McKidsAngry Nintendo Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:333
Počet zobrazení:5 515

Po zbrusu nové epizodě AVGN dnes po delší době opět zavítáme s Jamesem do dávné minulosti (přesněji řečeno do roku 2006), kdy si ještě říkal Angry Nintendo Nerd. Tentokrát se podívá na reklamní hru fastfoodového řetězce McDonald's s názvem McKids. Těšit se tak můžete na známého maskota Ronalda McDonalda, ale i spoustu dalších figurek z hamburgerového univerza. A pro fajnšmekry si James připravil i jeden odkaz na Mortal Kombat. Přehled dosud přeložených epizod najdete ZDE!

Přepis titulků

Vezme vás zpět do minulosti hrát ty největší zhovadilosti. Radši by si nechal od buvola nasrat do ucha. Radši by sežral shnilou řiť přejetého skunka a zapil to pivem. Je to nejnaštvanější hráč, jakého znám. Je to Naštvaný Nintendo Nerd.

Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz McKids nejsou ničím jiným než reklamním produktem. Stejně jako hry Yo! Noid a 7/11 Spot. Slyšel jsem, že někdo má tuhle hru dokonce rád. A když mám být upřímný, na NES existuje spousta horších. Jsou tu mnohem větší sračky typu Narozeninové překvápko Bugse Bunnyho a například Silver Surfer. No nic, podíváme se na McKids.

Tady máme Ronalda se svým kouzelným pytlíkem. Pytlíkem halucinogenních drog... Vždycky mi přišlo, že ten klaun je pěkně děsivej kujebák. Zdá se, že mu Hamburglar šlohnul pytel. A jsme v prvním levelu. Zdá se vám povědomý? Kdepak už jsem tohle viděl? Poskakování a sbírání emek? Jistě, jako penízky.

Mario Brothers? Jasně, to je ono! Vypadá to jako Super Mario Bros. 3. Pojďme je srovnat. Mapa vypadá podobně, princip je stejný, design úrovní je také stejný, zašlapávání nepřátel... Všechno vypadá na chlup stejně. Mario má každopádně lepší ovládání. No, vlastně všechno měl lepší. Zpátky k McKids.

Víte co? Beru zpět. Je to celkem originální hra. Chodit vzhůru nohama? Tomu říkám nápad. Ty vole, z toho je mi blbě. Tuhle hru museli vymýšlet na cracku. Hledáte kartičky, které potřebujete k dokončení kola. Pak už jen vlézt do Ronaldova kouzelného poklopce a hurá do magického světa McDonaldu. Bože, z toho se mi fakt zvedá kýbl. Nesnažte se nikoho zabít těmi kostkami.

Moc dobře to nefunguje. Tak si sesbíráme tyhle bezcenný emka, které nic nedělají. Super, jsme ve vyjebaným bonusovým kole. Skáčete po šipkách, které vás vyvezou nahoru. Musíte skákat na bílé a až budete na vrcholu, vlezete do dalšího poklopce, kde na vás čekají bonusové životy. Což je ale celkem k prdu, protože v jedné části hry si jich můžete posbírat bambilion. Další level je s Birdie, tou vypelichanou ptačí děvkou. Hm, roztomilej smajlík.

Největší problém týhle hry je v tom, že nikdy nevíte, co je pod vámi. Prostě spadnete a exnete. Kurvakoule! McKids jsou tak špatní, že vám programátoři dali možnost hru ukončit stisknutím Start + Select. Když seberete kostičku, budete těžší, takže doskočíte výš... tedy níž. Hele, další život, který nepotřebuju, takže to byla jen ztráta času. Vidíte?

A stejně jsem chcípnul! Mělo to význam? Bože, McFlurry Man! Jsou to hoši drsňáci. Jak se mám dostat k té kartě? No jistě, na to přijde každé dítě. Dejte tajnou chodbu do mraků. To není vůbec zakamuflovaný! Děti to budou určitě trpělivě hledat... protože děti jsou přeci od přírody trpělivé. Hlavně ty s poruchou soustředění jako já!

Pak vás čeká Grimacův svět. Tady ho máme, fialovýho mamrda. Vidíte ten dům? Vypadá jak koule dinosaura Barneyho! Tady je ona část, kde můžete posbírat mrtě životů. Seberete dva životy a vraťte se na začátek kola. Sice chcípnete, ale jeden život máte k dobru. Pokud máte zbytečnou hodinku, tak si poslužte. Příjemnou zábavu. Beztak s touhle hrou jen promrdáváte čas.

Jako já! A ještě o tom točím video! Někdo říká životům extra panáčci nebo další hra, ale já jim říkám životní pojistka. Vidíte, jak je tu skákání na hovno? Taková vymrdanina! Chci se jen dostat dolů do sudu, ale jde to kurevsky ztuha! Pořád mě to vystřeluje nahoru!

Mrdoprdy! A furt dokola! Jako dlouhý hovno, co se mi táhne z řitě! Jak nekonečný lano! Kdy už bude konec? Už to nemůžu vystát! Bacha na losa! Seberu kostičku a zkusím ho zabít. Bohužel ho takhle krásně přeskočí. Sledujte tohle. Napadlo by vás, že musíte skočit do prázdna? Tahle loď opět jako by Mariovi z prdele vypadla.

