The Movie (druhý trailer)Angry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:231
Počet zobrazení:6 086

21. července! To je datum, kdy mohou diváci poprvé zhlédnout očekávaný celovečerní film na motivy webseriálu Angry Video Game Nerd, který si i u nás vybudoval širokou fanouškovskou základnu. My vám prozatím přinášíme druhý oficiální trailer k tomuto snímku a především klíčovou informaci - film bude uvolněn do digitální distribuce již 2. září, ne tedy až v zimě, jak se původně předpokládalo! Také už se tak těšíte? Dejte nám v komentářích vědět, co si o tomto Jamesově počinu zatím myslíte. Video není vhodné pro osoby mladší 18 let! Přehled dosud přeložených epizod najdete ZDE!

Přepis titulků

Tento trailer je vhodný pro vaši mámu Výzkumy ukázaly, že dnešní pařani hrají hry, které nesnášejí. Čím horší hra, tím lépe. Představuji vám zbrusu novou hru pro novou generaci! A on je v tom ještě podpoří. Naprosto geniální. Přeci lidem nemůžu vnutit tak příšerný hry! Prodáš cokoliv, co bude zrovna na pultu! - Měl bys zrecenzovat E.T.!

- Ne! Tu hru ani fyzicky hrát nemůžu. Jako dítě mě navždycky pokřivila. To už radši seknu s recenzováním úplně. Musíme ochránit další generace před emociální újmou. Nesmíš to vzdát. Je to ta nejznámější z děsných her. Atari údajně stáhlo všechny cartridge a nechalo je zakopat uprostřed pouště, protože ta hra byla tak strašná. Takže hodláš ignorovat tucty očitých svědků? Vážně věříš, že zahrabali dva miliony cartridgí v zajebaný poušti?

Jestli v tom písku najdeme cokoliv, zrecenzuju to. Zahraju si klidně úplně všechny. Tak fajn, platí. Firma Ptakobol, s. r. o. plně hradí veškeré výlohy. Zdokumentujeme výpravu. Bude z toho skvělý materiál před velkou recenzí. Právě zde, v poušti v Novém Mexiku, se údajně před lety něco odehrálo. Ano, hádáte správně - E.T. Mimozemšťan. Tak o to se postarám.

- Za nimi! - K tomuhle jsem se neupsal! No tak, klídek... Chceme se zeptat na pár věcí ohledně E.T.ho. E.T.? Nažerte se olova, vy šmejdi z F.B.I.! NE! - S tou recenzí to nevypadá nadějně. - To je pech. A já se zrovna začínal těšit. - Fakt? - Ne! Držte si prdele!

Nadešel čas změnit chod dějin v záchod mrdějin! V digitální distribuci od 2. září 2014 Vydání na DVD / Blu-ray bude oznámeno

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak jsem to videl a je to s**t :(((( zacatek je dobrej ale potom je to proste az moc crazy

00

Odpovědět

Film v plne verzi s cz subs zde http://movies.sosac.ph/cs/player/angry-video-game-nerd-the-movie-2014
(vyzaduje premko ale to stoji jen 72kc /mes ja si ho platim.. sou tam tuny filmu) jinak asi to bude i na uloz.to

00

Odpovědět

Doufám že nerd natočí recenzi o svém filmu, protože to je hrozná s****a. Ale to máme tak rádi ne? :-)

10

Odpovědět

Angry nerda neznám a podle traileru mi nepřišel příliš angry, spíše je to takový angry teddy bear ... za což určitě dostanu tunu neokomentovaných downvotů od jeho faninek :) Čekal jsem nějakého angry trotla jako je Aaron (Online Gamer), každopádně asi nasleduju a na film se budu těšit (s rezervama, bude to pakárna).

01

Odpovědět

Ten efekt, jak ta dodávka padá ze srázu vypadá fakt real :)

90

Odpovědět

docela by bylo pěkné kdyby bylo nějaké promítání v kině než jen aby to bylo na dvd

00

Odpovědět

Bude překlad alespoň k digitální verzi?

101

Odpovědět

Bude :)

261

Odpovědět

+DJ ObelixA co doprelozit od Nerdika videa?

110

Odpovědět

Ve filmu bude nejspíš hodně narážek na předchozí recenze takže si před schlédnutím filmu sjedu ještě všechny předchozí díly abych měl plný zážitek :) to bude nářez moc se těším :)

153

Odpovědět

Microsoft im tú zápletku trochu pokazil keď sa rozhodli tie E.T. cartridge fakticky vykopať.

373

Odpovědět

Vypadá to námrdově.

192

Odpovědět

Nedá se to brát jako regulérní film. Nejspíš prostě seskupení všech filmových klišé a nespočet narážek na nerdovi recenze. Takže myslím, že to bude k***a boží.

643

Odpovědět

Nerda mám sice rád, ale ten film bude neskutečná s****a

7159

Odpovědět

je rozdíl v tom snažit se natočit dobrý film a udělat "hroznou sračku" a v tom snažit se natočit sračku a natočit "super sračku" :D

876

Odpovědět

+Tombas:D tak tys mě zabil kámo

615