Conan recenzuje hru Zaklínač 3: Divoký honCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 299
Počet zobrazení:22 231

Dlouho očekávaná nová epizoda Clueless Gamera je tu, a opět stojí za to. Conan si totiž posvítil na nejnovější díl herní série Zaklínač, který vychází už za pár dní. Mise je jasná: dostat do postele Jennifer, teda Yennefer. Ale zadaří se? Příjemnou zábavu!

 

Přepis titulků

- Ahoj, tady Conan O'Brien a můj parťák Aaron Bleyaert. - Zdravím. To bylo divný. Hlásíme se vám s dalším dílem Bezradného pařana. Dneska tu máme lahůdku v podobě hry Zaklínač 3: Divoký hon. - Zkusíme si ji ještě před vydáním. Bleyi? - Co je? Co nám o téhle hře můžeš říct? - Chceš slyšet i omáčku okolo? - Každá buňka v mém těle křičí ne, ale dobře. Pal to do mě. Hraješ za Geralta z Rivie a jsi zaklínač.

V jeho světě se otevřely brány, ze kterých vylézají nejrůznější stvůry a někteří lidé začali využívat těmi branami vzniklou reziduální magii používat tak... Už teď mě mrzí, že jsem ti dal zelenou. Trpím jak pes. Pokračuj. Takže Geralt z Rivie adoptoval mladou dívčinu jménem Ciri. - Počkat, takže tam je Siri? - Jo. Není to ta, co radí jablíčkářům? Pochybuju.

Jseš si jistej? Nepřijde ti zvláštní, že se Zaklínač spřátelí s holkou, která se čirou náhodou jmenuje stejně jako hlas iPhoneu? Určitě má i ochočenýho havrana jménem Google. Ve hře je i císař jménem Amyr, Emhyr. - Amyr? - Emhyr. - Hlavní je, že je to vládce Nilfgaardu. - Ten chlápek je císař Nilfgaardu? - Ano, je to jeho titul.

- Dobře. Já jsem císař MILFgaardu. Jestli mi rozumíte... - Takže ten císař Nilfgaardu... - Už radši sklapni. - Dobře. - Přestaň mluvit. - Dobře, nicméně... Hrajem. - Takže tohle je bitva mezi jihem a severem. - Bitvu ještě poznám. A nějakej pták právě proletěl tomu chlapovi okem. Paráda! Tohle je Yennefer, naše přítelkyně.

- Asi spíš Jennifer. - Ne, Yennefer. Jaká Yennefer? Prostě Jennifer. - Jmenuje se Yennefer! - Žijem v Americe! Nacházíme se v Zaklínačově tvrzi, na břehu Gwennle... Ty bláho, to jsou... To ne, oblafli mě! Normálně mě falešně navnadili. Ty nohy trčící z vody mi přišly celkem sexy, jenže patřej chlapovi!

To je ale zákeřná hra. To fakt nemuseli. Páni, dívej se. Ty kráso, dívej se! Kam jako jde? Proč odchází od nahý ženský na židli? To snad ne. Pauzni to, pauzni to! - Nemůžu. To je Yennefer. - Tohle je ona? Dobře. Pokud zůstane celou dobu nahá, klidně jí budu říkat Yennefer. "Promluvit si s Yennefer"?

Nemaj tam náhodou jiný sloveso? - Můžeš jen mluvit zmáčknutím Áčka. - Dobře, mačkám. Myslel jsem si, že Ciri počká trochu déle. - Neměl bys dělat něco jiného? - Měl. Teď ne. Ciri čeká. Neměl bys dělat něco jiného? Ano? Teď ne.Ciri čeká. Ano? Neměl bys dělat něco jiného? Ano? Teď ne.

