Želvy Ninja III, druhá částAngry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:6 025

Tento týden spolu s Jamesem dokončíme recenzi na otřesný závěr filmové trilogie o Želvách Ninja a skoncujeme i se samotným VHS zdrojem tohoto nepopsatelného zla. Video není vhodné pro osoby mladší 18 let! Přehled dosud přeložených epizod najdete ZDE!

Přepis titulků

Vítejte zpět u mé recenze filmu Želvy Ninja III. Tohle je její druhá část, takže se nejdříve podívejte na první díl. Teď k příběhu. Ani vám nevím. Myslím, že April koupí ve vetešnictví nějakou lampu, která je přenese v čase. Představivost tvůrců mě fakt dojímá. Takže Želvy jsou ve starověkém Japonsku a Michelangelo je unesen, takže jej musí zachránit a vrátit se do současnosti.

Dokonce tu není ani moc bojových scén. Abych to dokázal, vraťme se k prvním dvěma filmům a spočítáme si je. Ale pouze ty se Želvami. V jedničce tu máme Rafa proti Caseymu, jedna. Raf zachraňuje April před klanem Foot, dvě. Raf na střeše a zbytek Želv se přidává, tři. A závěrečná bitva. Všichni proti klanu Foot a Trhačovi. Můžeme to počítat jako jednu závěrečnou bitvu, takže to máme čtyři bitvy, z nichž ve dvou jsou všechny Želvy.

Přesuňme se ke dvojce. První bitka v nákupáku, jedna. Potom v laborce, dvě. Raf na smetišti, tři. Pak záchrana Rafa ze skládky proti Tokkovi a Razharovi, čtyři. A závěrečná bitva v klubu. Pět bitek a ve čtyřech byli všichni. Ve trojce máme boj v kobce bez Michelangela, jedna.

Pak je tu bitka u řeky, opět bez Michelangela, dvě. A nakonec závěrečná bitka se všemi čtyřmi želvami. Pouze tři bitvy a jen v jediné byl i Michelangelo, což mě nebetyčně sralo, protože byl můj oblíbenec. Některé scény jsou naprosto směšné. Když je April zavřená v kobce, podívá se na chlapíka naproti a řekne: "Casey?" Aha.

Takže mi chcete říct, že Casey Jones měl japonského předka? I kdybych na to přistoupil, proč mu říká Casey? Čeká, že jí odpoví? A aby to nebylo trapný málo, přicupitá na scénu krysa - a April řekne: - "Ty jsi mi taky povědomý." Cože? Nechcete snad říct, že... Panebože, fakt jo... Přísahám, že tenhle střih jsem nedělal já. Ve filmu je přechod z krysy na Tříšku, čímž naznačují, že tahle krysa je Třískův předek.

April mě vážně nepřestává udivovat. No jasně že ta posraná krysa vypadá povědomě. Je to krysa! Já teda od sebe krysy nerozeznám. A jak to, že ze všech krys v kobce je zrovna tohle ona? Musím říct, že tohle byla kurevská konstelace hvězd. April potká Caseyho i Třískova předka během pár vteřin? Ještě bych pochopil Třísku, který z Japonska pochází, ale oba dva?

Tak tomu říkám kurevská náhodička. Víte, co ještě nemůžu vystát? Tohle. To schovávání do krunýře už je fakt starý. Poprvé to bylo fajn, ale už toho snad bylo dost. Líbilo se mi ve filmu aspoň něco? Stydím se to přiznat, ale taneček na Tarzan Boye je vrcholem filmu. Všechny želví filmy jsou plné špatných vtipů a narážek na filmy. Ale tady už to dovedli do naprosté absurdity. Předtím to byl trapas, ale tohle je trapas nad trapas.

Několikrát během filmu udělají mokrýho Vilíka. Čas na mokrýho Vilíka! Dost hrozný. Ale aby se to netáhlo do nekonečna, sestavil jsem žebříček deseti nejhorších hlášek z Želv Ninja III. Desáté místo. Asi jsem spolkl žábu, snad to nebyl můj předek. Spolkl žábu a doufá, že to nebyl jeho předek.

Tak asi proto to jsou želvy. Deváté místo. - Heleme se, Tři moulové. - Jo. Larry, Curly a Moe. Ještě že je nám vyjmenoval, kdybychom neznali jména všech postav. Osmé místo. Páni! Nohy až na zem! Radši bez komentáře. Sedmé místo. A máme tu Star Trek, kluci.

Máme tu Star Trek... Šesté místo. Co kdybychom se v tom vesmíru zamotali a skončili v Godzillalandu? Haha, chápete? Japonsko - Godzillaland. Páté místo. Čas na kladivo! Proboha! Čtvrté místo. - Slyšel jsi, jak mi řekl, Leo? - Jo, hnusná hroudo hnoje. No ale to byla urážka, Leo!

Možná ne, Rafe. Věděl jsi, že někde používají hnůj jako palivo? Páni, to jsi to vylepšil. Takže nazval Rafa palivem. Jasně, přesně tak to myslel. Třetí místo. - Jsme Želvy, kámo. - Jo, zmutovaný ninja druh, slizoune. Fajn, hláška už takhle stála za prd, ale koukejte, jak na to Želvy reagují.

"Hustě, ten mu to teda nandal." Druhé místo. A varuju vás, tady to začne být fakt úděs. Jen poslouchejte. No co? Čekali jste snad Addamsovu rodinu? Vzpomínám, jak jsem tu hlášku viděl v upoutávce a nevěřil jsem vlastním uším. Vždyť ten vtip nemá ani žádný satirický význam. Jestli jsem čekal Addamsovu rodinu? Ne!

