The MovieAngry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:665
Počet zobrazení:7 263

Chvíle, na kterou spousta fanoušků Nerda napjatě čekala, je konečně zde! Celovečerní AVGN má svůj první trailer a slibuje béčkovou akci a odkazy nabitý snímek s nejznámějším nerdem internetového světa. Předběžné datum vydání je v současné chvíli "odhadováno" na léto 2013, takže Jamese ještě čeká spousta dokončovacích prací. Přesto se však můžete podělit o dojmy z této první ochutnávky.

Přepis titulků

Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Tento trailer je vhodný pro vaši prdel - Měl bys zrecenzovat E.T. - Ne! E.T.! E.T.! E.T.! Nejhorší hra všech dob Jeden člověk musel tu hru naprogramovat za 5 týdnů. To je kokotina! Kámo, přesně tohle jsi říkal v tom videu! To už člověk nemůže být ani nasranej, aniž by v tom byl podtext?

Proslulý mýtus Je to ta nejhorší hra, ale taky nejlepší příběh. Atari údajně stáhlo všechny cartridge a nechalo je zakopat uprostřed pouště, protože ta hra byla tak strašná. 30 let stará hanebnost A když se o tom hráči dozvěděli, nikdy na to nepřestali myslet. Musím fanoušky zachránit. Nerdova výprava Najdeme to místo a dokážeme, že tam nic není.

Pak se na to snad zapomene. za odhalením pravdy Co říkáte na nový Nerdmobil? Ptakobol, s. r. o. Změnit videoherní historii Právě zde, v poušti v Novém Mexiku, se údajně před lety něco odehrálo. Ano, hádáte správně - E.T. Zdá se, že hledají mimozemšťany.

- Vždyť Roswell je odsud pár hodin. - To místo, kde havarovalo UFO? - Přesně! Roku 1947. - Pro Kristovy pongy, jeden podvod nestačí? Za nimi, McButterová, šlápněte na to! Teď mě poslouchejte, kreténi. Tímhle vám do hlavy vyvrtám druhou prdel! Měl jsem slibnou kariéru ve výzkumu aerodynamiky. - Přidej! - Jo! - No tak, šlapej! No tak, chlape.

Přece neporušíš kodex! Sex je pro nooby, nerdi pařej! Něco mi říká, že nejsi jen tak nějaký pařan. Ale TEN pařan... Zbláznil ses? Víš vůbec, kde Oblast 51 leží? Mezi Oblastmi 50 a 52? Tvou největší slabinou není nenávist vůči té hře, ale láska k tvým fanouškům. Hele, viděl jsi mě hrát Top Gun?

Věř mi, nic pěknýho. Co tu ksakru dělaj ty debilní krabice?! Do prdele práce! Co je do prdele tohle? Kde mám tu zasranou ruku?! Nahoru, nahoru! Zrychli! Zpomal! No tak, to toho ještě nemáš dost? Práce Nerda nikdy nekončí.

Tak co na to říkáš, Nerde?

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

husty :oD moc se tesim uz x let co to ohlasil

190

Odpovědět

Herní fanoušek natočil film pro herní fanoušky. Všechny jeho epizody jsem viděl alespoň 2x na Cinemassacre a pořád mě to baví. Myslím si, že to bude hlavně pocta všem filmovým klišé a béčkovým filmům. Trailer mě navnadil :-)

190

Odpovědět

Mám to úplně stejně. Zrovna včera jsem zase koukal na oba Terminátory v jeho podání. :-) Taky jsem zvědavý a moc se těším, protože James má přehled, ví o čem mluví a nebojí se použít prakticky žádného typu humoru - fekální, černý (kde mám sakra ruku?). A jestli ten film bude odkazem na různá filmová a herní klišé částečně zparodizovaná a jeho AVGN zážitky (viděl jsi mě létat s TopGun? Nic pěkného - fanoušci znají, znají jeho přistávací postup: LEFT! LEFT! RIGHT! UP! DOWN! a BUM! :-D ), tak to bude bomba. Fakt se těším.

190

Odpovědět

Nejlepší hláška z traileru "Kde mám tu zasranou ruku? " :D

200

Odpovědět

Vsadím se, že ty baby ho stáli půlku jeho rozpočtu :D Ale těším se, čeká nás doposavaď nejdelší recenze na E.T! :D

1913

Odpovědět

Akorát by mě zajímalo kde se hnal sponzory.