Ciri čeká. Tohle moc dobře znám. Klidně si pár měsíců počkám. Někdy to prostě chodí ve hrách stejně jako ve skutečném životě. Nedá si říct. Je možný, že se se mnou někdy v budoucnu vyspí? - Třeba jo. Ta hra má 36 různých konců, takže... - Bože můj. Byl by to hezkej vrchol. Momentálně mě nejvíc těší to, že si to v téhle hře nejspíš můžete s někým rozdat.

Udělám pro to vše, co bude v mých silách. Tenhle milník bych dneska rád pokořil. Jsem videoherní panic. Ukaž mi dopis od Yennefer. Hledáme Yennefer, tu ženu, kterou jsme na začátku viděli nahou. Z toho pergamenu cítím šeřík a angrešt. Šeřík a angrešt? Jak daleko za Yennefer vlastně jsme? "No, byli jsme jí v patách, ale pak jsme se spolu šest dní vykecávali."

"A teď je už daleko v Někdevicích." - Ghúlové! - Jdi na ně. - Zabíjím je! - Jo. - Jo, utíkej k němu. - Rozenej drvoštěp. "Musím to tu pokácet!" - Pojď si, ghúle! - Jo. - Zabils je. - Dobře, co teď? - Teď trochu poskočíme. Vyražme na Ostrov sexu.

Chci si trochu povyrazit. - Kde to jsme? - Na ostrovech Skellige. Zaklínač je hlavně o zabíjení nestvůr. Ano, zabíjení mě hodně bere. Pojďme se tu porozhlídnout a pokecat. - Žďuchnul jsem do něj. - Jo. Útočí od úsvitu do soumraku. Napadají rybáře i válečníky. Tyhle lidi se musej vždycky pořádně vykecat. Neustále musej mlít pantem.

"Nevíte, kudy šel?" "To mi připomíná jednu báchorku. Máte pár hodin čas?" - Jasně že se o ně postarám. - Postarám se o ně. Tak jdeme. Pokračuj tudy. Hej, bacha! Tady je to jak na autodromu. "Hups, pardon. Ten ostrov by potřeboval trochu přifouknout." - Hurá k vodě. Snad tam ti topivci budou. - Něco ti řeknu. Topivci nejspíš nebudou na Sahaře.

- Uč se! - Hezky. - Jo! - Nažer se! Konečně trocha akce. Teď můžeš pravým kloboučkem použít naši speciální schopnost. - Píšou tu "kuřecí sendvič". - Jo, máme kuřecí sendvič. "V těchto kouzelných končinách musíš vyrazit k pobřeží, promluvit si s topivci o Pánovi oceánů a... Kuřecí sendvič?" Dívej, má tady tunu žrádla.

Nese i korbely s pivem, oříšky a bobule. Dokonce i jablečnej džus. - Jo. - Copak je ve školce? "Musím si dát pitíčko a sůšu. Pak půjdu na kutě a přečtou mi pohádku." Co takhle vyhledávač sexu? Ten se v týhle hře nevede? Radši půjdu vraždit. - Jo. - Kašlu na džusy. - X a Y. Do toho, do toho! X a Y! - Je jich tu hafo. - Jo. A maj to za sebou!

Někdy je lepší držet hubu a sekat. - Hups, zabil jsem tě. - Proč jsi mě zabil? Podáš mi "pomocnou ruku", a najednou je po mně. - Takhle si nikdy nevrznu! - Omlouvám se. - "To nic, jen trošku hořím." - Tady zřejmě přebývá vodnice. Vodnice? Při mým štěstí nikoho lepšího nesplaším. Bude vodnice. Trochu si na ni posvítím. Jestli bude ohnutelná, jdu do toho.

V tuhle chvíli bych neváhal ani vteřinu. Dám si dva korbely a... Tady je! "Brala bych tě." "To je dobrý, vodnice." "Ne, vážně, můžem hned, jsem nahá." Bože můj, dejte jí podprdu. "Shoř, ty všivá vodnice! Shoř!" "Kdybys věděl, co sis nechal ujít!" - A je po vodnici.

