Conan recenzuje hru Hitman: AbsolutionCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 347
Počet zobrazení:17 439

Conanova recenze RPG hry Skyrim u vás vzbudila vlnu pozitivních ohlasů, a tak jsme se rozhodli naservírovat vám nášup. V této jen asi týden staré recenzi se Conan podívá na zoubek novému hernímu titulu Hitman: Absolution z populární akční série. Těšte se na střílení, exploze, tahání, ukrývání a drcení těl a spoustu dalšího. Tuhle recenzi si Conan zkrátka pořádně užil!

Přepis titulků

Conan O'Brien se vám hlásí s dalším vydáním Bezradného pařana. Dnes nás čeká hodně zajímavá hra. Lidé ze Square Enix mě požádali, abych zrecenzoval hru Hitman: Absolution. Já videohry nehraju, ani je hrát neumím. Navíc mi jsou v podstatě ukradený. Ale přesto mě tato společnost žádá o recenzi svého skvělého herního titulu. Jaká to chyba pro ně a ztráta času pro mě. Jdeme na to.

- Aaron Bleyaert je tu se mnou. Ahoj. - Čau, jak se máš? Máš v naší show nějakou oficiální funkci? To nevím, jsem "webák". Dobrá, webáku. - Řekni nám něco o Hitman: Absolution. - Tahle hra je boží. - Je to už pátý díl herní série Hitman. - Já rozhodnu o tom, jestli je boží. Hra ještě ani nezačala a my vidíme ústřižky z různých scén. A mezi nimi i tuhle velice atraktivní nahou ženu ve sprše.

Proč se na ni díváme a jak to proměníme v realitu? To netuším, ale nejspíš se objeví někde ve hře. Jestli je ta hra o tomhle, tak na to můžem hupsnout. Poslouchej mě. Odehrává se to v Chicagu a ty pracuješ pro společnost, která zabíjí lidi na zakázku. - To jseš ty. - Jsem namakanej! Mrkej na to.

Kdybych vypadal takhle, chodil bych všude nahoře bez. Teď se prohlížím v zrcadle. Není ten čárovej kód na hlavě trochu moc nápadnej? Proč ho tam má? A nezačne při odchodu ze sámošky pípat? - Říkals, že jsme v Chicagu. - Jo. Takže tenhle svět asi postihlo zemětřesení a místo Chicaga je teď Tahiti. - To pronásledujem zmrzlináře? - V té dodávce jsi ty. Kdo je tohle?

To je Louis C.K. Jaká to smutná rolička. Je to nejvtipnější komik v týhle zemi, a tady dělá vrátnýho u továrny na zmrzlinu. Prolog? Co to sakra bylo? Dobrá, jdeme na to. Snažte se zabíjet diskrétně a zůstat bez povšimnutí. Bez povšimnutí? Vždyť mám na zadní straně svý plešatý hlavy čárovej kód! - Páni, viděls ten kotoul? - Jo, jo. Můžeš ho udělat i dozadu.

Výtečně! Proklouzněte kolem, dokud je ostraha rozptýlená. Teď se zkusíme plížit. Ne, ne, ne, jen projdi kolem! Chci ho krouhnout! - Zabil jsem ho, ne? Zabil jsem ho? - Jo, zabil. Hele, píše to "táhni". To ho mám někam odtáhnout? Nebo mám táhnout pryč, protože jsem zabiják? Nevím, jak je to myšlený. Mám ho někde nechat? Můžeš ho nechat ležet v trávě nebo ho dát do kontejneru.

Chceš ho dát do kontejneru? Jo, jdem nějakej najít. Můžu tu třídit? - Jo, jo. - To by bylo svědomitější. Bacha na bederní páteř. Tělo je nyní ukryto. Jestli chceš, můžeš do toho kontejneru vlézt, když tě někdo pronásleduje. - Já myslel, že chceš, abych vlez k tý mrtvole. - Ne! Nejseš úchyl? "Jestli chceš, můžeš tam vlézt." Jsem nekrofilní Hitman!

Střílejte na hlavu a před vystřelením pečlivě zaměřte. - Vidíš ho? Támhle. - To bude headshot. Kristepane! Zmáčkni levej, zmáčkni levej! Jo! Ustřelil jsem mu palici! Půjdu se mrknout na jeho tělo. A ty ho asi budeš chtít strčit do spacáku a mazlit se s ním. Úchyle. Situace je momentálně pod kontrolou.