A proč chodí po vodě? Kdo si kurva myslí, že je? Ježíš Kristus? Pokecáte s Profesorem, dalším z Ronaldových vyhulených kámošů, a ten vás pošle pro další karty, za co bych mu jednu vrazil. A co hůř! Musíte na Měsíc, kde na vás čeká CosMc. Kdo to je kurva CosMc? To už jim došly figurky z McDonald's? Co třeba Captain Crook?

Nebo Big Mac? Ne, CosMc! O něm jsem nikdy neslyšel. Co ale jiného čekat než takovouhle trapnou postavičku, že? Programátoři beztak určitě brali minimální mzdu. Takže jste na Měsíci, lítáte si kolem a najednou po vás odevšad jdou tyhle chapadla! A musíte se kurva snažit, abyste našli všechny karty. Jako tahle schovaná ve vzduchu. A když ji seberete, něco dole vás zabije. Takže nezbývá než začít znovu.

Řiťokule! Poslední kolo. Brbly brbly... Musíte sebrat kartičky Hamburglarovi. Přes lávu se dostanete jen po kostičkách, ale pořád na vás něco lítá! Kurva! Mrkejte, na tomhle se máte pohybovat, ale zkuste to s tímhle ovládáním. Takže mám mačkat A, nebo B? Nevím, netuším jak to ovládat. Myslíte, že stačí držet tlačítko?

Ne! Jistěže ne! To by bylo moc snadný! Musíte lehce ťukat do čudlíku, takže po pásu chodíte. To je fakt ovládání za vyližprdel! Taková sračka! Jak má na tohle malé dítě přijít? Když se dostanete přes všechny překážky, je tu další láva. A protože nemáte další kostičky a obejít to nejde, tak co uděláte?

Spácháte sebevraždu. Do křupava!

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na Nerda se dívám rád, ale tenhle díl je dost slabej. Připadá mi že to točil ospalej.

204

Odpovědět

a kde je ten odkaz na Mortal Kombat?

192

Odpovědět

To má být určitě v tý poslední scéně to vykouknutí z dolního rohu.

Btw, překlad ve znělce "...rather eat a rotten asshole" nejde imho o snězení shnilý p****e, ale spíš vylízání. Viz "eat a pussy"

1915

Odpovědět

+biskinty antibody jsou na ten překlad nebo ten Mortal Kombat? V obou případech si jsem jistej, že mám tak na 90 % pravdu

1812

Odpovědět

Nevim co si stezujete, jsou to jeho zacatky, je to sice kratsi, ale aspon tam ma originalni nadavky :D Mrdoprdy me dostaly :D

201

Odpovědět

On by to nebyl špatnej díl, ale vadilo mi jak furt mluvil jedním tónem, jak kdyby to někde četl. Bez emocí říkal sprostý slova a nic z toho. Ale i tak jsem rád za všechny díly s ním, který tu jsou.

191

Odpovědět

Dnes to bol naozaj najslabší diel a vôbec prvýkrát čo som nedal absolútnu známku v hodnotení. Dúfam, že budúci týždeň sa to opäť vráti aspoň k normálu.

1817

Odpovědět

Víte co? podle mě by jste se vůbec neměli hádat bo jednoho dne se přeloží všechny AVGN dily, takže i kdyby ted přeložil Obelix něco 20ti minutového třeba Action 52 tak stějne by jedou na ty kratší díly došlo. Nemůžu hodnotit jestli byl díl zábavný, protože jsem ho viděl několikrát na Cinemassacre a už nevím jestli mě to bavilo. Takže budme rádi, že to Obelix vůbec překládá :)

181

Odpovědět

Stejně to Rizyk překládá líp

1835

Odpovědět

8min ^^ slabý..
Sice machrujete jak ten předtím měl 22minut ale většinou z toho bylo vidět jak hraje a textu na přeložení nebylo zas tolik.

1859

Odpovědět

A Obelix má snad povinnost přeložit každý týden 20minutový díl napěchovaný replikami? Myslím, že jde spíš o obsah a je blbost nepřeložit i jeho kratší epizody. :-)

184

Odpovědět

Kdes' to vyčetl? Nic takového nepíšu. Jen mi přijde, že si myslí,že když sem hodí 22minut díl, který se textově a zajímavosti vyrovná třeba 12min tak nás přiště opije rohlíkem(8min-z toho intro/outro nuda díl)

1841

Odpovědět

+ZlopánA ty si myslíš, že překládá jen AVGN? Má i jiný seriály a věci na práci

183

Odpovědět

+ZlopánMůžu tě ubezpečit, že minulý díl byl rozhodně textově nejnáročnější z dosud přeložených dílů. Možná ještě s Plumbers Don't Wear Ties, ale Schwarzenegger na počet kb vyhrál ;-).

182

Odpovědět

+ZlopánMyslim, že Action 52 a Making Of to ještě překoná :-)

181

Odpovědět

Zatím asi nejhorší nejslabší a nejmíň zajímavý díl !!

1830

Odpovědět

Tak se na něj nekoukej. Řiťokule.

180

Odpovědět

Toasty! :-D

192