- Jo! - Možná bysme mohli kus přeskočit. Chceš vidět nahý ženský? - Jo! Dobře, jdem na nahotiny. - Dáváš tam sexy lázně? - Jo. - Dobrej den! - Jo. Promiňte. - Dvě nahý ženský. Mám se s nima dát do řeči? - Můžeš to zkusit. - Třeba z toho něco bude. - Z vlastní zkušenosti vím, že ne. - Tupče!

- Tohle jsou asi celibační lázně. - Promluv si s tou bandou zločinců. - Oslovil jsem asi devět žen, ale smůla. Teď už mě volají klobásy. Máme tu nezvané hosty. Několik mužů se proplížilo do lázní. Tak je zabijem. Jedno se mu musí nechat. Ručník si umí uvázat parádně. Mně by po dvou krocích spadnul. Rozmlátím ten výklenek na padrť. "Nesnáším výklenky!" Mluví z něj sexuální frustrace.

Vidíš ty jiskry? To je jeho nahromaděný semeno. Všechno to na ně vystříkal. A je to. Zařiď mi nějakej sex. - Tak jo. - Nebo jseš mrtvej. - Počkej, podle mě to bude... - Nic erotičtějšího dneska neuvidíte. - Škrcení Bleye vám musí stačit. - V jednu chvíli tam budeš s Yennifer... Yennifer! Teď jsme pobyli s Yennefer a musíme ukrást kouzelnou masku, která nás dovede až k Ciri.

Takže když splním tuhle misi, Yennifer bude nadšená? - Jo. - Jsem pro. - Tamtěma dveřma. - Tomu říkám motivace. Už vidím Yennefer. "Mluvit s Yennefer"? Jasně. - Konečně. - Konečně! Co to vrčí? Nejspíš jeho penis. Má radost.

Yennifer má radost, penis vrčí, takže... Kdo to je? Kdo to sakra je? Ne, teď ne. Šlo to jako po másle, a najednou přiběhne Kazišukula. Tak jo, vezmu si tě do parády. Vypadá jako spálená piñata. - Jo! - Jo. - Kde je Yennefer? "Haló, tvůj zachránce je tu!" Co to dělá? Co se děje? Že by? Že by? Že by? - Zadrž.

- Proč? - Musíme si promluvit s Crachem. - To počká! - Cože? - Kdy už tuhle ohavnost spálíš? Rozdávaj si to na vycpanym jednorožci! Bleyi, pakuj se. Padej. Padej! Zaklínač 3: Divoký hon vychází 19. května. A nic lepšího jsem... v životě nezažil. Teď už půjdu. Promiň, že jsem na konci brečel.

Stává se mi to. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Díky za pozornost a odebírejte můj YouTube kanál, ať mě přestanou nutit natáčet tyhle videa. Prosím.

Komentáře (72)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neuvěřitelný jak teď Aaron vypadá.
Respekt

462

Odpovědět

Štve mě, jak jí říká Siri a potom, kdo mu řekl, že ji Geralt adoptoval? Byla mu daná sudbou... Humor super, ale alespoň si mohli najít nějaký fakta.

452

Odpovědět

Jsou to recenzenti, ne nějací pošahaní fanboyové, aby věděli každý detail za hry...

476

Odpovědět

+Mr.ZmrzlinkaFanboyové jsou hloupí omezení lidé, kteří neví nic o hrách ani o kvalitě a urputně brání jejich debilní hru (např Battlefield, No Mans Sky...)
Recenzenti by se ve hrách měli vyznat, pokud jejich recenze mají za něco stát.
Conana mám rád, ale o hrách nic neví a sotva je zvládá hrát. Tohle není žádná recenze. jedná se jen o několik nesovisejících nucených džouků.

