Conan recenzuje hru Tomb RaiderCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
96 %
198. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 388
Počet zobrazení:27 200

Po minulých Fanouškovských korekcích se Conan dnes pokusí potrápit vaše bránice další videoherní recenzí. Tentokrát si zkusil nového Tomb Raidera a velmi rychle se zamiloval do krásné Laury Croft (ne, není to překlep). Snad vám bude tato recenze užitečná. Na viděnou za týden.

Přepis titulků

Ahoj, Conan O'Brien se vám hlásí s dalším vydáním Bezradného pařana. V tomto pořadu recenzuji videohry, což je vtipné, protože mi moc nejdou, nemám s nimi žádné zkušenosti a ani mě moc nebaví. Ale kdo jiný by to měl dělat? - Dnes nás čeká Tomb Raider a pomáhat mi bude jako vždy Aaron Bleyaert. - Ahoj. Takže Tomb Raider se točí kolem příběhů... - Lary Croft?

- Ano. Dobrá, tohle je moje první výtka. Měla by se jmenovat Laura. Člověk má chuť říct Laura. Všem se to jméno dere na jazyk a tajně ho používají, ale pak přišel nějakej blbeček a řekl: "Ne, tohle je Lara." Fajn, tak já jsem potom Conen O'Brien. Jeden známý průzkumník kdysi řekl: - Tohle je taková upoutávka. - Budeš do toho kecat hodně? - Jo. Konečně jsem se vydala za svým cílem.

Je hodně přitažlivá. - To je její loď. - Loď poznám. Ale dobrodružství si našlo mě. Dobře, a je po ní. Můžem to vypnout. Počkat, co se stalo? Vytáhnul ji... Tohle je Roth. Páni!

- To byl neuvěřitelnej sk... - A padá. Čumí jí do výstřihu. Fakt! Roth ji pustil, aby jí mohl očumovat dudy. Pevně ji držel, a najednou si řek: "Docela bych se mrknul." Dovolili nám použít tenhle ovladač z limitované edice. Toto je ovladač z limitované edice, který je vyroben z velmi drahého marcipánu. Takže ho můžete sníst. Takhle ta hra začíná.

Super na ní je, že používá hodně dynamickou kameru, takže působí spíš jako film. Takže to není z jejího pohledu a můžem se na ni dívat. Velmi moudré rozhodnutí, Square Enix. Jinak bych byl muž v ženském těle na rozdíl od skutečnosti, kdy jsem žena... uvězněná v mužském těle. Já padám! Tohle není určitě její první piercing.

Tyhle holky ho maj rády. Musím mačkat X. - Ano! Fajn, jdem pryč. - Jo, jdi pryč. Má fakt těsný kalhoty a já jsem chlap, co se plíží za ní. Co to? Toho musíme zachránit. - Co se ti to stalo? - Další holka. Ve skutečným životě by ji brala jako konkurenci a vybodla by se na ni.

- Ale já jí chci vážně pomoct. - Je mrtvá. - Vážně? - Nejspíš jo. - Jak to můžeš vědět? - Vypadá tak a jsou kolem ní mouchy. - Mně mrtvá nepřijde. A víš co? Kolem tebe taky často lítaj mouchy, i když mrtvej nejseš. - Tohle harampádí můžem zapálit. - Jo, dobrej nápad. Když jsem někde v uzavřeným prostoru a nemůžu ven, taky zapaluju všechno kolem. Paráda. - Kdo to je?

- Nějakej chlap. - Jak ho zmlátím? Musíš levým kloboučkem dozadu a dopředu. Jo! Dobře. - Ku*va, to bylo o fous. - Proč je sprostá? Ty bys nenadával, kdyby se tě někdo snažil zabít? To je zraněná, nebo chce jen vypadat hubenějc? Jako by spořádala vydatnej mexickej oběd a byla plná. "Zatracený tacos!" Potřebuješ se dostat z jeskyně, takže utíkej za světlem.

Jo, to říkám všem důchodcům, který potkám. Vždycky, když přijdu do důchoďáku, křičím: "Utíkejte za světlem!" a pak mě ochranka vynese ven. Bacha! Skoč, skoč! Zelenej, zelenej! Jo! Boží. Utíkej, utíkej. A skoč! Skoč! Jo! Teď si to vem na chvíli ty. Já se budu kochat. Ty kalhoty jsou fakt těsný! Miluju tě!

Miluju tě! Jsme venku. Bože můj... Ten top na ní drží jak přišitej. Jestli nevadí, vezmu si to zase zpátky, jo? - Hlavně přeskoč tu smrž. - To je strž. - Tys říkal "smrž"? - Jo, je to smrž. - Ne, je to strž. - Ne, píše se to s "m". To je blbost.

Hrajeme tu vážně smrhující hru. A je to. Teď vyšplhej po letadlu. Jen si ji prohlídnu. Bože můj, ten, kdo tuhle hru vymyslel, je génius. Člověk má totiž vždycky dobrej důvod, proč bejt těsně za ní. - Jak se šplhá? - Jen nahoru, mačkej nahoru. Jejda! Páni, na tomhle ostrově pořád něco padá. Víte, jak se ten ostrov jmenuje?

