RapGame recenze: GTA 5

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:519
Počet zobrazení:6 432
RapGame recenze jsou recenze, které tento mladík podává divákům ve formě rapu. Recenzuje nejnovější počítačové hry, ale i filmy. Dlouho jsem váhal, jestli toto video přeložit, ale nakonec jsem se rozhodl, že to aspoň zkusím. Uvidíme, jak se vám bude líbit. V komentářích pak můžete říct, jestli byste stáli o překlad dalších takových recenzí, popřípadě můžete dát i tip na jakou konkrétní hru nebo film.

Přepis titulků

Nečekali jste recenzi na konzoli? Vážně jste si mysleli, že tohle vynechám? Ano, kvůli GTA jsem si sehnal PS3, promiň, zlato, chvíli tě budu zanedbávat. Za den prodeje hra vydělala 800 milionů dollarů, rozpočet 3 miliardy zneškodnil konkurenci. Kdo je tohoto schopen, když ne Rockstar, zvuk motoru burácí víc a víc. Rockstar, ach bože, potřásl bych vám rukou, tohle není hra, to je dar z nebes. Kdo ví, jak to půjde dál, moje děti budou GTA 6 hrát.

24 hodin na hlavní příběh, to tu ještě nebylo. Jakmile jsem GTA dohrál, ihned jsem začal psát tuhle recenzi, řádky se psaly samy, byl jsem nadšen. Spoilery k příběhu ti říkat nebudu, abys z toho něco měl. Věř mi, pátej díl si musíš zahrát sám, ale přeci jen ti něco řeknu. Čeká tě 6 obrovských vloupaček, u kterých sám vybíráš, jak budou probíhat. Buď děláš všechno tiše, nebo za sebou necháš spoušť. Všechno je na tobě. Na vloupačku sháníš sám věci, které potřebuješ - auto, loď nebo zbraň.

Sestavíš vlastní tým a jdeš na věc. Se správnými lidmi jde všechno rychleji. Postupuješ podle scénáře, nejenom proti zákonům, ale i proti zkorumpovaný policii. Budeš muset dělat všechno, co ti řeknou, jinak tebe i tvou partu zašijou. Jsou tu i jednotlivé mise pro každou postavu, nejspíš všem změníš život. Uvidíš, jak si kdo žije, bude tě to bavit, rozhodně nebude nuda. Teď budeš hrát rovnou za tři postavy, přepínání mezi nimi je jednoduchý. Michael, Trevor, Franklin, to jsou praví chlapi, každý něco umí, každý má rád prachy.

Michael zastaví čas, střílí jako bůh, Franklin dokáže, že je v autě každej vůl, Trevor je obyčejnej psychouš, jeho superschopnost je trhat lidi na kousky. Další novinkou je potápění. Prozkoumávej dno oceánu a jeho tajemství. V jedné misi se dokonce objeví i malá ponorka. Skvělej bonus je taky tvůj pes, rotvajler Chop ti vyčuchá nepřítele. Když zrovna nejsi na misi, tak ho vycvič, aby ti dával pac. Tetovací salony, kadeřnictví, oblečení, striptýzové bary, divadla a samozřejmě skoky s padákem, střelnice, jóga, triatlon, tenis a tak dále.

Kupuj si zbraně, kupuj si auta, kupuj si všechno, na co máš. Jeden svět nestačí, tady máš druhej, GTA je hra jako žádná jiná, jinou hru už nechci. Jdeme k hodnocení, nejspíš čekáte desítku. Dneska ji ale dávat nebudu, na takovouhle hru je to příliš málo. Takže asi takhle: Gameplay je divokej, to vám nelžu, nadšením jsem neřval jenom já. Tohle velký město je jenom pro tebe, 11 bodů za to dávám a nešetřím. Hudba a zvuky mi trhaly repráky, světový hity nahlas a nonstop.