Já nejsem fanboy, jsem znalec nejen téhle herní série. Miluju hry stejně jako filmy a stejně jako filmy jsou některé hry blbé a některé geniální. Zaklínač 3 je zatím nejlepší hra, co jsem kdy hrál, páč mechanismy v ní fungují na výbornou a neuvěřitelně baví. Hry hraju protože mám rád příběhy, zajímavé postavy, krásné světy, velké světy. Ze stejného důvodu koukám na filmy, ze stejného důvodu čtu knihy i komiksy a přestože vám to nijak nedokážu, tak nejsem tlustej závislák, knihomol, nerd ani nic jiného. Jsem jen kluk, co miluje dobré příběhy (proto nesnáším online hry) a herní Zaklínač má skvělý příběh, ktré rozvádí a ukončuje knižní sérii.

Píšu to, páč tvůj komentář mě urážel a každej debil, co o hrách ví hovno ti to lajknul. Sama si na to koukla (myslím, že budeš dívka) jen kvůli Conanovi, ale Conan o hře ví hovno a rozhodně to není herní recenzent. Pouze tu hru zpropagoval američanům skrz svůj humor, ale nic o ní neřekl. Sereš si do huby holka.
Jestli něco nesnášim ty p**o blbá, tak omezence. Jestli ti vadí hry, tak rovnou můžeš odsoudit filmy, knihy i umění, jelikož hry jsou umění. Jestli chceš znehodnotit tohle všechno tak rovnou táhni do p****e.
Sám spousty her zkritizuji, ale tak je to se vším. Tvůj komentář je naprosto hloupej a každej, kdo ti ho lajknul, je rovněž hloupej.

Jsem fakt nasranej, nesnáším omezený tupce.

65

Odpovědět

+Mr.ZmrzlinkaJežiš Mr.Zmrzlinko ty Budeš ale debil :D
Cos to vyblil?

22

Odpovědět

Kdyz se Ciri, Yen a Geralt spolu setkaji na konci Pani jezera, tak Ciri nazve jen ,,maminkou", da se prepdokladat, ze stejne vidi Geralta.
I kdyz tedy nejspis nevyplnili na urade papiry, Ciri se da brat jako Geraltova dcera, jelikoz ne vlastni, pak adoptivni

120

Odpovědět

No.. on to Aaron ani neřekl když si to poslechneš :D řekl něco ve stylu: "kind of adopted".
Dalo by se to přeložit jako: "jakoby adoptoval" což v podstatě Geralt udělal když ji přijal za svou.
Just sayin...

70

Odpovědět

jAK je to možné, že takýto hňupásek, dostáva hry v takom predstihu. Veď predsa vraveli, že nie je dokončená!!!!:D

635

Odpovědět

Souhlasím ten český překlad nemá chybu :D

882

Odpovědět

Děkuji uctivě. Překlady takovýchhle videí mě baví nejvíce, protože se na tom člověk může trochu vyblbnout. Když se to sejde s úspěchem, potěší to. ;-)

743

Odpovědět

Dobrý den pane Conan. Zde máte moji obvyklou nulu v hodnocení, protože jste prostě trapnej přehráváč.

21136

Odpovědět

Vydrzel jsem to presne do pulky. Za tech 5 minut se tam nic zajimavyho nebo vtipnyho nestalo. Gagy jako Jennifer Yennifer hahaha, serik angrest hahaha. Umelej smich po kazdy jeho vete. Ubohost!

325

Odpovědět

Miluji slovní hříčky jako MILFgaard ... kdyby Conan uměl česky umím si představit, že by hned následovala poznámka, zda se ta hra náhodou nejmenuje Divoký Ohon ...

7614

Odpovědět

Tohle video jsem viděla po zveřejnění v originále a musím uznat, že překlad mu ještě přidal na vtipu, dobrá práce ;)

1215

Odpovědět

Mně zas přijde, že Aaron strašně omládl, jak teď zhubl. Předtím bych mu určitě tipovala víc let. Jinak super překlad a Conan nezklamal :D

715

Odpovědět

10/10 za titulky, některé obraty pobavily víc než originál :D Ostrov by potřeboval přifouknout :D

1265

Odpovědět

Díky za pochvalu. ;-)

223

Odpovědět

KOKOTINA JE, ZE NAKY CURACI NA MIDDLE EAST UZ TO HRAJOU od 10.5.

