Nightmare on Elm StreetAngry Nintendo Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:438
Počet zobrazení:5 804

Janica dělala tento týden přijímačky a neměla čas na překlad, takže se tu 7. díl seriálu Bible naruby objeví až příští pátek. 9. července pak budeme promítat celý seriál v rámci programu Festivalu fantazie v Chotěboři, kde uvidíte tím pádem 9. a zároveň poslední díl v předpremiéře. Na našich stránkách se totiž objeví až v pátek 15. července. Díky za pochopení.

Vezme vás zpět do minulosti... a tentokrát hned v několika rovinách. V tomto videu z roku 2006, kdy ještě Angry Video Game Nerd vystupoval jen jako Angry Nintendo Nerd, se dočkáme přímého pokračování dílu s Pátkem třináctého, který pro vás už před nějakou dobou přeložil Rizyk. Tentokrát Nerd narazí na další proslulou hororovou ikonu - Freddyho Kruegera - a bude muset podstoupit muka spojená s hraním videohry Noční Můra v Elm Street. Jaká je vaše oblíbená hororová filmová série, popřípadě hororová hra?

Video není vhodné pro osoby mladší 18 let!

V minulém díle jsem vás nechal vybrat, který díl AVGN byste chtěli vidět na speciální předpremiéře na Festivalu Fantazie v Chotěboři. Z deseti možností se nakonec vyklubala remíza. Se stejným počtem hlasů jste zvolili epizody X-Men a Battletoads. Rozhodl jsem se, že se tedy přednostně dočkáte obou vítězných videí, o jejichž překlad se spravedlivě podělíme s Rizykem.

 

Přepis titulků

Vezme vás zpět do minulosti, hrát ty největší zhovadilosti. Radši by si nechal od buvola nasrat do ucha. Radši by sežral shnilou řiť přejetého skunka a zapil to pivem. Je to nejnaštvanější hráč, jakého znám. Je to Naštvaný Nintendo Nerd.

Je to Naštvaný Nintendo Nerd. Bože! Co to sakra...? Ne. Ne! Máš rád Nintendo? - Hraješ rád debilní hry? - Ne! Ty zasranej nerde. Zahrál by sis Dr. Jekyll & Mr. Hyde? Ne!

A co takhle mou hru, čubko? Ta hra je příšerná. Tahle hra je mou noční můrou. Je to frustrující, nesourodá kupa zvratků a sraček. Už první obrazovka je divná, protože je na ní Freddy bez rukavice, ale z prstů mu čouhají břitvy. Tohle bych ale ještě mohl vysvětlit. Ve druhém díle Noční můry v Elm Street...

Ne, prostě to posrali. Hrajete za maníka s pěknou dávkou odvahy, protože mlátí hady. Přímo do huby. A to ani není nutné, jelikož je můžete přeskočit. Ten týpek má ale pořádnou smůlu. Z nebe na něj padají kameny a jdou po něm letky netopýrů. Možná to vypadá jako typická plošinovka, ale zdání klame. Tahle sračkoidní zrůdnost je matoucí a ani trochu zábavná. Vůbec nevím, kam mám jít.

Některé dveře jsou zavřené a jiné zas otevřené. Ale to je úplně jedno, protože většinou vás pustí dál jen jedny na celé ulici. Otevřené, zavřené. To je nejspíš fuk. Hledej, hledej. Když vejdete do jednoho z domů, co vás v něm čeká? Obří pavouci. Co uděláte? Dáte jim přivonět ke své pěsti! Flákni je! Jen je potahejte! Debílci! Pavouci pitomí. Naserte si, čubky.

Tak se ukažte! Dejte jim! Pavouci! Zmlaťte je! Hadi! Tak ty chceš taky? Došel jsem až k dvířkám v podlaze a nemůžu jít dolů. Šipka ukazuje dolů, takže tam asi mám jít, ale nemůžu. Až později mi došlo, že musím sebrat všechny kosti. Když jsem to hrál poprvé, neměl jsem tušení, k čemu jsou, ale teď mi došlo, že musíte posbírat všechny, protože to je cíl hry. Pokud vynecháte jen jedinou, hra vás nepustí dál.