Trestní oznámení. - Museli jít tudy. - Podívej. Našla kabelku a hned se na ni vrhla. Má na kahánku, ale najednou si řekne: "Jé, Prada!" Teď jsme poskočili do pozdější fáze hry a byl jsem požádán, abych nechal úchyláren. Teď jsme uvězněni v jednom klášteře. Můžeš hrát. To je žrádlo, nemůžu si pomoct. Promiňte, někdo by měl zavolat polici.

Hezky! Dobrá, mizíme. Promiňte, přátelé. Nesnáším hrobky. - Co říkala? - Že nesnáší hrobky. Tak to ti dám dobrou radu. Nebuď Tomb Raider! Nesnáší hrobky. Červenej! Červenej! Zmáčkni červenej knoflík! Dobrý, bacha na stromy!

Vypadá to, že je trochu zkrvavená. Pokud to nejsou bobule z těch stromů. Třeba ji jen potřísnily. Dobře, teď přebrodíme tuhle řeku. Silnej proud, silnej proud! - To ne! - Ne! - Nevadí. Teď se musíš uhýbat. Doprava, doprava! Doprava. Teď doleva, doleva! Ne, ne, ne!

Ne. Jsme zpátky! Honem! Neměl jsem ani čas ji oplakat. A už je zase po ní. To snad není možný! Zkus to znova. Doprava, doleva, doleva, doprava... To je na mě moc. To je už moc. - Jdu na to. - Bacha, ať se to nestane znova! Paráda...

Bacha, bacha! Co děláš? Tys ji zabil! Dobrá, Tomb Raider vyjde 5. března a je to vážně výborná hra. Úžasná grafika, spousta akce... a panebože, Lara... Na rovinu, jmenuje se Laura a je neskutečně atraktivní. Díky téhle hře se do ní zamilujete a pak ji ztratíte. A takhle pořád dokola a dokola.

Je to velmi bolestivé. Připadal jsem si, jako bych byl znova na střední. Hra je to ale skvělá a teď ji musím ohodnotit. Tohle znamená špatná. A tohle dobrá. Ta hra je podle mě: Přijďte si na to sami. Tomb Raider, nenechte si ho ujít.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (64)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hmm

02

Odpovědět

to bude beta verze protože lara má malý kozy

488

Odpovědět

Ja na tohle dostal kupon ( FC3:BD a Bioshock Infinite) a musim rict, ze to vypada pekne, ale hratelnost je silena. Asi to bude tim, ze dalsi hra predelana z konzoli na PC. Ale ty kozy mohla mit vetsi :)

2310

Odpovědět

Myslím že tím piercingem nemyslel piercing (např. do jazyka), ale spíše penetraci od slova pierce - prorazit. Ještě jak se uchichtl naznačuje, že to pravděpodobně bude mít něco společného se sexem...

3316

Odpovědět

Zatím rozhodně nejlepší recenze! :-D

270

Odpovědět

Jo jinak s tím kůlem. Podle úhlu nabodnutí musel projít buď mozečkem, který má na starosti přesnost pohybů (kůl by trefila možná jednou, ale rozhodně by ho pak nepustila a nechňapla po něm znova) nebo zadní částí koncového mozku, který řídí úmyslné činnosti (úchopový reflex je nepodmíněný, ale jak už jsem psal předtím, nemohla by přehmátnout takhle několikrát za sebou).

CHYBA VE HŘE, TAKŽE PLACÁK? NĚKDO? CO? NE?
ne?
uhm :(

3273

Odpovědět

Ďakujeme sa ozrejmenie prečo ta hra nie je 100% realisticka

472

Odpovědět

+MarekSVK81Není zač, rád pomůžu!

2829

Odpovědět

U většiny tech smrticích scének ve hře je stejná animce

270

Odpovědět

Hra je to opravdu dobrá a jsem rád, že to i Conan připustil.

241

Odpovědět

recenze vyborna, ale co se tyce hry tak mi pripadala spis jako "interaktivni film"

208

Odpovědět

Bože to jak se napíchla na ten kůl!!!! To už bylo trochu moc!!!! :D ale jinak je Conan perfektní :D

281

Odpovědět

Pardon, omylem jsem sem dala odkaz na kamarádovo video, klidně to smažte ;) chtěla jsem přeložit toto z Conana - http://www.youtube.com/watch?v=d-sy_tAhUzA

205

Odpovědět

Celý čas som čakal, kedy sa spýta, či sú tie prsia od prírody :D:D:D:D

201

Odpovědět

Na tomhle videu je trapná jen jedna věc. A to, že je tu Conan jen jednou tejdně. Kdo to má proboha vydržet? :(

Jinak rcenze skvělá, hra perfektní, koupil sem si jí a koupě nelituju a určitě doporučuju.

244

Odpovědět

Hra vypadá zajímavě, Conan si zřejmě užil a Aaron taky pobavil, takže mezi jednou a deseti hvězdičkami bych tomu dal asi... 3,1416 měsíce.

2113

Odpovědět

Dobrej pokus. ;-)

294

Odpovědět

Tohle hodnocení mě tak navnadilo, že už to hraju taky.... :)

212

Další