Jon Lajoie - WTF partička 3

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:839
Počet zobrazení:9 640

Jak už název napovídá, Jon Lajoie udělal všem fanouškům minulý týden radost tím, že vydal další ze svých parodických videoklipů. Překlad nebyl nejlehčí, takže sem WTF partičku 3 přidávám se zpožděním, ale doufám, že ji i tak oceníte. Předchozí díly si můžete pustit zde: WTF partička 1, WTF partička 2.

Do komentářů nezapomeňte napsat, který MC se vám líbil nejvíce!

Upozorňuji, že píseň je dost sprostá, takže rozhodně nic vhodného pro děti a mládež!

Přepis titulků

MINULE JSTE VIDĚLI... Tohle je naposledy, co mě kdy uvidíte zpívat refrén. A konečně ukončím tuhle sračku. Kdo bude teď zpívat refrén? Hej... Na pořádnej refrén je potřeba... vagína. A NYNÍ...

Ale není. To je rasistický. Chceš ten refrén zpívat ty? Nemůžu. Musím jít na mejdan jedný hvězdy s Boy Souljem a Jeffem Clooneym. Nasrat, zmrdi! Takže už nejspíš nebudem mít refrény. Jou! MC Popleta!

WTF 3, vy buzeranti! Mám víc svalů než hromada paruk. 2012! Nahráváme Západní křídlo z DVDčka na rande naslepo. Jako první tu je Každodenní obyčejnej chlap. Každodenní obyčejnej chlap tenhle song nastartuje. Mý texty se pohybujou někde mezi genialitou a retardací. Piju vodu z kohoutku a sleduju všechny Kriminálky.

Kalhoty za 30 dolarů si navlíkám nohu po noze. V noci spím 8 hodin a jím třikrát za den. Jsem kurevsky spokojenej a nemám si na co stěžovat. Mám střechu nad hlavou a dost hadrů na sebe. Tenhle rým se mi nepoved, ale nebyl ani extra špatnej. Já jsem MC Používám stroj času nezodpovědně. Vrátil jsem se za Jidášem Iškariotským do roku 33 n. l. Dal jsem mu 31 stříbrnejch za to, aby zradil špatnýho chlapa.

Pak jsem v době dinosaurů pohnojil půdu pesticidama. Billu Gatesovi jsem dal svůj iPhone v roce 1973 a vrátil jsem se v čase do dne, kdy mě rodiče počali. Přišel jsem k nim domů a tlachali jsme celou noc. Když nad tím tak přemýšlím, nenechal jsem je vůbec o samotě. Ne! MC Nevolnost už se sem přisral taky. Není mi zrovna nejlíp. Myslím, že se brzo... Proč mi je blbě?

Co jsem sněd? S kočičím žrádlem nebude ten prošlej jogurt chutnat jako sýr. No jo. MC Vlastní kazišuk. Holka, jak se máš? Jseš tak sexy, že bysme si měli zašukat. Hupsnout do vířivky se šáněm. Mimochodem, už mám holku a možná taky AIDS. Kam jdeš? MC Nekrofil shání nějaký mrtvoly. Obrážím pohřby, jen abych si trochu zašpásoval. Pach rozkládajícího těla je mým nejoblíbenějším afrodiziakem.

Z rovný čáry na EKG se mi v kalhotách postaví stan. Nesnáším nádechy a známky života. Radši mám posmrtnou ztuhlost, studený těla a sebevraždy. Jestli nejste tuhý jak obušek, tak je to pěkně na pendrek. Co nám to tu leží? Nejspíš už brzo zasunu! Počkat chvíli. Ne... Ne.

Ne! To si snad děláte prdel. Co to má kurva znamenat? Tohle nemůže být pravda. Už toho mám plný zuby! Určitě je to jen zlý sen. Nechte mě bejt! Proč ještě pořád zpívám?

Vždyť jsem se zabil, do hajzlu! MC Odbíhám od tématu poslouchá nejradši house. Myslím hudební styl, a ne ten trapnej seriál. Já mám radši Dextera s tím chlapem z Odpočívej v pokoji. Se smrtí jsem se poprvé setkal v 16 letech. Mýho psa přejel náklaďák a rozletěla se mu hlava. Jako Robert Patrick v Terminátorovi 2, když byl zmrzlej. Na Islandu je taky pěkná kosa, byl jsem tam teď na dovolený.