Některé jsou prakticky neviditelné. Splývají s pozadím, protože grafika stojí za prd. Jo! Jo! Jen tu sračku hraj! Vaším úkolem je najít všechny Freddyho kosti, abyste je mohli nadobro zničit. Jasné? Freddy je mrtvý, ale jeho kosti se nějak rozutekly po celé Elm Street. Mezitím vám Freddy, jako ve filmech, vstupuje do snů. Zastavíte ho jen tak, že zničíte jeho pozemské ostatky. Páni, Freddy má ale kostí.

A všechny vypadají jako psí kosti z animáků. Když nad tím přemýšlím, příběh je podobný jako v Simon's Quest. Proč se Simon vydal hledat Draculovy ostatky? Vždyť ho zabili v prvním díle. Dejte mu už pokoj! To je jako kdyby Batman zabil Jokera a pak by rozházel jeho kosti po celém městě, aby je mohl hledat. Taková snůška hovadin! Vlastně i styl hraní hodně připomíná Simon's Quest. Má také ono podivné přepínání mezi dnem a nocí, v tomto případě mezi snovým světem a...

bdělým světem. Je také stejně nelineární, takže stále přemýšlíte, kam kurva jít. A teď se připrav na to hlavní, zasranej nerde! Na konci každého domu se objeví podivná Freddyho podoba. Tady je to Freddyho ruka na kuličkách. Co si sakra mysleli? Takže hledám další dům, kam můžu jít, ale žádný mě nepustí! Co hřbitov?

Ne, tam to nejde. To jsou zombíci? Vypadají jako příšera z Frankensteina s nataženýma rukama. Víc stereotypně už to nešlo? Můžu jít na skládku? Ne. Tak si běhám kolem po Elm Street, nejdelší zasrané ulici na světě! Hele, konečně jsem našel dům, kam můžu jít... se zavřenými dveřmi. Dává to smysl? A co je kurva tohle? Duchové z prostěradel s ručičkama? Vymýšlelo snad tyhle nepřátele děcko ze školky? Divím se, že tam nejsou kostlivci.

Kecám, jsou tam. Co to kurva je? Trapněji už to nešlo? "Hej, děláme hru o Freddym, co tam dáme za nepřátele?" "Co takhle netopýry, duchy, pavouky, kostlivce a Frankensteiny?" Fakt kreativní. Co takhle ještě přidat čarodějnice, černé kočky a dýňové lampy? Měli hru pojmenovat: "BAF! Dům hrůzy." Nejspíš to vážně měli v plánu, ale pak dostali nápad: "Počkat, dáme tam Freddyho.

Když už jsme zničili Pátek třináctého, tak pojďme posrat i Noční můru." Ano, je to od stejné firmy. Nebudu jmenovat, ale ta zkratka znamená Lemplové Jebající Nintendo. Slyšíte tu hudbu? Povědomá? Vzali ji rovnou z Falešné hry s debilním králíkem Rogerem, dalšího jejich veledíla. Co si sakra mysleli? Jen nekecej, líbí se ti to. Teď si vysvětlíme snový svět.

Máte spánkoměr, který klesá. Pokud stojíte, klesá. Pokud se zraníte, klesá. A občas klesá sám od sebe. Ať děláte, co děláte, spánkoměr klesá. Pěkně na hovno, co? Jakmile klesne úplně, usnete. Pokud jste tedy už neusnuli při hraní téhle sračky. Ve snovém světě jsou nepřátelé silnější, ale zase se můžete přeměnit v postavu, která hází oštěpy a umí skákat s přemetem.

Jsou tu i další snové postavy, které odemknete snovými symboly. Je to jako v Noční Můře 3... teda až na ty snové symboly. Po určité době ve snovém světě začne hrát Freddyho melodie. A pak... a kurva, Freddy si pro mě jde? To si pište! Oproti většině hry je tenhle nápis tak trapný, až je vážně vtipný. Ale museli to posrat obchodní značkou. Boj s Freddym je těžkým zklamáním. Jste v malé místnosti a Freddy máchá do prázdna, jako by byl slepý.

Ale no tak, Freddy. Ze snového světa se dostanete rádiem, které vás probudí. Pak musíte počkat, než se svět změní. Je to sice otrava jako v Simon's Quest, ale tam to bylo mnohem horší. Dělo se to proti vaší vůli, hrozně často a vůbec jste to nečekali. V Noční můře to aspoň děláte záměrně a hraje vám k tomu svižná hudba. Ale teď mám zase jen pěsti. Vraťte mi oštěp! Chci zase usnout. Ve snovém světě máte zbraně, tak o co jde?