To fakt nečekal. Addamsova rodina je asi to poslední, co mě napadne ve spojení se Želvami. Nejlepší na té hlášce je, jak při ní Donatello zakýve hlavou. A jak Raf šťouchne do Mika. "Páni, ten byl fakt dobrej." Jako by si z toho sami herci dělali legraci, jak jsou ty věty pitomý. Takže... připraveni na první místo? Protože já asi nejsem. Na tohle vás nic nemůže připravit. Jste si jisti, že na to máte? Tak fajn...

Představuji vám první místo, nejdementnější filmovou hlášku všech dob. Pomoc! Jsem želva a nemůžu vstát! Pořád tomu nemůžu uvěřit. Vážně to řekl? Pomoc! Jsem želva a nemůžu vstát! Promiňte, že jsem to pustil znovu. To ode mě bylo hnusný. Nejen že je to nejhorší věta tohoto filmu, dost možná jde o nejhorší hlášku v celé historii celuloidu. A teď se podržte.

I tuhle zrůdnost dali do upoutávek. A co hůř! Dobře si vzpomínám, že v kině se tomu všichni smáli. No tak! Vždyť to není vtipný! Pomoc! Jsem želva a nemůžu vstát! Panebože... No nic, pokračujeme. Jak nejlépe zakončit debilní film? No přeci debilním koncem. Koncem tak zpackaným, že mě poznamenal na celý život. Walker utíká před Želvami, ale zapomněl na svého ptáčka. Jistě, to jsem zapomněl zmínit.

Nejen že tahle postava patří do úplně jiného žánru, ještě má ptáka v kleci, kterého tahá všude s sebou. Nedělám si prdel, tenhle film je fakt pošahanej. A co se mu stane? Vystřelí po něm a spadne ze střechy do moře. Tady to musím zastavit a na něco se vás zeptat. Kolikrát jste už podobný záběr ve filmech viděli? Až kurevsky mockrát.

Bylo to jedno z největších klišé té doby. Jak končí Batman? Joker padá, stejný záběr. A co Dick Tracy? Big Boy padá, to samé. Ale trojka Želv to vytahuje na zcela novou úroveň. A tím myslím totálně novou. Sledujte, co se stane, když Walker dopadne do vody. Viděli jste to? Pustím vám to znovu. Voda vůbec nevyštříkne, Walker doslova zmizí.

Jako by implodoval sám do sebe. Tak tohle mě dostalo. Proč to proboha udělali? Nedokázali vytvořit efekt šplouchnutí? Ale imploze, ta by jim šla. Když neumíte udělat šplouchnutí, proč nezabrat jinou scénu a nechat jen zvuk? To by bylo mnohem působivější. Klidně to upravím hned, sledujte. Vidíte? Nic víc nebylo třeba. Proč dělat tu podivnou implozi?

Co je to napadlo?! A aby toho nebylo málo, Tříska nám na konci opět řekne vtípek. A co nás čeká? Nejhorší vtípek všech dob na závěr nejhoršího filmu všech dob. Než si ale Třískovu hlášku pustíme, vraťme se zpátky k prvnímu filmu. Tady to byla hláška "Šuba duba". Šuba duba. Fajn, to se ještě dalo. Ha ha, udělal jsem švandu. Teď se přesuňme ke dvojce.

Do toho, ninjové, do toho! Udělal jsem další švandu, ha ha ha. Mohlo by to být ještě horší? Ano, mohlo. Hleďte, Třískův vtip na závěr trilogie. Hej, kámo! Hej, kámo! Jako Elvis v Blue Hawaii. Takhle se uzavírá filmová série...

Bude pokračování? Budou Želvy Ninja IV? Ani hovno! Po tomhle teda ne! Neuvěřitelné, jak to šlo z kopce. Když se na první díl koukáte dnes, pořád je to zábava. Je to dobrý film. Jasně, není to žádné mistrovské dílo, ale nudit se nebudete a po skončení máte příjemný pocit. Druhý film je sranda.

Je tak špatný, až je super. Ale trojka je tak hrozná... až je hrozná. Ano. I ve dvojce byla kopa debilit. Jako když prolétli zdí do klubu, kde zrovna vystupoval Vanilla Ice. Hned vedle padoušského doupěte. A zničehonic začne zpívat Ninja Rap. Je to retardovaný? Ano. Ale vtipný. Až se stydíte, jak vás to baví. Ale při sledování trojky mi bylo celou dobu trapně. Vážně jsem se ošíval hanbou.

Jako bych měl vypnout zvuk, obrátit televizi do zdi a koukat do kouta, aby se to nikdy nikdo nedozvěděl. Po zhlédnutí se cítíte mizerně. Tenhle film vážně neměl vzniknout. Šuba duba? Šuba duba do psí prdele! Radši bych sledoval, jak z buvolí řiti tryská sranec. Radši bych blil průjem kokotem. Mrdat kurvu mrdákem do mrdírny, kurva už.

Prohnat tomu filmu krkem vycucaný bejčí falus! No... musíme s tím něco udělat. Čas na kladivo! Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mam dojem ze oznamili 4ku ne?

181

Odpovědět

"Radši bych blil prujem kokotem" :D:D:D

191

Odpovědět

To je Highlanderov meč?

191

Odpovědět

Yop, dobrý postřeh, mě to uniklo :-)
http://www.heavenlyswords.com/images/T/JL-003HM.jpg

181

Odpovědět

Ani mě moc nezajmaj ty hry a tak ale stejně mě to přijde jako super serial a koukám nato každej patek. :-D

192