Počkat, asi jsem zase ztratil nit. O čem jsem to mluvil? Tady MC Neuměl jsem mluvit v přítomném čase. Budu mít hromadu prachů a můj pták byl obrovskej. Bylo by těžký, kdyby si ostatní mysleli, že jsem byl retard. Budu trpět vážnou poruchou. Komunikace pro mě byla těžká. Já jsem MC Velká zácpa a už tři dny jsem nekadil. Dochází mi trpělivost. Na míse sedím v jednom kuse, ale nic ze mě neleze. Mý střeva jsou jako politici.

Neustále melou sračky. Kéž by to mým střevům šlo tak jako mně rýmování. Jednoduše a plynule, ušetřil bych tím spoustu času. Takhle tlačím celej den na prázdno a neobjeví se ani špetka kadidla. Mý bobky jsou jako republikánskej gay. Nechtěj ukázat svý pravý já. Já jsem MC Neviditelnej. Nikdo mě nevidí. Jsem jedinej raper, kterýho nemáte na očích. Je pravda, že si takhle těžko získávám fanoušky. Image je dneska všechno a já jsem zpěvák bez tváře.

Já jsem MC Mám na drátě Teda Dansona. Potichu. Jděte na další sloku. Já mám na drátě Teda Dansona. Teď nemůžu. Vydrž, Tede. Už v týhle písni nechci zpívat. Nechte mě bejt! Tohle je důležitější. Mám na drátě chlápka, co hrál Sama Malonea. MC Popleta přišel dotáhnout šichtu do konce jako modelínový plácnutí ve vrtulníkovejch tangách! Mám ricochetový záznamy s chlapem z Fleet Foxes s kudlou! Dáváme si to jako rejže v souboji se životem upírovy manželky!

Možná to není zas tak špatný. Lepší než má poslední práce. Nechávat si nakládat do zadku za prachy. 20 babek za zásun. Možná bude teď už všechno v pohodě. Zombíci jsou nářezový. Horší to být přece ani nemůže. Jo, to je vončo.

Připrav se na rodeo, ty jedna mrtvá děvko. Ne, ne... Měl jsem držet hubu. Fuj! Bejvávali pěkně nechutný. Vždyť si to ten chlápek jen rozdává s mrtvolou. Na tom není nic... Vole, právě jsi mě celýho pozvracel. - Promiň. - To je dobrej nápad. Měl bych si zajít na klystýr. Klystýry, zvratky, borci, co vojížděj mrtvoly...

Nechceš už jít ke mně domů? Co dělám pořád špatně? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Přišel jsem o něco?

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dějový zvrat: Poté co Mc Nekrofil znásilní Chorus Guye, MC používá časový stroj nezodpovědně ho vezme zpět do WTF 1 kde se z Chorus Guye stane Mc Amnesia...

Mind = Blown!

302

Odpovědět

vubec nejlepší je MC Necrophilac :D

210

Odpovědět

MC uses time machines irresponsibly. nejlepsi!

200

Odpovědět

Já ho prostě miluji!!! :D

180

Odpovědět

Díl od dílu lepší :)

183

Odpovědět

MC uses time machines irresponsibly XD XD XD nejvíc šílenost!!!!

180

Odpovědět

mc nejistý škoda že byl jenom v prvním díl :(

195

Odpovědět

koukal sem na to.... MC Fatigue nikde ... chtěl jsem to vypnout ale nakonec se tam objevil :PPP

180

Odpovědět

Nejlepší je MC na drátě s tedem densonem, tam jsou strašně dobre rymy

180

Odpovědět

Super :) 2 byla podle mě přece jen lepší ale tohle je taky skvělý :)
The Lonely Island - Ras Trent by taky stálo za přeložení :) :P

181

Odpovědět

Když už jsem byl málem zklamaný že tam není, tak to MC Únava ZABIL!!! :D :D :D

180

Odpovědět

mc spáč nebo jak to bylo

180

Odpovědět

genius, nielenže ma skvely zmysel pre humor ale je aj hudobne nadany viac ako vacsina sucasnych radoby muzikantov

180

Odpovědět

k***a sem se lek, kdyz na me vyskocil ten refrenista :D

180

Odpovědět

ten co zpívá refrém nejvíc :D "to si snad děláte p***l"

180

Další