Návrat do budoucnostiAngry Nintendo Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:402
Počet zobrazení:6 665

Tento týden se vrátíme k jedné z prvních recenzí našeho Nerda. Do dob, kdy si ještě říkal Angry Nintendo Nerd. V dnešním videu se zaměří na hry pro NES podle populární filmové trilogie Návrat do budoucnosti. A nutno říci, že opět se bude jednat o velice nemilé seznámení. Zajímavostí je, že v tomto díle James poprvé použil hned dvě fráze, které se následně dostaly do jeho úvodní znělky. Přehled dosud přeložených epizod najdete ZDE!

Přepis titulků

To je tak hrozná hra! Ta hra je tak strašná, že ji ani nechci hrát. Ale Darth Vader přišel z planety Vulkán a řekl, že mi jinak usmaží mozek. Takže nemám na výběr. Nejvíc na hře obdivuju, jak dobře se řídí filmem. A co teprve ta super hudba. U všech Skotů! - Zní jak z filmu, co?

- Ne! A to je všechno. Hraje v jedný podělaný smyčce. A věřte, nevěřte... nic jinýho ve hře neuslyšíte. Tomu nevěřím! Je to tak. Od úvodní obrazovky až do konce ta samá muzika. NEEE! Radši bych si nechal od buvola nasrat do ucha než poslouchat tuhle sračku. A teď ke hře. Závodíte s časovým limitem a musíte sbírat hodiny, abyste získali čas. Fakt nápaditý.

Běháte si po Hill Valley a všechno možný i nemožný se vás snaží zabít. A do prdele! Tyrani, holky s obručí, zabijácký včely... a chlápci se skleněnou tabulí. Přesně jak ve filmu. Co se tu stalo? Je to Hill Valley, nebo snad peklo? Ne, je to Hill Valley, ale peklo nemůže být o moc horší. Netušil jsem, že holka s obručí je tak smrtonosná. - Proč vůbec pase po Martym?

- Je to debil. Navíc tohle ani nevypadá jako Marty. Co ta černá hlava? A kdy měl na sobě černý tílko? Hele, bowlingová koule. Vzpomínáte si na ni z filmu? Vzpomínáte, jak musel Marty házet po lidech koule? - Čí to byl nápad? - Pitomci. Co je to napadlo? Haló, haló, je někdo doma? Á, skateboard.

To už dává větší smysl. Ale ten je na celý hře nejotravnější. Sice jedete rychleji, ale nemůžete zastavit. Do všeho narážíte a hraní je rázem mnohem těžší. Tak to je něco. Skákání je k prdu! Zkuste přeskočit lavičku. Ani hovno. Na co tu vůbec je, když vám vůbec nepomáhá? Co to vlastně s tím sklem dělají? A proč po mně furt lítají obří včely? Dejte si vodlet!

A co to Marty dělá, když ho sejmou? Vypadá, jako by dostal nějakej záchvat. Chápu, taky bych dostal záchvat, kdyby po mně šly včely, holky s obručí a další divný sračky. Dejte mi kurva pokoj! Snažím se tu sbírat hodiny! Sakra! Sakra! Sakra!

Sakra! Nikdy jsem se v týhle hře nedostal daleko, ale po chodících pasážích následuje kavárna. V tu chvíli to budete brát jako závan čerstvého vzduchu. A budete mít na chvíli klid od tý děsný hudby. Posouváte se za barem a házíte po lidech koktejly. Když se někdo dotkne baru, je po vás. Sice to vypadá snadně, ale trefit někoho není lehký. Selský rozum říká, že když před někým stojíte, trefíte ho, ale tady netušíte, kde máte stát.

Pokud budete mít dost trpělivosti a level dohrajete, hádejte, co bude dál. - Další chození. - Ne! Bože, prosím, ne! Víte, co je na té hře nejhorší? Že se honosí jménem Návrat do budoucnosti. Filmem, jehož hra by si zasloužila víc vynaloženého času a úsilí. Film vyšel roku 1985 a hra 1989. Pro tohle není omluva. Ani náhovnou. Prostě je tenkrát napadlo: "Honem, udělejte debilní hru, pojmenujte ji po úspěšným filmu a naserte ji do obchodů, aby si ji děti mohly koupit za 50 babek."

