Conan, Andy a Aaron hrají Halo 5: GuardiansCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:518
Počet zobrazení:8 089

Je tu historicky první týmová epizoda Clueless Gamera. Na jedné straně barikády stojí Conan, Andy a Aaron, na druhé herci ze seriálu Sillicon Valley. Komu se v akční střílečce Halo 5 povede lépe a komu zbudou oči pro pláč? To se dozvíte už za malý okamžik.

Přepis titulků

Vítám vás u první multiplayerové epizody pořadu Clueless Gamer. Přepisujeme dějiny. Dnes si zahrajeme očekávanou novinku Halo 5: Guardians na Xboxu One. A proti nám budou hrát herci ze seriálu Silicon Valley. Už za chvíli se... Nemávej! Už za chvíli se střetneme na bojišti, ale nejdřív si představíme všechny hráče. - Jakou barvu máme, Bleyi? - Červenou. Jsme červení a já jsem kapitánem našeho týmu.

Opovažte se něco říct! Tým Silicon Valley je modrý a jeho kapitánem bude Thomas. - Jo, přesně tak. - Jo, bude kapitán. - Tati, mám tě rád. A ještě něco. Tým, který prohraje, přijde o svůj pořad. A při remíze zrušej nás i vás. Přesně tak. V případě remízy končíme všichni. Dobrá, pánové, jatka začínají.

- Máme zmáčknout start? - Právě jsem prohlásil, že začínají jatka, a vteřinu na to se mě ptá, kterým knoflíkem se to spouští. Bojiště Fathom je spartská výzkumná základna ukrytá hluboko pod hladinou oceánů vodní planety Beta Gabriel. Zbývá pět minut. - Máme pět minut. Musíme je zabít. - Pět minut! Zbývá pět minut! Co se děje?

Netuším, která bije. - Ne! No tak! - Jsem elegán a miluju krev. - Kam se všichni poděli? Kdo to je? - Jde se na věc! Po kom střílím? Po kom to střílím? Proč běhám pozpátku? - Takhle nás zabijou! - Dostal jsem se do nějaké podvodní fabriky. - Musíš zabíjet ostatní. - Když já nikoho nevidím! Musíš koukat na mapu. Jsem jako můj táta, když hledá v noci potmě něco na zub.

Hej, kdo mě zabil? - Kdo to byl? - Tvůj skvělej kámoš Tommy Middlesteen! Chci odsud pryč! - Výsledky. - Cože? - Co se stalo? Co se stalo? - Modří vítězí! - Páni, nějak jim to jde. - Řekni sbohem svý show, Conane. Já žádnou show nepotřebuju. Mám vlastní stránku na Fleru. Většinu času jsem strávil střílením do prosklené zdi, protože jsem chtěl pustit toho obřího žraloka dovnitř.

Mohli byste v tomhle kole vždycky zařvat: "Juhů, jsem tady," abych věděl, kde se bojuje? Rozkaz. - Pořád nikoho nevidím. - Tady! Juhů! Tady jsem! Já tě střelil! Jak to žes neumřel? - Tak jo, ju hů! - Cože? - Juhů!

- Pomoc! - Do haj*lu! - Co je? Ku*va! Do p*dele! Andy, zklidni hormon! Vůbec nám to nejde. Jsme tak špatný, že to ani nechápu. Jo, máme to. Podívejte se všichni na skóre. - Byli jsme lepší.

- Já jsem byl lepší. - Už jste mě párkrát zabili. - Jo. Ať zvedne ruku ten, kdo mě už zabil. - Všichni jste mě už zabili? - Jo. - Jo. To nemáte ani špetku úcty? Jsem v týhle branži už 22 let. Když mě uvidíte, měli byste se uklonit a nechat mě v klidu projít. Conane, my jsme prostě jiný. TJi, jak to zatím jde?

Jak se ti hraje? Dvakrát jsem tě zabil. A obě dvě ty smrti jsem si krásně vychutnal. - Takže žádná lítost. - Ne. - V tvých očích postrádám empatii. - Jsem sociopat, testovali mě. - Fakticky. - Už jsi zabil Andyho? Jo, několikrát. Jednou při tom čuměl do země, jako by něco hledal. Ale stejně jsem ho odkrágloval. Andy se totiž vydal na misi, a zapomněl si vzít svoje léky. - Je z toho nesvůj.

- Pořád tam hledám ošetřovnu. - Jak přistupuješ k té hře ty? - Hlavně chci mít klid. Stát někde v rohu a nikoho si nevšímat. V té hře je spousta násilí, ale kdo si ho bude pamatovat? Pánové, nyní odcestujeme do jiného světa. Zamíříme na vrchol mrakodrapu, takže jsem zvědav, jak se vám bude dařit vysoko v oblacích. Empire je vysoký mrakodrap stojící v hlavním městě Andesie jménem Noctus. Conane, na tohle je tvůj scénář krátkej, stejně budeš muset číst.

