Double Dragon IIIAngry Nintendo Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:289
Počet zobrazení:5 326

Tento týden si opět smažeme jeden rest z doby, kdy si AVGN ještě říkal Angry Nintendo Nerd. Tentokrát vám ukáže, že ani tak silná a oblíbená herní značka jako Double Dragon se nevyhnula nepovedenému dílu. K této epizodě mám velmi osobní vztah, protože jsme s mým bratrancem u této šíleně těžké hry strávili spousty frustrujících hodin. Každé slovo, které Nerd na její adresu prohlásí, je čistá pravda. A nebojte - vím, že tato epizoda nepatří k nejdelším, tudíž se příští týden můžete těšit na pořádný nášup ;-). Přehled dosud přeložených epizod najdete ZDE!

Přepis titulků

Vezme vás zpět do minulosti hrát ty největší zhovadilosti. Radši by si nechal od buvola nasrat do ucha. Radši by sežral shnilou řiť přejetého skunka a zapil to pivem. Je to nejnaštvanější hráč, jakého znám. Je to Naštvaný Nintendo Nerd.

Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Je mi jasný, co si říkáte. Jak si dovoluju dobírat si Double Dragon? Ale tak to není. Double Dragon je super! A dvojka taky. Ale třetí díl? The Sacred Stones? Zkurvená ztráta času... Dialogový části hru strašně zpomalujou. Co takhle zavřít kušnu a nechat mě mlátit lidi? Můj hlavní problém ovšem je, že hra je děsně těžká. Máte jeden život.

Jeden jedinej život! Jednou chcípnete a začínáte úplně od začátku. První dva Double Dragony projdu bez ztráty kytičky, možná až v posledních levelech, ale tady se nedostanu ani přes první! Hajzlové se na vás sesypou a životy jdou do řiti. A dokonce i měřič života klesá podstatně rychleji! Asi se snažili o reálné znázornění. Když půjdete ven mlátit tolik týpků naráz, nakopou vám prdel! A když chcípnete, tak prostě prdíte do hlíny.

Žádnej extra život. Tahle hra se sebou vyjebávat nenechá. Nikdy, NIKDY si nestoupejte mezi dva panáčky. Držte je na jedný straně. A snažte se používat otočku. Když vás obklíčí, je to jediná možnost. Ale občas ta píčovina nefunguje! Přísahám, je to tak. Vím, jak se dělá. Většinou funguje v pohodě, ale když to nejvíc potřebujete, tak ani hovno! Co to je kurva za vyjebaninu? Jebat je do ucha! Přes první kola se dostanete jen tak, že buď jste bůh pařanů, nebo budete hrát ve dvou.

Ale za žádných okolností nehrajte hru typu "B"! To se totiž bijete navzájem, což v postupu zrovna nepomáhá! Stejně jako při hře pro jednoho začíná hra příběhem. Ale s oběma bratry, Billym a Jimmym Lee. Tak počkat... Bimmy a Jimmy? Jak mohli udělat takovou chybu? Bimmy ani není jméno! Jak se to dostalo ven?

To si to ani nezkontrolovali? Bimmy a Jimmy? Sorry, ale tohle jen tak nepřejdu. Bimmy a Jimmy... Našel jsem chybu ve hře na NES. A dokonce v Double Dragon! V první větě! Ve dvou je hra podstatně snazší, ale pořád kurevsky těžká. Na obrazovce je občas tolik protivníků, že vám to hlava nebere. Až z toho postavičky začnou blikat, takže se hůř orientujete. Tohle je známá chyba u starých her, která se děje, když je na obrazovce moc sraček.

I když nedostanete další život, měli programátoři aspoň tu slušnost a doplní vám energii po každém levelu. Po cestě navíc potkáte další postavy, za které lze hrát. Takže když umřete, zvolíte si je, čímž získáte jakýsi druhý život. Ale tenhle zmrd v obleku, co skáče placáky, stojí za hovno! Totálně na nic. Je pomalej jak sraní. Proti tomu ninjovi nemám šanci. Kurva! To je ale vymrdaná sračka!

Kurva!