Na tomhle pozemku se mi líbí, že tu maj spoustu úložnýho prostoru. - Jdem si zahrát tenis. Můžeš hrát tenis? - Ne. Něco ji muselo vyděsit. - Můžu ho zastřelit? - Ne, uškrtíme ho. Neblbni a zmáčkni X. Proboha! Nechoď před něj, uškrť ho zezadu. To mi přijde srabácký. Radši škrtím lidi zepředu. - Kam s ním?

- Do tamtoho kontejneru. Musím říct, že jsem na vraha dost pořádnej. Kdo po sobě tak dobře uklízí? Většinu času jen zametám stopy. Teď to vypadá, že s ním dělám nějaký prasárny. Jako bych mu chtěl stáhnout kalhoty. I ta hra mi říká: "Pusť ho, úchyle." - Dáš ho do kontejneru, nebo ho tu necháš? - Uklízení už mám plný zuby. Jdem. Je tak pořádnej, až to není pěkný. Střel ho znova. "Radši se zpomaleně rozhlídnu, kdo mě to střelil."

Hatašábá! Hatašábá? Dobrá, co nás čeká teď? Jdem na další level. Tady jsme zabili všechno, co se dalo. Tak jo, jdeme na level "Holení Lennyho". Jsi v malém městečku v Jižní Dakotě. To mý fáro se mi líbí. Hele, kolem jezděj samý sígři. Bože můj, to jsou borci z Pomády.

Dívejte. "Hej, kde je Rizzo?" Musíš je zabít. Ty dva, co stojej přímo proti tobě. Stačí jim vyhodit auto do povětří. Miř na auto, miř na auto. - Miř na auto, miř na auto. - Já se snažím, ale moc mi to nejde. Sklapni. Sladké sny.

- Dobrá, teď bych měl vypadnout. - Jo, zabils ty dva týpky. Můžu si vybrat z bankomatu? Miluju hotovost. Asi bych se měl začít krýt, ale mně se nechce. - Jsme v dalším levelu. O co jde? - Tohle je záporák Travis. - Jde po tobě. - Pane, našli jsme ho! Tohle je pro změnu Nick Offerman ze seriálu Parks and Recreation. Teď ho nemůžu brát vážně. - Co to má s rukou?

- Má kovovou robotickou paži. Divím se, že má protézu, ale pořád chodí vyfiklej v kvádru. Nos rolák a tvůj život bude o 40 % snadnější. Je načase poslat na něj Světice. Tvá vlastní agentura tě teď chce zabít a poslala na tebe prvotřídní vražedkyně, které si říkají Světice. Jde o několik vraždících jeptišek. Tohle mi půjde, protože jsem vyrůstal v katolický rodině. Chvíli jsem chodil i na katolickou školu.

A taky se mě tam snažili zabít. Začíná to ve chvíli, kdy Světice vyhodily do povětří tvůj hotelový pokoj. Proč na sobě mám ten dámskej hedvábnej župánek? To jsem vylez někde z lázní? Sotva mi to zakryje rozkrok. - To jsou ty jeptišky? - Jo, ty tři jeptišky nahoře máš zabít. Přejdi přes silnici, musíme se převléknout. - Jdi k tomu strašákovi. - To se oblíknu jako strašák? - Jo. Díky tomu župánku se z něj vytratila veškerá mužnost, a teď z něj bude strašák.

- Teď zmáčkni... - A. - Jde se na věc. - Vzdej to, 47. - Víme, že tu jseš! - Hned vedle nás jeden stojí. Snaž se být potichu. Máme sošku hulu tanečnice, kterou je můžem omráčit. - Soškou hulu tanečnice? - Máme ji už od... - Co máš proti bouchačkám? Máme bouchačky. - Ale ty uslyšej! - "Byl jsi odhalen." - Teď už ale vědí, že tam strašák zabíjí lidi. Jo, ale to tušili nejspíš od začátku.

Teď odtáhni tohohle chlápka. Tenhle chlap bude mít jednou pořádný trable s bederní páteří. - Fakt. - Hoď ho tam. A zase, vždycky je mám kam hodit. Teď zmáčkni Y. Honem. - Jo! - No to je krása! Rozemleli jsme ho. A tohle žádnej rámus neudělá.

Paráda. Teď už je jim jasný, že to maj spočítaný. Máme tu mrtvého, ale po vrahovi ani stopy. Víš proč? Protože jsem strašák v kukuřičným poli, ty zas*anej zm*de! Něco se mi tu nezdá. To jsou kreténi. "Něco se mi tu nezdá." "Jak to myslíš?" "Slyšel jsem umřít devět chlapů a někdo si hrál s drtičkou na těla." "Nějaký nápady?"