Jdem na to! Asi nechápu, co mi tím chtěl říct. Klidně převrať stůl, ale tvůj strach bude pořád pod ním. Cože? Sakra, asi jsem se právě zabil. Kluci, musíme zabrat. - Bože můj, my vedem? - Jo, vedem! - Konečně. Miř doleva.

Jsou tam. - Juhů! - Jo! NÁVRHÁŘ MULTIPLAYEROVÝCH MISÍ VE HŘE HALO Jo! Zneškodnění! Co to sakra bylo? - Ne. Ne! - Jo! Jooo! Takhle se to hraje!

Tak jo, teď si spolu zkusíme místo střílení jen tak povídat. - Dobře, jdem na to. - Čau, Thomasi. - Ahoj. Jak se máš, Conane? - Čau, Andy. - Dobře. Co ty? Andy, necítíš se odstrčeně? - Chceš vidět otočku? - Jo, zatoč se, Thomasi. Dívejte, Thomas se točí! - To ne! - Já za to nemůžu! Byla to nehoda!

- Tak jo, tak jo. - Teď je to... - TJi! - Takhle začínaj války. A je po něm! - Andy, tys ho zabil. - Jo! - Andy! Počkat, pořád se hraje. - Cože? To ne. - Pro mě je hlavní, že jsem někoho zabil. Musím to zavolat mámě. Pánové, co takhle poslední kolo ve stylu "vítěz bere vše"?

- Jo! - Jo. - Jdete do toho? Dobrá, ještě jeden návrh. Thomasi, mám tu 500 dolarů v hotovosti. Dám ti je, když půjdeš do našeho týmu místo Andyho. - 500 babek? - Cože? - Team Coco tě vítá! - Padej. Andy, stůj na místě, dokud k tobě někdo nepřijde. Team Coco povstal z popela jako bájný fénix!

- Zabil jsem Tommyho. - To těžko. - Ne, fakticky. - To jsem byl já. To je paráda! Jsem rád, že to dneska můžu prohrát dvěma týmům. - Já už teď střílím do všech. - Kdo mě střelil? Promiň. Jo! - Konec hry!

- Vyhráli jsme! Team Coco! Jo! Thomasi, Thomasi... do pěti si sbal kufry a vypadni z bytu. Vážně. A teď upřímně. Kluci ze Silicon Valley nám dali co proto. Pánové, sice jste hráli v týmu, ale každý z vás si zaslouží trofej.

- Takže... - Cože? - Jo, tady jsou. - Jsou jenom dvě! - Všichni jste hráli stejně dobře. Moje má pompony. Skoro všichni. - Někteří vynikali trochu více. - Jsme prostě borci! Klídek, ten záběr nikdo nezmrazí, takže marná snaha, a navíc jsem nedomluvil. - Třeba to vyjde.

- Ne, nevyjde. Klidně si skočte. A nikdo to nezmrazil, protože tady velím já. - A je tu konec. Hráli jsme Halo 5... - Guardians. - ...která vyjde... - 27. října. 27. října. Kluci, dneska jste nás porazili a odnesete si obří trofeje, ale pořád jste v mým studiu a já rozhoduju o tom, kterej záběr zmrazíme. A nás tři čeká parádní léto! Další herní videa a nepovedené záběry najdete na teamcoco.com/cluelessgamer. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Porad jsem tam tak nejak v hloubi duse chtel vic TJe Millera, kdyz zahlaskuje tim svym hlasem, stoji to za to (viz strach pod stolem)

11

Odpovědět

Klidně převrať stůl, ale tvůj strach bude pořád pod ním! Já žádnou show nepotřebuju, mám vlastní stránku na Fleru! :D Pro mě jeden z nejlepších dílů Bezradného pařmana a kluci ze Sillicon valley jsou perfektní!!

100

Odpovědět

Halo 1-2 narez, super grafika, super AI nepratel. Super pribeh.
Halo 4 - nuda.. sracka.. 90% casu sem tam chodil sam jen za nosem uprostred krajiny a kosil enemaky..
halo 5 vypada dobre, tak uvidime. Pokud by tam dali nakej aim-assist pro nooby co to neumi s gamepadem, tak bych o XONE uvazoval.

12

Odpovědět

největší HYPE-TRAIN mám stejnak z Fallouta 4

114

Odpovědět

No mě Fallout efektivně minul, já byl spíše Baldur's Gate fanboy, ale Halo 5 to promování tlačí taky brutálně.

22

Odpovědět

Metal Gear Solid 5 ho roznese jak nic, Kojima je velký detailista. :D

27

Odpovědět

6.27 - Andyho radost ze zabití... k nezaplacení :D

321

Odpovědět

6.38 tam je čas titulek ;)

212

Odpovědět

A 2:45 je tam "Mohly byste" :)

71

Odpovědět

Obojí opraveno. Díky. ;-)

131

Odpovědět

+BugHer0díky za Conana :)

81