt. Chceš špetku smrti? Mám tu sušenku smrti.

Dáš si sušenku smrti s bouchacím mlékem? Horšího hláškaře jsem ještě neviděl. Dáš si lívanec připravenej z tvý smrti? Trochu jsme ten tank odřeli. Máme kliku, že je z půjčovny. To je klika. Prostě jí ho přivezem zpátky a řeknem: "Já za to nemůžu. V tomhle stavu jste mi ho dali." Kam se přesunem teď?

Neuposlechl jsi rozkaz a rozhodl ses nevydat Cortanu, - takže musíš utéct a... - Oni chtěli mou sexy dívku? - Přesně. - Ale já jsem ji nevydal. - Přesně. - Ví, že jsem ji nevydal? - Myslím, že jo. - Já doufám. To by byla ruka v rukávu, jestli mě chápeš. No tak, Chiefe... Vemte mě na projížďku. Bože můj. Nikdy v životě jsem nelízal ovladač.

Teď bychom si mohli zahrát úroveň, ve které se objevíš. - Pro tohle jsem nahrával hlas? - Jo, v téhle úrovni hraješ. To jsme my dva - já a Andy. - Máme fakt parádní práci. - Bombovou. Stůjte u beden, ale ne že s nima pohnete. Stačilo by se na ně jen podívat, a zmrskali by nás jak psy. Fajn. Nemyslíš, že by se sem šiknul koberec?

Jasná páka, jasná páka. Nemusel by to bejt koberec od zdi ke zdi, stačilo by pět menších koberečků. Gameři mě musej nesnášet. Mluvím v jejich posvátný hře o kobercích. - Můžu se zastřelit? - Můžeš se umlátit loktem. - Něco se chystá. - Co? Myslím, že nás čeká válka s mimozemšťanem, kterýho vzbudili z... Právě jsem si dal ránu do ksichtu. - O tom jsem vždycky snil.

- Andy vzal nohy na ramena. - Kde je? Chci ho taky sejmout. Kde je? - Schovává se před tebou. - Andy je mrštnej. Toho jen tak nechytím. Zdrhá. Sladký sny, Richtere. To mlácení sebe sama mě uspokojilo víc. - Až tak moc se nemám rád. - Tak jak bys ohodnotil Halo 4? Musím říct, že tahle hra má parádní grafiku. Panebože, ta žena je naprosto úchvatná.

Přitahuje mě natolik... že to už začíná být trochu smutné. Jak bych tu hru ohodnotil? Udělám to pomocí skřeků. Pokud znamená tohle... hodně dobrá. A tohle... hodně špatná. Dal bych téhle hře... Takhle to vidím já, na kloub tomu přijďte sami.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to by mě zajímalo, která se mu líbila víc. Jestli tato Avatarka, nebo nová Lara :D

00

Odpovědět

nejlepší je 6:22 XD

242

Odpovědět

Ještě k Manti Te´ovi...Byl to nejlepší Linebacker (obránce) letošní sezony, a šel si pro Heisman thophy (nejlepší hráč univerzity), a přes velkym finálem BCS Champions game, právě vydal toto video, aby mu pomohlo získat Heismana, protože známe všichni američany...Naivky a "ohhh chudááááček"...a ještě tam tuším bylo, že jeho babička v ten sami rok taky zemřela, přitom v reálu zemřela už několik let zpět...

210

Odpovědět

Masakr, málo se směju. Tolik suprovejch hlášek v jednom videu :D:D.
"ÉÉééééééé, here I come!" :D

262

Odpovědět

11/10

226

Odpovědět

"When I was coming along in the 80's, there was no prolog to Pong. They didn't tell you the story of the little blip, it just happened."
Pro mě největší hláška videa :D

256

Odpovědět

Jaký loket :D

200

Odpovědět

Conan: Nejhorší hráč a nejlepší recenzent (-:
A planetu Rohypnol by mohl JJ ukázat v novejch Star Wars

231

Odpovědět

Tuhle hru miluju jsem do ní uplně zamilovaný je to můj milášek :D je tu někdo kdo ji taky hraje ?kontaktujte mě např na xboxlive nebo skypu mohli bysme dát mulťák :D a myslím že se i conanovi líbla a to je co říct :D moc děkuji adminovi za překlad tohohle super videa PS:kdyby něco xbox live : Pisder skype: spiding258

2044

Odpovědět

Conan a jeho recenzie :D

195

Odpovědět

Conan je zpátky a opět boduje.Moc jsem se nasmál :D

185

Odpovědět

Jestli ho takhle brala tahle buchta, tak nevím, co by s ním udělala ta z dvojky Half-Lifea. Pro mně nejlepší herní roštěnka:-)

186

Odpovědět

No, realita by mohla být dost ošemetná.
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2011/113/7/b/glados_by_brokenteapot-d3eovkf.png

1819

Odpovědět

Myslíš tuhle ? :D

http://nerdbabynames.files.wordpress.com/2011/01/alyx.jpg

184

Odpovědět

Najlepšia je predsa Sheva z Resident Evil 5. ^^

183

Odpovědět


Odpovědět

taková Lightning z FFXIII...
http://squareportal.files.wordpress.com/2012/07/vanille-ff13-hot-481.jpg

213

Odpovědět

....Dickheads.... co by se jinyho na tohle dalo napsat.

1828

Odpovědět

http://www.zing.cz/images/articles/8/844-tomb_raider.jpg
mlada
Tomb Rider a Triss Ranucula ze zaklinace 1a2 jasne vedou

192

Odpovědět

wow, netušil jsem, že na videačesky chodí tolik paniců...

1948

Odpovědět

+BartlettJestli tě nenapadlo, že je tady tolik nerdů, tak nevím kdo je tady potom mimo...

221