Conan recenzuje hru Resident Evil 6CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:851
Počet zobrazení:10 690

Na facebookové stránce jste si do dnešního Conanova okénka dost hlasitě řekli o další recenzi, a tak ji tu máte. Tentokrát bude Conan s pomocí kolegy Aarona kosit zombíky ve hře Resident Evil 6. Dobrá práce!

Přepis titulků

Dnes budu recenzovat hru, která ještě ani nevyšla. Navíc je velmi očekávaná, takže z toho máme radost. Jde o Resident Evil 6. Bavte se. Ahoj, tady Conan O'Brien a Bezradný pařan. Dnes to bude stát za to. Lidé z Capcomu viděli pár mých recenzí a z nějakého důvodu je nadchly a přesvědčily, že se ve hrách vyznám. A proto mě požádali, abych zrecenzoval Resident Evil 6.

Tato hra je velmi očekávaná, demo má vyjít 18. září, ale já si ji můžu vyzkoušet už teď. - Přizvu si svého přítele Aarona Bleyaerta. Čau, Bleyi. - Ahoj, rád tě vidím. Pověz nám něco málo o světě hry Resident Evil. Je to už šestý díl, takže to trochu zkrátím. Všechno se točí kolem společnosti Umbrella, - která tajně vytvořila tzv. T-virus... - Jsem ztracen. Už teď nevím, o čem mluvíš. - Ten virus prostě dělá z lidí zombíky. - Jasně, zombíci. - To bylo v prvním díle.

- Takže nějaká firma vyrábí virus, kterej dělá z lidí zombie. Příšernej nápad, kterej se zničehonic vymkne kontrole. To nikdy nechápu. "Co to děláš?" "Pracuji na něčem, co když se pokazí, zahubí celé lidstvo!" "Ale dokud se to nedostane ven, nic nám nehrozí." A kšá! Dobrá, spustíme hru. Čím to začíná? - Stručným nástinem příběhu. - Jdeme na nástin příběhu. - To jsem já?

- Jo. - Jsem hezoun. Prezident Spojených států se chystá vyjít na veřejnost s tím, že zombíky udělala z lidí Umbrella. A pak s z něj stane zombie. - Takže prezident je zombie? - Přesně tak. Z kolika lidí v celý zemi jsou zombie? Ať víme, jestli bude znovu zvolen. To bylo neskutečně násilný. Počkat. - Právě jsem jí zachránil život, viď? - Ano. Tak to by se se mnou měla vyspat.

Takže jsme spolu sami v místnosti. Hele. Půjdu blízko k ní a uvidíme, co z toho bude. V opravdovém životě... by ta ženská už dávno něco řekla. "Dej si odchod!" "Už to není vtipný, Conane." "Nech mě bejt, já už přítele mám."

- Páni, tak jo. - Chci něco zastřelit. - Co to je? - Co to bylo? To se dá zjistit jediným způsobem. Tudy neprojdu. Paráda, jsme v domě nějakýho hordaře. Já přes nic neprojdu. "Přes ty židle se nikdy nedostanu." Cool chlápek s pistolí si neví rady s rozkládacíma židlema. Ten zombík už musel dávno umřít přirozenou smrtí.

Za těma dveřma něco je. Doufám, že to bude zombie. Radím vám, ať je to nějaká zombie. Počkat, nestřílejte! No vida, to je náš producent Jeff Ross. Ano, hlavní hrozbou je pěkně ustrojenej židovskej muž a producent, kterej se schovává v kuchyni. Ten nám stojí v cestě. "Blíží se další show a nedaří se nám sehnat druhého hosta."

Tohle jsem já. "Sklapni! Sklapni, Jeffe! Sklapni!" "Teď mě poslouchej. Klidně nám postačí Taylor Lautner." "Myslíš, že se bude líbit?" "Ano! Věř mi." "Tak jo, fajn. Objednám polívku." Myslím, že je načase podat si nějakýho zombíka. Jak to udělám? Skvělý je na tom to, že tu máme demo, který ještě nikdo na internetu neviděl. Nikdo na internetu to ještě neviděl. Ironií je, že tu hru hraju jako první já, i když jsem ta nejmíň způsobilá osoba, nevím, co dělám, a je mi to ukradený.

Pukněte vzteky. Za tím rohem číhají tři zombie. - Co mám dělat? - Za jednu se pomocí tohohle připlížíš a zmáčkneš pravej dolní. Pořád je kopej. - Dávám mu... Jo! - Jo! To bylo uspokojující! To nejsou zombíci, ale piñaty.

Jo! Ty bláho! - To bylo úžasný. - Pěkně! - Přestaň. - Nepolíbíme se teď? - Teď můžeš říct, že odvedla dobrou práci. Drž červenej knoflík a pak zmáčkni jeden z těch horních. To ne, omlouvám se. Chtěl jsem ji pochválit, a málem jsem ji kopnul. - Ty taháš nůž? - Ani nevím, že nějakej mám. Chci té krásce jenom složit poklonu. - Dobrá práce.

