Želvy NinjaAngry Nintendo Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:622
Počet zobrazení:8 070

Dnes už je známý jako Angry VideoGame Nerd (AVGN). Ale dřív, když začínal na YouTube, označoval svůj pořad jako Angry Nintendo Nerd a vyznačoval se tím, že recenzoval dávno zastaralé hry. Hlavně z NESu, což byla první konzole od Nintenda (NES je zkratka pro Nintendo Entertainment System). Později, když už dělal AVGN, tak recenzoval i jiné hry a na různých konzolích (Sega, Atari atd.) Dnes vám přináším díl, ve kterém recenzoval hru Teenage Mutant Ninja Turtles (Želvy Ninja). Musím vás upozornit, že Nerd si pro nadávky nechodí daleko a proto TOTO VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO DĚTI a snad ani pro mladistvé a pomalu ani pro dospělé :D

Přepis titulků

Přeložil: Rizyk Korekce: scr00chy www.videacesky.cz NAŠTVANÝ NINTENDO ŠPRT UVÁDÍ ŽELVY NINJA Původní Želvy Ninja jsou jednou z nejotravnějších her, kterou jsem kdy hrál. Po prvním hraní si říkám, že to nemůže být tak hrozné. Ovládání je v pohodě, zabíjet věci je zábava, zvuky jsou super. Možná si myslíš, že je porovnávám s pokračováním, které je mnohem lepší. Dva hráči, arkádovka, mlácení kupy "fuťáků".

Dobrý matroš. Ale ta první hra je blbost. Možná si říkáš: "No tak, je první svého druhu, buď na ni hodný." Ale ne. Je na hovno. Je to jak cucat hovna brčkem. A chceš vědět proč? No... kde bych začal? To pípání, když máš málo životů, je tak otravné. A dívej na tohle, jak se tam mám asi dostat? To je nemožné.

A kdo je ten týpek s motorovou pilou? Pamatuješ si ho z Želv Ninja? Já teda ne. Jediný způsob, jak se tam dostat, je s Donatellem, který má nejdelší zbraň. No tak, pojď sem, ty zkurvysyne. To všechno jako jenom kvůli pizze? To je na piczu. Tady je trik, který všichni asi znají. Při boji s bossem Rocksteadym stačí vyskočit tady nahoru s Donatellem a pořád ho mlatíš tyčí. Co je divné, je časování.

Musíš ho praštit, když jakoby klečí. Ne když stojí. Moc to teda nedává smysl. Očividně to je chyba hry. Pak je tady level, kde musíš zachránit přehradu. April O'Neilová říká: "Máš mou podporu." Dobře. Co pro tebe sakra udělala? Děvka blbá v pláštěnce. Takže musíš plavat okolo a deaktivovat všechny bomby. Ale je tam tolik věcí, co se tě snaží zabít a máš časový limit, takže přirozeně spěcháš, abys to udělal co nejrychleji.

A všechny tyhle elektrické rostliny ti berou život, takže musíš být hodně trpělivý. Ale jak máš být kurva trpělivý, když spěcháš? Kurva! Level 3 je jako bludiště, jezdíš v Želví dodávce a všude se na tebe valí parní válce. A víš, co mi přijde hodně divné? Proč má Želví dodávka stejný počet životů, jako želva kterou máš vybranou?

Neměla by mít vlastní, když to není... však víš, želva? To je fuk. Tady je rychlý kvíz. Jaká je cílová skupina pro tuhle hru? Děti. Děti jsou fanoušky Želv Ninja. Takže si myslíš, že by do té hry dali víc postav z Želv Ninja. Jako třeba Baxter Stockman, Rat King, Krank? A není to tak, že by Krank byl vedlejší postavou od páté série, Krank tam byl už od začátku.

Takže není žádná výmluva. Žádná výmluva, aby tam nebyli! A místo toho tam udělali balonkové střely, létající robotí hlavy, motýlky a Firemana. A proč tam nikde ve hře není slyšet hlavní znělka Želv Ninja? Sračka. Víš, co nesnáším? Zkurvené skákání ve stokách. Jestli se jen o kousek netrefíš, jdeš dolů. Takže si musíš dát načas, a dávat pozor na věci před sebou. Ty zpíčisyne!