"Nějakej strašák tu kosí všechny okolo, ale to asi nebude on." Napravo od tebe je jeptiška. Chceš zabít jeptišku? - To si piš. - Támhle je. Máš ji, jen jdi k ní. Támhle. Sladké sny! Netušil jsem, že je vraždění jeptišek tak boží koníček. - Dobrá, jak bys tu hru ohodnotil? - Ohodnotili jsme tu už spoustu her. Hitman: Absolution je možná mou nejoblíbenější.

- Páni! - Myslím to upřímně. Budu hodnotit na základě barev. Dejme tomu, že zelená je dobrá. Tmavě červená je špatná. Žlutá je výborná. A okrová je mizerná. Takže tahle hra je akvamarínová. Což není špatný, vlastně je to dost dobrý. Hitman: Absolution mě moc bavil.

A už se těším, až si ho zase někdy zahraju. Všem je jasný, že se to nestane. Protože nevím, jak na to. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podle mě snad nejlepší Conanova recenze. Kéž by se vrátil k tomuhle formátu, kdy hraje čistě s Bleyem. :-)

120

Odpovědět

tak tohle byla conanova nejlepší recenze :D

10

Odpovědět

Hitman je boží:D Sice ho dohrajete za den, ale klidně bych ho vzala jako moderního Assassina z AC. Dohrála jsem ho před deseti minutama a teď si netvořím kontrakty jenom proto, že už nemám čas a páč je mi blbý strávit nad ním další celej den. Jinak Bezradný pařan je skvělej, i když o hře se toho moc nedozvíte:D Btw já hrát Hitmana, kde se musí rychle střílet, na blbým Xboxu, taky se nedostanu dál než za Dianu.

232

Odpovědět

zdielam podobný názor ako Conan na počítačové hry :) nehrám ich, neviem to a ani ma to v podstate nezaujíma ale tieto recenzie stoja za to :) :)

3032

Odpovědět

Můžete přeložit tohohle Conana http://youtu.be/KmDYXaaT9sA :)

181

Odpovědět

Toho už tu dávno máme. :-)
http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/motivacni-proslov-conana-obriena

180

Odpovědět

+BugHer0jo dík, je to dobrej proslov :)

181

Odpovědět

to je super, doufám, že to budete překládat pravidelně...

180

Odpovědět

hottest comic.. nevtipnější komik ?? řekl bych že je to spíš narážka na jeho vzhled..

1915

Odpovědět

Kdepak, tady je slovo hot ve smyslu "populární", "ten, o kterém se všude mluví" apod. Stejně jako například ve spojení "hot topic".

200

Odpovědět

Co by mě ale fakt zajímalo - co znamená to jeho 'Hatašábá' :D

220

Odpovědět

Conanovy recenze jsou luxusní! :D Všechny hry bych s ním hrála, i ten zatracený Farmville!

200

Odpovědět

Už jen za to, že má na tričku nápis GUINNESS 10*.

187

Odpovědět

opět skvělej Conan a skvělá hra, jen sem chvilku měla chuť ho praštit :D

183

Odpovědět

Proč? Jseš jeptiška? :-D

215

Odpovědět

+BugHer0well played! :D

195

Odpovědět

Conan je frajer a ta hra je úžasná :-) jdu si ji stáhnout!.....teda koupit!

1815

Odpovědět

už ji kupuju 10 hodin a šest zbejvá. děs :D

2512

Odpovědět

Chce to víc recenzí od něho!!! Já ho sice nemám moc rád ale u toho se směju v jednom kuse :D

181

Odpovědět

Neboj, má jich asi dalších 6 a chystáme se na ně. Navíc patřej v poslední době na jeho YouTube kanálu k tomu nejsledovanějšímu, takže budou pravděpodobně přibývat nové a nové. ;-)

183

Odpovědět

Máme tu jednu mrtvolu ale vraha nevidíme...Víš proč?Protože jsem strašák v kukuřičným poli, ty zasranej z***e!!! :D :D masakr už od začátku..chci sním hrát hry!!! :D

223

Odpovědět

conan je trapnej a hitman nudná neinovativní hra

18138

Odpovědět

A tvůj komentář není špinavý a nebojí se jít do práce. My víme. :-)

199

Odpovědět

:D hh ty budes urcite nejaky hrac COD, vsak to ma byt stealth hra

182
Další