190

Odpovědět

Na Indiegogo vybral od fanoušků přes 325 tisíc dolarů, což dle mého na nezávislý film není vůbec málo.

190

Odpovědět

Jo moderátoři musí napsat petici.

190

Odpovědět

Nevím, jaka je maximalni možná délka videii na youtube, ale myslím, že by bylo nejjednoduší ukecat na Facebooku Jamese ať ten film třeba po částech dá na youtube a pak by se to tady na webu překladalo nějakou dobu misto AVGN. Určitě je to snažší, než prosit ho o vydani filmu v CR

1833

Odpovědět

Na YouTube jsou i filmy delší než dvě hodiny. Ale tady bych osobně uvítal, aby se titulky objevily třeba na titulky.com, nemusí být všechno on-line. Takovou věc raději stáhnu do PC.

190

Odpovědět

Rozhodně nečekej, že bude volně ke shlédnutí na youtube.

191

Odpovědět

+Spoonerčasem snad jo

192

Odpovědět

Ne, musí to být v kině! A všichni půjdou z Hobita rovnou na tohle :D.

202

Odpovědět

Aby nakonec tenhle film nebyl lepší půl roku před vydáním než půl roku po vydání :). Jinými slovy, čekám od toho pouze sr*čku s fajn hlavním představitelem. Bože nerdů, ať se v tom AVGN nadosmrti neztrapní...

1834

Odpovědět

on se asi zbláznil.... ale ten konec... :D :D

180

Odpovědět

The film is expected to be completed in the summer of 2013, but only time will tell. Independent films take a long time to finish. This one is no exception. It’s eventually expected to be released on DVD and/or Blu-ray, and to be available around the world, after showing to some live audiences in theater venues. Digital downloads is also an option. The immediate goal is to finish the film first.

Pravděpodobně dokončeno jaro 2013...postprodukce trvá dlouho...Pravděpodobně bude dostupný na DVD/Blu - ray...dostupný po celém světě...pravděpodobně uveden v některých kinech...stahování je také možnost. Nejdůležitějším cílem je ale dokončení filmu

(Neni to doslova, omlouvám se zde přítomným profíkum:)

192

Odpovědět

JO, VIDIM SUMMER JE SAMOZŘEJMĚ LÉTO :DDDD

191

Odpovědět

Akorát je asi nepravděpodobný, že by se to dostalo do českejch kin. Možná bysme měli založit nějaký hnutí. :-D

192

Odpovědět

Dneska založit hnutí není problém...Natočíme střihák jak prosíme o uvedení do kin a americká duše, která zbožňuje virální videa nám půjde na ruku :D.

190

Odpovědět

Vlastně ani nevím, má to jít do kin v USA? Nebo to bude distribuovaný čistě na DVDčkách?

190

Odpovědět

+BugHer0Pokud vím, James říkal, že to v kinech půjde. Kdyby to stihnul vydat do července, mohlo by to běžet na Festivalu Fantazie.

190

Odpovědět

+BugHer0chm ... to by mě taky zajímalo :D asi napišu vzkázek na fb na Nerdovy stránky..

190

Odpovědět

+BugHer0Napíšeme mu petici, ať to přiveze do ČR :D.

190

Odpovědět

Patřím k těm co nesnáší parodie, fekální humor, sprosťárny a celkově neslušné vyjadřování...ale Nerd je prostě moje guilty pleasure. Na tenhle film budu čekat s pohotovostním kyblíkem popcornu.

212

Odpovědět

Nemůžu se dočkat, tohle bude pecka. :D

190

Odpovědět

Film roku 2013!

191

Odpovědět

To bude ale blbost.Nesnáším dělá ty hovadiny jak tam měl spidermana a tyhle blbosti a ted o tom udělá i film....

18117

Odpovědět

Lidi s normálním IQ pochopí, jak a co tou svojí show myslí. Ostatně zástupy fanoušků mluví za vše. A takové jako ty, kteří nejsou schopni vyplodit českou větu tak, aby nezněla jak z Google Translator, tak ti nám jsou ukradení... :-P :-D

203

Odpovědět

+noirut64Don´t feed the trolls!

201
Další