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je to super hra :D , som to drvil jak saleny :D a este stale to mam , len mi treba ovladac funkcnejsi :D , a viac trpezlivosti :D

181

Odpovědět

Toho Double Dragona si pamätám :D Mal som ho na sege a nespomínam si, že by som s ním mal nejaký problém :D Pamätám si, že to bolo super :)

180

Odpovědět

JimiH: Jo Matt Chat je dobrej. Já za sebe rozhodně doporučuju ještě Classic Game Room a Aqualung Game Reviews. A popřípadě ještě Irate Gamer, ikdyž o něm se tvrdí, že je to akorát vykrádačka AVGN, ale tak mě osobně jeho videa bavěj. :-)

180

Odpovědět

kadli: Klid. Ber to s nadhledem. Ale vážně mě štve, když začnu číst diskuzi a první tři příspěvky jsou "jé, mám první příspěvek" (a jak si asi odtušil, první je jenom jeden ze tří). Zajímají mě spíš postřehy lidí, co hru hráli. Stejně tak myslím, že každý překladatel co sem pošle video, opravdu po těch hodinách práce s časováním, překladem a kontrolou víc než "jsem první" a "bylo to krátký".

Jinak Obelixovi díky za překlad. Navzdory kratší stopáži se těším na další. Je už to týden a já stále nemůžu dostat ze hlavy "větrolam", tak třeba bude za týden podobná perla. Koho zajímají starší hry, můžu jinak doporučit Matt Chat (k dispozici na YouTube), ale předem upozorňuju, že Matt Barton trochu huhňá, takže já většinou pochytím tak 3/4 toho, co říká.

181

Odpovědět

Jo,tak tohle jsem hrál taky s bratrancem pořád :) A je pravda,že ta hra byla pekelně těžká. Dohráli jsme to myslím k finálnímu bossovi,ale toho jsme nedali. Přesto to byla neskutečná zábava :)

180

Odpovědět

Opravdu krátké, těším se na slíbený nášup příští týden :-)

180

Odpovědět

Chacha, nikdo mne ještě tak nepobavil. :-D Myslíš, jaký jsi machr? Ne, jsi nula, a kradení nicků je asi to jediné, co v životě zmůžeš. Ale aby sis nemyslel, podle IP se dá zjistit, kde bydlíš, možná by to tu moderátoři mohli uveřejnit, aby to bylo každému jasné.

181

Odpovědět

JimiH: Proč mě to jako cpeš?:) Já taky neřikám že je něco na tom mít první koment :)

180

Odpovědět

Nešlo by blokovat IP adresy těchto nul, co tu píší takové hlouposti?

183

Odpovědět

Jsem gay

187

Odpovědět

Ja nevim jak vy ale soucitim s tema, koho urazi ti debilove co kradou jmena, vsadim se, ze ted nekdo jmeno ukradne me

188

Odpovědět

Zdenda: Souhlas, připadáš mi jako sympatický muž. Nejsi náhodou z Prahy? Rád bych se s tebou sešel osobně. Takový rande. Si doufám gay, že?

186

Odpovědět

JimiH: No jen o tom člověk něco řekne a už se nějaký to individuum objevilo. No nejenom, že to je od Capcomu, ale jak řikal James právě v tý recenzi na Street Fighter 2010, tak občas se některý postavy ze Street Fightera objevily i ve Final Fight, ikdyž jen jako nehratelné postavy součástí pozadí. A ještě něco to má spolu myslim společnýho, ale teď už si to nevybavuju.

180

Odpovědět

Zdenda: Jedině přes registraci nebo nějaký autorizační systém. Ale myslím, že každému už podle způsobu vyjadřování dotyčného individua dojde, že má jen infantilní potěšení z rádoby krádeže identity... já nevím, jak ty, ale mě tohle přijde tragikomický... zasměju se tomu a nechám to bejt. Kolega chtěl být asi hacker, aby mohl tzv. upozorňovat na díry v systému... pak ale zjistil, že pro to musí něco umět (programovat, znát síťové technologie, fungování firewallů apod.) a tak radši čmárá po zdech, že XY je gay, trhá plakáty neoblíbenejch kapel na vývěskách a nebo se vydává jednoduchým způsobem za někoho jiného. Je to prostě hrdina a měl by dostat od kluků z VČ pochvalu za to, jak odhalil slabinu jejich vlastního systému.
A jinak koukám, že Final Fight je od Capcomu... takže už chápu tu spojitost se Street Fighterem.

181

Odpovědět

jsem retard

182

Další