- Hele, jak se na mě dívá. - Pěkně! Dobrá práce. Dobrá práce. - Jsme Kanaďani. - Dík za pochvalu. To snad není pravda. Dobrá práce. Dobrá práce. - Pěkně! - Dík za pochvalu. Pěkně!

Pěkně! - Dobrá práce. - Sleduj, jak na mě čumí. Dobrá práce. - Dík za pochvalu. - Jo, už můžem jít dál. Jdem. Co to tu máme? Sushi? To je sushi. Pak tam jsou nějaký crostini a víno. Můj chlápek má hlad.

Tamhle vidím zombii. - Jo. - Jde se na lov! - Je po něm! Je po něm! - Pěkně! - Je po něm! - To bylo boží. Teď musí čumět. Vím, že jsem neudělal nejlepší první dojem, ale dal jsem se do kupy a toho zombíka jsem si pěkně podal. Dobrá práce. Pro takovýho borce je to hrozně trapný gesto. Kdyby radši přestal nakupovat kožený bundy a vymyslel něco hustějšího.

Sakra! Koušou tě! - Pěkně! Bože můj! - Viděls, co jsem udělal? - Paráda. - Naládoval jsem do ní snad 50 nábojů. Na, chvíli si to vem. Už to nezvládám. Počkej, tady se musí... Musíš je... Musíš je střelit! Pravej dolní! Miř jim na hlavu. - Pořád střílej!

- Zkusíme to spolu. - Takhle by se to hrát nemělo. Sklapni, pomoz mi. Sklapni a dělej něco! - Došly nám náboje, nevím, co mám dělat! - Došly náboje? - Nůž! - Vem nůž, jo. Jo! Uříznul jsem mu palici! Uříznul jsem mu tu jeho přiblblou šišku! V té hře se dá hrát za tři různé týmy. Teď jsme Jake. Na Jakeovi je zajímavý to, že jeho krev je klíčem k vymýcení C-viru. Zatím je to jen další hollywoodská pohádka.

Fuj, z ramena mu plandaj nějaký špagety. - Proč se sakra mění v brouka? - Panebože, má tu holku. Nech si zajít chuť. Ta je moje! Páni! Jseš v tom fakt dobrej. Pěkně. Co to sakra bylo? Má humří klepeto. Abych ho porazil, budu potřebovat tatarku. Jedině tak přemůžete humřího muže.

"Nechte rozpustit máslo!" Tyhle ještěři jsou nový. Proč se tu všichni měněj v korýše? - To nic. - Jo, pořádně mu nalož! - Těch ale je. - Nech to na mně. Šťastný a veselý! Kop s otočkou. To je ono!

Dobrá, tak jsme si zahráli a já se s vámi podělím o svůj názor na Resident Evil 6. Grafiku to má skvělou. Navíc jsem poprvý ve hře něco úspěšně zabil, to se mi líbilo. Takhle se mi nedařilo od dob Pongu. Příběh byl zbytečně složitej. Zombie žánr by měl bejt prostej. Vidíš zombie, tak ji zabij. Nemám rád, když se měněj v těstoviny a nakonec jsou z nich korýši. Mate mě to a mám z toho hlad.

Takže na stupnici od 1 do 1500, přičemž 1400 je nic moc, 1100 je naprostá pecka a všechna záporná čísla jsou ještě lepší, dal bych téhle hře asi 35. Těšte se na 18. září, kdy má vyjít demo. A... Tohle byl Resident Evil 6. Bavte se. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (59)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:54 - 2:18 a 4:03 - 4:55, tie najlepsie momenty z videa, uz len vdaka nim ma odo mna za 10 :D

201

Odpovědět

namyslenej blbecek

1899

Odpovědět

Tak ti říkají doma ?

346

Odpovědět

+sochonano

263

Odpovědět

Proč? Nebo to je u tebe automaticky každý komik?

235

Odpovědět

+R3diProtoze ma akorat tendenci vsechny kolem zesmesnovat. A to jeho prehravani je taky strasny.

1825

Odpovědět

+TheMaara0Je vidět, že Conana vůbec nesleduješ, protože ten má do namyšlenosti daleko. Snad každý video zesměšňuje sám sebe.

