Jon Lajoie – WTF partička 2

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:900
Počet zobrazení:11 541
Možná si ještě vzpomínáte, že jsem si pro vás 24. prosince 2010 připravil jako vánoční dárek WTF partičku od Jona Lajoie. Dnes jsou Velikonoce a já tu pro vás mám symbolicky volné pokračování tohoto úspěšného songu. Berte to jako malou koledu. ;-) Pokud se vám stýskalo po MC's z prvního videa, tak se máte určitě na co těšit. Pár z nich se totiž objeví i v dnešním klipu a doplní je spousta nových tváří. Do komentářů určitě napište, kdo je váš oblíbenec. :-) Upozorňuji, že píseň je dost sprostá, takže rozhodně nic vhodného pro děti a mládež! Poznámky k překladu:
  • Američané si rádi utahují z Kanaďanů a někteří jsou přesvědčeni, že Kanaďani akorát celé dny hrají hokej, loví soby a spí v iglú.
  • Herec Michael J. Fox má Parkinsonovu chorobu.
  • Christopher Reeve je herec, který ztvárnil Supermana z roku 1978. V roce 1995 jel na koni, který ho před jedním skokem shodil ze sedla a Reeve po pádu od krku dolů ochrnul.
  • Heath Ledger je známý austrálský herec, který se 22. ledna 2008 předávkoval prášky na spaní.

Přepis titulků

NYNÍ DOSTUPNÉ NA ITUNES... SE 14 NOVÝMI SKLADBAMI VČETNĚ A... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Šéf MC Popleta je zase zpátky s parkovacím sendvičem a kuřecím lístkem. Nechal jsem si tekutě upravit ksicht od fíku s velkejma kozama a zápěstí mi vykloubil plankton s fíkovou slinou.

Vy to nechápete, protože to chápat ani nemáte. Jako sladkýho hada v žárlivym animáku. Já už brzo vypadnu, ale nejdřív potřebuju vypít obličej Chevyho Chase a znásilnit RoboCopa 2. Já jsem MC Historicky nepřesný. Bombový obraty ze mě padaj jako Hirošima v 73. Píšu rýmy jako Shakespeare, když psal Deník Anny Frankové, kterej je o německý občanský válce z roku 1812.

Jsem jako španělská inkvizice, která zabila Ježíše. O sebevraždě Abrahama Lincolna jsem psal bakalářku. Když se soustředím, dokážu rozdělit Rudé moře jako Mojžíš, což se mu povedlo v roce 1950 s čínskou armádou. Já jsem MC Neumím používat množný číslo. Mám v kapse plno rým a dostanu všechny holka. Když je něčeho víc, má se použít množný číslo.

Ale za ty rok, co žiju, jsem se to ještě nenaučil. Já jsem MC Představa typického Kanaďana. Za chvíli začnu, tak mě nech odejít z ledu. Nechci žádné problémy a jsem vždycky vstřícný. Naskoč na můj sněžný skútr a já ti řeknu, co mám rád. Ale nejdřív vypnu curling a zeslabím Avril Lavigne. Et j'vais dire une phrase en francais, parce qu'ici on est bilingue. Jémine, spadnul jsem ze svého iglú a křuplo mi v kolenu.

Pojeďme do nemocnice. Neboj, tady v Kanadě je zdarma, víš? Tady MC Únava. Chyběl jsem vám? Pět minut budu vzhůru, protože jsem si dal kafe. Pokusím se vydržet celou sloku, ale nevím, jestli to dám. To kafe jsem do sebe totiž kopnul asi před pěti minutama. Zase mi zaplatili za to, abych zpíval tenhle zasranej refrén. Ještě se mi nepovedlo sehnat žádnou jinou práci. Takže musím zpívat tuhle sračku.

Už to nezvládám. Mám dost. Něco mi říká, že nezvládnu zazpívat další zasranej refrén. Asi si půjdu radši skočit z mostu. Nebo se zastřelím stejně jako Kurt Cobain. Myslím, že táta má doma pistoli. Já jsem MC Vím toho příliš moc o včelách. 24 km/h je průměrná rychlost jejich letu. Královna dokáže naklást až 3000 vajíček za den.