Microsoft drive zabanoval celou konzoli. Dneska se stim nedela nic. Max twitch ban.

394

Odpovědět

Prej je v tomto videu dost spoilerů tak nevím jestli se na to dívat. Hru mám předobjdnanou takže si to chci užít

834

Odpovědět

Je tam asi toliko spoilerů jako jsi mohl najít v článcích a obrázcích co jsi o hře viděl, takže prakticky žádny.....

382

Odpovědět

proč to vydavatel přeložil jako hon a ne lov?
nemělo by tu být napsané Není vhodné ... 18 let?
on už nedává hodnocení, nebo to bylo moc super, tak se na to vyprdl?
a jak říkal, že je game panic, no si neužil v GTA V?

jinak osobně mě jiné jeho recenze na hry nalákaly, ale tato ne.

7107

Odpovědět

Víš vůbec co to ten "Divoký hon" je?

884

Odpovědět

+Zlopánnevím, proto se ptám.

545

Odpovědět

+Zlopánmálo čteš

599

Odpovědět

+ZlopánLecitin: "Divoký hon je průvod přízraků na nebi, který zvěstuje válku a přírodní katastrofy. Vede jej Král honu - vtělení smrti." - jde tedy o přízraky, kteří se "ženou po obloze" a spíše než aby aktivně lovili, tak se "prohánějí krajem a pustoší" - Jak už syšíš slovo hon se zde hodí líp k jejich činnosti (jaký je jejich záměr a co tím sledují se neví). Navíc originální název (dziki gon) také obsahuje polskou variantu slova hon. A mimochodem tohle si Sapkowski nevymyslel, ale inspiroval se slovanskými mýty, které o honu existují. Tématicky podobnou variaci blížící se katastrofy můžeme vidět i ve Hře o trůny v nadcházející zimě ("Winter is coming").

783

Odpovědět

+Zlopána jsou to elfové z jiného světa :P

1711

Odpovědět

+ZlopánTo nemá mysl vysvětlovat.
Zaklínač 3 je jeden z těch typů her, kdy je bezpodmínečně nutné hrát předchozí díly. Pokud jsi nehrál, tak ta hra není nic pro tebe, protože se naprosto ztratíš v příběhu.

177

Odpovědět

+ZlopánEdvin: Nebo si stačí přečíst knížku a ten příběh potom nějak pochopíš.

41

Odpovědět

Všichni se to tady snaží vysvětlovat nějak moc okázale- jednoduše Wild hunt, z polského originálu Dziky Gon, je už v knihách přeložen jako Divoký hon

84

Odpovědět

Upřímně-kéž by. Kdybych raději neposlouchal polovinu rozhovorů ve druhém dílu, užil bych si hru nejspíš víc než když nakonec vím, že celý "děj" byl jen shlukem naprosto náhodných (a co lépe, často nelogických) událostí. Grafika a lokální atmosféra každé scény skvělá......absence skutečného příběhu ovšem hru poněkud sráží. Co na plat, autoři byli věrní originálu......

113

Odpovědět

doteraz mi vadil preklad nazvu tej hry :D

927

Odpovědět

Dziki gon zkus to přeložit jinak :D

433

Odpovědět

+ZlopánOMG :D tak toto je este lepsie :D (ale priznavam sa, musel som si to hodit do google, aby som ta pochopil)

320

Odpovědět

Už aby byla ta hra venku :D nikdy jsem Conanovi tak moc nezáviděl jako teď

424

Odpovědět

Conan na konci vypadá jak po pěkně divokém honu :D

2184

Další