Víte, co je vážně divné? Tuhle hru mohli hrát až čtyři hráči, pokud jste měli potřebný rozbočovač na čtyři ovladače. Neumím si představit, že bychom to hráli ve čtyřech. Kdo by tu píčovinu chtěl hrát? Stěží najdu jednoho člověka. To už je pravděpodobnější, že se naklonuju. - Sračka debilní! - Do prdele práce! - Zkurvená blbost! - Hrozná kokotina! Tak dost! Dost už! Právě jsem se naklonoval. Jsem ve snu.

Můžu dělat, co se mi zachce, tak proč pořád hrajeme tuhle zkurvenou hru? - Jo! - K čertu s tou sračkou! Jo, k čertu s tou blbou sračkou! K čertu s tou blbou, zkurvenou sračkou. K čertu s tou debilní, zasranou, vymrdanou píčovinou! Hele, klídek. - Co uděláme s cartridgí? - Rozbijeme ji kladivem. - Ne, něco lepšího.

- Vyhodíme ji z okna. No tak, trochu kreativity. Tak se na ni vysereme. - Fajn, tak to udělej. Poser ji. - Mně se nechce, poser ji ty. Tak komu se chce? - Mně se chce srát. - Tak se pojď vysrat! Už to letí! Fuj, vždyť máš sračku. Hej!

Bacha! No tak! Tak hrozný to zas není. Chcípni! Východ, komora, východ... komora. Chcípni! Čumte na mě! Jsem zasranej nerd! To je sračka! Buvolí průjem, píčiprdy. Už chápeš, nerde? Nikdo tě nenutí hrát ty hry. Jen ty sám. Jsi noční můrou sám sobě. A teď chcípneš. Jdi si ho vytláskat, řiťopichu.

Mám Mocnou rukavici! To byl ale divný sen... Rozuzlení příště... Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ashen: Castlevania

180

Odpovědět

Prosím, nevíte někdo, z jaký hry je ta písnička, co hraje na konci v titulkách?

180

Odpovědět

Geniální, nemůžu jak zfackuje toho hada :D :D :D

210

Odpovědět

SAW snad ani neni horor :D jinak Nerd je supr

182

Odpovědět

Hej, hodně dobrý
Filmová série- jednoznačně SAW
herní-Resident Evil

181

Odpovědět

Něco podobnýho tu ultimátně chybí, víc Angry Nerda!

180

Odpovědět

Nevěřím žejsem natom stratil 13 minut. :/

1842

Odpovědět

Dremoran:
A co třeba psycho, nebo jiná klasika ? SAmozdřejmě je to již hororová klasika a čas se na dílu ve velké míře podepsal, ale stejně mi příjde o dost zábavnější a akčnější než kruh. A pokud se vám to nelíbí, tak se můžeme shodnout na "hororu" scary movie" ;D.

Ale kaźdopádně - Víc nerda, víc jamese! Víc! Zabte ty, co mluví o málu. Chceme víc!

181

Odpovědět

Nejlepsi horor asi Evil Dead2 a strasidelna hra asi FEAR nebo Vampire: The Masquerade - Bloodlines

180

Odpovědět

Jsem jedinej kdo při té sračce dostal chuť na puding?

1815

Odpovědět

Tak nejlepší hororový film samozřejmě Kruh (bez dalších dílů). Z her by to byl F.E.A.R. a z těhle starších... napadají mě jen Dangerous Dave 2 a pak jedna plošinovka, kde se zachraňovali před zombíkama pejsci a kočičky :-D A co se atmosféry týče, tak takovou správnou měl Quest for Glory 4 (5? ten s Mordávií)
Taky jste dostali chuť na čokoládový puding? :-D

186

Odpovědět

ty klony jsou nejlepší :D:D

194

Odpovědět

nejlepsi serial co tu je.)

182

Odpovědět

nejoblíbenější hororová série je jednoznačně Noční můra, mám to kvůly tomu že to byl první horor kterej jsem viděl, měl jsem 5 dílu na hraných na VHS

180

Odpovědět

Za tu sračku jsem bod strhla, ale jinak super :D

185

Další