To, že toho vím o včelách hodně, neznamená, že jsem gay. Taky jsem MC Homosexuál v utajení. Tajím to, protože je lehčí být heterosexuál. Ve většině států v Americe nemůžem ani uzavřít sňatek. - To je pěkná sviňárna. - U nás v Kanadě jsou tyto sňatky legální. Já jsem MC Homofobní blbej kretén. Být gayem je hřích a je to nepřirozený. Ježíš říkal: "Miluj bližního svého," ale jen když je to heterák.

Penisy patřej do vagíny. Jinam se prostě nestrkaj. Já jsem MC Extrémně nevkusný textař. Když se dostanu k mikráku, všichni se začnou klepat jako Michael J. Fox. Nepřátele shodím na zem jako kůň Christophera Reevea. Pak je uspím stejně jako Heatha Ledgera, jasan! Já jsem MC Extrémně politicky korektní. Vůbec se mi nezamlouvají texty všech těch pánů přede mnou. Jsou urážlivé, necitlivé a velmi nevhodné.

Stejně jako píseň toho chlápka po smrti Michaela Jacksona. MC s poslední slokou jde pomalu ukončit tenhle song. Jeden bohatě stačil, nemuseli jsme dělat druhej, Jone. Udělej radši čtvrtý Ukaž mi genitálie nebo dalšího Obyčejnýho chlapa, ale teď už radši zabalme tenhle song sebevraždou. Tohle je naposledy, co mě kdy uvidíte zpívat refrén. Táta měl tu bouchačku schovanou ve skříni. A já konečně ukončím tuhle sračku.

Měl jsem dobrej život. Zmáčknu spoušť, hned jak dozpívám refrén. Sbohem a mějte se krásně. Nejspíš se uvidíme v pekle. Čtyři, tři, dva, jedna. Panebože. Refrénista se zabil. Stejně jako John Lennon a JFK. A manželka O.

J. Simpsona. Jenom jedna kulka? Na zabití člověka je potřeba 1000 včelích žihadel. To je hodně včela. Tady je víc krve než v gumový hadici s láhví nohou. Držte huby, buzíci. Takovouto nenávistnou mluvu v Kanadě netolerujeme. Já doběhnu zavolat sanit... Kdo bude teď zpívat refrén?

Hej! Na pořádnej refrén je potřeba... vagína. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ... DOSTUPNÉ NA ITUNES A AMAZON.COM WTF partička? Spíš WTF klobásovej sraz. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (75)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Legend

00

Odpovědět

Nejlepší je MC Únava :))

230

Odpovědět

prečo Chorus Guy? prečo? :D...skvelý song a skvelé video :D

190

Odpovědět

Prosím o přeložení WTF Collective 3 :))

180

Odpovědět

Vcera vysel WTF Collective 3 http://www.youtube.com/watch?v=GJ5M6qViacQ

180

Odpovědět

kdyz se sousteedim dokazu rozdelit Rude more jako Mojzis, coz se mu povedlo v roce 1950 s cinskou armadou ! xD nejlepsi

190

Odpovědět

trouba má pravdu :P a navíc tam říká fifteen :)

180

Odpovědět

Nejlepší video

181

Odpovědět

boží, snad člověk, tenhle Jon :-)

180

Odpovědět

No tak stačí se trochu zamyslet nad realitou...spíš si dovedu včelu představit uletět těch 24 km než 80km....to by musela mít v p****i nitrogen...

180

Odpovědět

15 by sice dávalo smysl, ale je tam fifty, ne fifteen... nicméně vzhledem k tomu, že se na tom neshodli ani ti, kdož uveřejňují texty písní na různé k tomu určené stránky, nechť si tam každý slyší co chce ;)

191

Odpovědět

MC Knows too many facts about bees: Až na to, že říká 15 mil za hodinu. ;-)

Ale jinak docela dobrý komentář.

190

Odpovědět

50 mil za hodinu neni 24 km/h... spíš 80km/h ;)

Ale jinak docela dobře přeloženo

186

Odpovědět

jsi trapnej jak všechno víš!!!!

187

Odpovědět

Jenom bych měl poznámku k poznámkám překladu: Heath Ledger se nepředávkoval práškama na spaní, ale zkombinoval moc prášku (na stres atd.) najednou. Někdo by si mohl myslet že spáchal sebevraždu :) (Herec Jokera z Temnýho rytíře)

PS: Hip hop/rap je s****a, ale tohle je nejlepší.

1818

Další