Jo, 50 zasranejch dolarů. Tehdy jsme nemohli číst recenze na netu. Prostě jste koupili hru a doufali, že bude fajn. A jak by hra podle Návratu do budoucnosti mohla být špatná? Ale jo, může. Kurevsky špatná. Kdybych nasral do pytle a napsal na něj Návrat do budoucnosti, bylo by to to samý jako tahle zmrdanina. Vaří se mi z toho chcaní! Taková mrdka.

Už ji nikdy nebudu hrát. Tohle bylo naposled. Radši bych sežral shnilou řiť přejetýho skunka než hrát ještě někdy tuhle hru. Smrtelně vážně. A víte, co je horší? Co je vážně ještě horší? Můžete hádat. Je i pokračování! Je to tak.

Návrat do budoucnosti II & III. Dvě trapný hry za cenu jedný. Koukneme na to. No do prdele, DeLorean! Tak toho si z filmu pamatuju! Ale ne piraně, šneky, divný ksichty, běžící žábu, hopsající cosi, věc z kanálu, která vraždí Martyho, malý dinosaury, mrak střílející kuličky a... tohle, ať už je to cokoliv. A čumte na to. Nejsou to goombové a ti hajzlíci s bodáky? Přímo z Maria? Ulejváci pojebaný! Když chcípnete, DeLorean vás vysadí zpátky, ale pokaždý tam, kam nechcete.

Brambosračka! Bože, bacha na modrý ptáky! Do řiti! Chyť ten klíč! Chyť ten klíč! Čupr, hoverboard. Paráda, bonusový kolo. Hm. Jebat prdel. Kéž bych se mohl vrátit zpátky a zabránit vzniku týhle hry.

Bohužel k tomu bych potřeboval stroj času a plutonium na tvorbu 1,21 GW elektřiny. Takže to se nestane. Ale skončeme pozitivně. Něco na té hře přeci musí být dobrýho. A já vím, co to je. Vejde se do toustovače. Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím, kdo to překládal, ale muselo jít o génia. Zmrdanina, brambosračka a vařené chcaní... už jsem se dlouho takhle nezasmál. Díky.

231

Odpovědět

Hoďte sem i druhou AVGN - BTTF episodu

180

Odpovědět

Ten usmev 4:05 ma stejny efekt jako u jokera - totalne desivy :D

191

Odpovědět

DUDE THE WAS COOL!!!! :)

183

Odpovědět

A jinak návrh na příště: Silver Surfer. Ten díl jsem teď hodně oblíbil :-)

180

Odpovědět

Poznámka k popisu: Neni to poprvý, co použil frázi/fráze, který se objevili v úvodnim songu. První frázi použil už v recenzi k Dr. Jekyll a Mr. Hyde - Why does the weapon doesn't do anything?...ikdyž je teda pravda, že to je jen v tý celý verzi tý písničky. Ale je to tam :-D

180

Odpovědět

Ten konec mě totálně rozsekal :D
Na téhle hře přece musí být něco pozitivního, a já už asi vím co to je - vejde se do toustovače. :D :D :D

185

Odpovědět

díky za odezvu :)

181

Odpovědět

Přijde mi trochu jako Fargo ( pokuď znáte ), a AVGN miluju ale to pivo mu prostě nevěřím, každopádně díky moc překladatelovi a víc víc víc :-D

182

Odpovědět

Cediss: pokud si chceš tuhle hru z nostalgie zahrát, tady je link http://www.ampgames.com/game/140/Battle-City.html

181

Odpovědět

ty tanky o kterých mluvíte... já znám akorát Battle city a zahrát si to můžete tady

http://nintendo8.com/game/245/battle_city/

182

Odpovědět


Odpovědět

Prosím příště Rocky
http://cinemassacre.com/2006/12/20/rocky/

180

Odpovědět

Ten překladatel se prostě zámerně vyhýbá Star Wars. :D

180

Odpovědět

Cediss: Ta hra se tuším jmenovala jen Tank/s teď si nejsem jist jestli aj s tím s na konci :)
Pamatuji si jí taky páč jsme ji s bráchou hráli na videohrách :D

180

Další