V rádiu hrají to, co posloucháš ve skutečném životě - 11 bodů, bezesporu. Příběh je lepší než u některých hollywoodských filmů, rozpočet větší než slavný obrazy, 3 konce máš na výběr, 11 bodů za takovej scénář, fakt díky. Grafika je vážně dobrá, rychlé prorýsování, grafici odvedli dobrou práci, ihned ti padne do oka vysoký rozlišení, 11 bodů, to je jako kouzelná pohádka. Tato hra rozdrtí všechny, kdo se k ní jen přiblíží. Blizzard, Valve, Ubisoft - na tohle nemáte. 1. místo obsadil Rockstar, pochybuju, že ho někdo předežene, 11 bodů má celkem. Mimochodem 3.

až 6. října je výstava Igromir, budu tam s vámi. Podpisy, soutěže, dárky a mnoho dalšího, Crocus Expo vítá všechny odvážný. Recenze na nejdražší hru světa, na hru kterou jsme vždy milovali, recenze na hru, kterou nemůžeš obejmout, recenze na hru GTA 5. Překlad: RS117 www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

RAP? Nelíbí se mi. Ruštinu? Nemám rád, ale tohle mi přijde fakt povedený dávám 9/10 a budu rád za další.

101

Odpovědět

Se mi zdá že je moc nadšenej. Jasně, teď to dohrál, ale. Věřím je že to skvělá hra, ale její hlavní výhodou je, že se v ní dá dělat spousta věcí, což ale prostě musí ubrat grafice, realističnosti a detailům, protože všichni nemáme počítače z NASA. Já osobně si radši zahraju tři různý hry, v Mafii si užiju řízení a mafiány, v AC vraždění a boj, ve FC přežití a FPS shooting, vodní skútry a podobný blbosti. A ve všech je skvělej příběh.

12

Odpovědět

všimol si vobec niekto z vás že hudba je prerobená melódia zo san andreas zvučky? :D či som sám? hh

131

Odpovědět

je to dobre, ale podla mna len preto lebo ide o GTA V :D neni to Conan aby zrecenzoval kdeco a stalo to bolo dobre

110

Odpovědět

Rap je zlo a všichni jeho provozovatelé by měli být vyhlazeni.

2358

Odpovědět

A provozovatel tvého análního otvoru by si měl jít dát studenou sprchu, viď ;o)

1411

Odpovědět

A teď by to chtělo nějakou hru, který už odzačátku neni overrated... aby bylo možný aspoň trochu posoudit, jestli se to aspoň zdálky podobá recenzy, nebo jestli takle přechvaluje všechny hry.

103

Odpovědět

Jo, tak sem se kouknul i na jiný... overratuje všechny hry:
wow - samý desítky (neříkám, že je to špatná hra, ale vážně 10/10? to fakt ne)
BF4 - 11, 8, 10, 10, 9, 10...

53

Odpovědět

nič mooooc

79

Odpovědět

Když už překládat rap, tak spíš Epic rap battles of history :-)

4413

Odpovědět

No já tam teda slyšel "moje děti bodou V GTA 6 hrát", asi tím chce říct jak je hra stále víc a víc rozmanitá...

15

Odpovědět

Ruský rap môžem a na to že týpek musel rýmovať a spraviť recenziu to bolo dooosť dobré. Chcem ďalšie videá od neho alebo aj ďalší ruský rap a iné ruské videá :)

386

Odpovědět

Ruský rap mi sice moc nesedl,ale i tak to za překlad stojí :)

143

Odpovědět

Jediné ruské co by stálo za přeložení je Rashamba

http://youtu.be/7UX8MX96qiY
http://youtu.be/JA1kKzp6R9U
http://youtu.be/nCQItkaRZrg

018

Odpovědět

rap nemusím ale tyto recenze bych rád uvítal :) ruština je nádherný jazyk

2610

Odpovědět

Ruský jazyk je nádherný ale rap je humáč..... Překlad ruských songů by byl perfektní ale hlavně né rap... Ale třeba Звери a podobné by za to stáli.

1220

Další