A co mě nejvíc sere? Jsou to želvy doprdele, to ani neumí plavat? A dívej na tuhle blbost - ostnaté zdi jako v Indiana Jonesovi. A nějaký designér, co si mohl vyřvat plíce, se rozhodl dát tady dolů pizzu. Co to má za smysl? Budeš se snad snažit zabít, abys mohl dostat pizzu? Kdo by to zvládl? Je to nemožné. Blbost. A když jsme u těch nedosažitelných pizz. Dívej na tohle. No tak. Ty zmrde.

Je to prostě zmrdovina. Na hovno. Mocný Ježíši Kriste. Doprdele. Kurva. Panebože. Konečně. Proč je ta hra tak těžká? Je pro děti. Mějte slitování. A proč musí ten skokánek být tak blízko stropu?

Mrdat tuhle hru. A co mě sere, že když spadneš, musíš přejít znova celou místnost. Všichni nepřátelé se vrátí, takže je musíš porazit znova. A když si vezmeš pizzu, tak se nevrátí, jenom ti nepřátelé. Co to je za píčovinu? A nemůžeš si ani vymyslet strategii, protože nepřátelé se pořád mění. Jsou úplně náhodní. Nemůžu se přes tu zkurvenou mezeru dostat.

Kdyby tady nebyly ty dvě plošiny, nebyl by to problém. Bože. Můžu nahoru? Můžu nahoru? Ne. Zkurvený bože, dostaň mě tam kurva! Nahoru. Kurva. Ta hra je na hovno. Co to je za blbost. Kurva. To můžu prostě jen přejít? Můžeš to jen přejít.

Ty zmetku. Je to kus psího hovna. Tahle hra je jako sračka, co mi leze z péra. Ta hra je asi tak lákavá jako oslintaný krysí hovno. Víc srandy bych si užil s psím hovnem. Trhač je moje prdel a Tříska moje koule. Tahle hra je jak prdel naruby, vyvrhnutá fekální prdelní hmota. Radši bych si vytrhal všechny chlupy na koulích. Radši bych vypil vyzvracenou sračku z buvolí prdele.

Je to na hovno píčovina, píčovina na hovno, je to kus hovna na hovno. A nemám ji rád.

Komentáře (76)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Ty zpíčisyne..." Mal som dosť nanič deň, no táto recenzia ma dostala :D

190

Odpovědět

Co takhle zrecenzovat Maxe Payna 1???

1817

Odpovědět

you son of f**k :D:D:D:D

180

Odpovědět

... and I don`t like it. :-D Super recenze!

190

Odpovědět

Tuhle hru jsem hral prave jako dite :D , tusim ze me mohlo bejt tak 7 a co si pamatuju , tak me bavila :D

180

Odpovědět

Son of the f**k.. z týhle nadávky nemůžu :D

180

Odpovědět

To BonyX3k - Ale to sem dává rizyk ne ?

180

Odpovědět

obdivuju bughera jak to dokázal výborně překomolit sprosté slova do češtiny, paráda :D

182

Odpovědět

můžeš to jenom přejít???? a pak ten wtf face.... zabiják toto.... :D

180

Odpovědět

You just walk over it?

191

Odpovědět

:D masakr

180

Odpovědět

on tu p******u tam skace a potom že. to mužu jenom prejít ?

180

Odpovědět

pro Rizyka: Zdravím, super překlad tohodle super videa! díky za něj. Mám stránku www.facegame.cz ta se zajímá o herní novinky, ale taky o retro hry (je to sekce, která se zatím rozjíží). Měl bych pro tebe návrh na spolupráci, tak mi kdyžtak napiš na gerri@facegame.cz

180

Odpovědět

To me rosekalo

180

Odpovědět

Hovado sprostý, takový slátaniny bych nedal dhromady ani já :D :D :D

180

Další