00

Odpovědět

Nech mě být, přítele už mám - to říkali ty ženský v obchodech v Mafii 2, ne? :D

221

Odpovědět

By me celkem zajímalo jestli si to předem nezkoušel, protože já kdybych si sedl k xboxu tak bych nevedel na co mám mačkat. Díky za překlad videačesky

202

Odpovědět

Těch her na Xboxu hrál už víc a samozřejmě že není ve videu všechno. I v ostatních recenzcíh je vidět, že Conan hraje hru mnohem déle a pak se sestříhají nejlepší a nejvtipnější okamžiky a levely. ;-)

242

Odpovědět

Viac Conana, 11/10

215

Odpovědět

Co že to recenzoval? Tekkena? To, že rozmlátíte bandu zombíků kopama myslej fakt vážně?

2011

Odpovědět

true story bro :/

214

Odpovědět

ta hra je podle skutečný události, tos nevěděl?

251

Odpovědět

+jimdoorpřilepit joystick a nějaké turbo na kop a mohl bys to vyhrát aji bez hraní....teda pokuť bys nenarazil na hromadu židlý naházených na kupě.. Vždyť to i Conan dával :D

211

Odpovědět

Conan opět nezklamal ale ta hra je hrozná .. Hrál jsem jí a je vidět že to dělali japonci a ty podle mě hry dělat neuměj . Vlásky nagelovaný , komba až na strop a ta hratelnost ...

1832

Odpovědět

Nechci dělat chytrýho, protože nejsem, ale 1:40 myslím, že říká "re-elected". Tedy aby věděli jestli bude znovu zvolen na základě procenta volících zombie :)

190

Odpovědět

Díky, dává to větší smysl. :-) Zrovna u téhle věty jsem si nebyl jistý, jak to myslí a posílal jsem ji i rodilému Američanovi, který mi na to napsal, že říká: "How many people in the country our zombies; that will determine weather he's real acting."

Čili díky mockrát, opravím a chválím tvůj odposlech. ;-)

201

Odpovědět

+BugHer0Rodilý eméričan je buďto negramotný (v jižnějších oblastech obvyklé), či nahluchlý.
How many people in the country (our->are) zombies; that will determine (weather->whether) he’s (real acting->???)

180

Odpovědět

Conan super jako vždy, ale ta hra. Bože můj ..... Takto dnes vypadá dřívější vrchol herního zombie hororového žánru ?

193

Odpovědět

Bohužel, zombie hry dnes nestoji za nic... Možná až na Dead island riptide

193

Odpovědět

+JakeeJeště to upravím ono většina dnešních her nestojí za nic, až na světlé vyjímky jako DeusEX:HR, Bioshocky, první 2 díly DS a první 2 díly ME.

Vetsine her chybí i tak základní vec jako je adekvatni obtiznost a nebo alespon nejaka vyzva. Mluvím tu pouze o singlu.

1814

Odpovědět

+Jakeebullshit... je plno dobrých her, ba skvělých her... spíše se člověk pak pozastavuje nad tím, když si někdo sám sprzní svou značku, která ho vytáhla na vrchol (série NFS...)

180

Odpovědět

+JakeeTak uved nejakou opravdu dobrou hru v posledni dobe, rad vyzkousim. Mluvim o singl titulech.

180

Odpovědět

+JakeeZábavná a celkem povedená zombie hra je dle mě Dead Rising 2

182

Odpovědět

+JakeeTeď dobrá hra je Metro Last Light :) Doporučuju

181

Odpovědět

+Jakeehru dead island jsem dohrál, ze začatku mě nebavila ale potom to byla sranda ( hrali jsme s kamošem ) :-)

180

Odpovědět

+JakeeDead Island: Riptide vřele doporučuji, obvzlášť ve 4 lidech je to nářez :D

180

Odpovědět

Borderlands 2

180

Odpovědět

mnoo, po první Episodě, co jsem dohrál musím konstatovat, že je to pecka... budu pravidelně informovat, zatím dobrou noc.

1915

Odpovědět

Ty recenze jsou super, ale až na to hodnocení, kdy se snaží být za každou cenu hodně vtipný. Jinak Resident Evil 6 je považovaná za nejhorší her z této série. Zombie co používají zbraně je fakt úlet.

192

Odpovědět

Resident Evil : Survivor na PS 1 byla dobra hra a krom zombie tam bylo i spoustu dalsich mutantu a pokud si dobre pamatuju jedni ty zbrane taky meli a rozhodne to nevypadalo ulitle.

180

Odpovědět

Recenze her od Conana my vždycky pozvedne náladu. :D

180

Odpovědět

hoarding se u nás překládá spíš jako hromadění, v tomhle případě teda hromadič

188

Odpovědět

Tihle residenti sice nepřipomínají původní díly, ale je to super teamová hra. Se svojí přítelkyní jsme se poznali právě při hraní resindentů a musím říct, že je fajn mít někoho, na koho se můžete spolehnout, že nenechá zombie sníst váš mozek. :) Je to fajn hra... a ona je fajn holka :P

183

Odpovědět

Ten obal - giraffe getting a blowjob :D Cannot be unseen.

200

Další